Svatba

Svatba. Nejkrásnější den v životě. Šaty, prstýnky, účes, líčení, nehty, kde udělat obřad, jaké vybrat jídlo na hostinu. Jak připravit nezapomenutelný den všem.

Můj svatební den90 příspěvků

Sledovali jste svatbu prince Williama a Kate Middleton? Líbila se vám? A jaká byla vaše svatba? Nebo...

Elisabeth. 23.03.2024
Připínám se, taky vůbec netuším kde, jsem z Brna :)

Můj svatební den84 příspěvků

Úžasnou svatební kolekci luxusního spodního prádla najdete na www.twinlingerie.cz. V tento jedinečn...

Olga 27.05.2023
Kousek od Anděla, je to dobře dostupné MHD.

Kde v Brně udělat svatební hostinu?40 příspěvků

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nějakým dobrým hotelem v brně, kde by s...

Valentýna 26.09.2020
Taky uvažujeme o svatbě v nějakém takovém prostředí. Líbí se mě, že se dá celý areál pronajmout od p...

prstýnky83 příspěvků

Můj velký den se kvapem blíží a mimo jiné ještě nemám vybrané prstýnky, pořád se rozhoduju a pátrám ...

Mirka 03.10.2022
Můžu se zeptat jestli jsou ty šperky kvalitní? Chtěla bych koupit dcerce náušničky, protože je mají ...

svatební líčení BRNO24 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neznáte nějakou dobrou vizážistku, která by mě nalíčila až nas...

Laugher 08.02.2017
Kosmetika "MK Brno"

Program na svatbu27 příspěvků

Čaute lidi mohli byste mi prosím poradit, nějaký program na svatební hostinu? Jdeme na svatbu, manže...

Marta 30.07.2022
Svatbomilku znám, tu bych taky doporučila :)

Jaký vybrat šperk k šatům??22 příspěvků

Už mám vybrané šatečky ale pořád nevím jaký k nim zvolit šperk tak mi pomozte*1* http://satyprotebe....

Nikola 13.09.2022
Šperky jsou stříbrné a ošetřené tak, aby nezměnili barvu. Některé jejich prstýnky mám víc jak 3 roky...

Catering na svatbu Brno39 příspěvků

Ahoj všem a zároveň prosím o radu.Plánujeme s přítelem svatbu a sháníme dobrou cateringovou firmu, k...

miška4 28.02.2022
Kdo řeší už má catering vybavený a řeší menu tak krásně nám ho udělala Svatbomilka. Mohli jsme si vy...

Jednim slovem: KRASA1 příspěvek

Holky, tohle jste ještě neviděli. Mrknete tady : www.svadobnelogo.sk . Rozhodne premyslim nad koupi.

Laugher 08.02.2017
Pěkné

Svatební šaty43 příspěvků

Jaké jste která měl na sobě? Nějak se prvotně nedokážu rozhodnout, jaký typ, než vůbec půjdu do saló...

Kateřina 01.05.2023
Ano, je to v ceně půjčení. To se mi líbí, že nemusíš platit nic navíc.

Svatební cesta14 příspěvků

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a s...

Anička 09.11.2019
Dobrý den také bych si ráda pořídila kvalitní batoh, jakou ujste tu koupila?

Svatební cesta37 příspěvků

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a s...

Lucka 22.10.2018
ahojky, hele ja muzu doporucit cestovni kancelar yachtwedding jsem hodne spokojena jak maji vyresne ...
Mnada 25.04.2021
Tak to je fajn, žes vybrala, myslím, že budete spokojení, mají to fakt krásně udělaný :)

Tantrická masáž jako svatební dar29 příspěvků

Ahoj holky, minulý týden jsem se vdávala a jako svatební dar od naší party jsme dostali s mužem páro...

Nela 21.12.2021
To se mi moc líbí, díky :-)

Fotograf na svatbu27 příspěvků

Ahoj, jaké máte zkušnosti s fotografem na svatbu? Myslíte si, že je lepší profesionál než někdo znám...

Mnada 28.02.2022
My měli známého fotografa, ale profesionála a nechali jsme si potom udělat z jedné fotky fotoobraz :...

Romantické místo na svatbu16 příspěvků

Ahoj holky podělte se o zkušenosti :) hledáme nějaké krásné a romantické místo na svatbu. Počet host...

Marta 30.07.2022
Taky jsme měli moc hezký věci od Svatbomilky :)

svatební dar25 příspěvků

Zdravím kamarád se v květnu žení a já mu jdu za svědka, což mě samozřejmě moc potěšilo, ale vůbec ne...

Monika 01.05.2023
Ty jo, to je moc pěkné to by se líbilo i mě :-). Vůbec ty odlitky mi přijdou jako dobrý dárek. Určit...

Svatební oznámení16 příspěvků

Ahooj, poradily by jste mi s tím, kde nechat udělat svatební oznámení ? Na internetu je toho plno, a...

Mnada 28.02.2022
Taky máme od Svatbomilky :)

Podpisy na svatbě7 příspěvků

Ahoj, jak jste měly vyřešené podpisy hostů na svatbě ? Nechtěla bych klasickou knihu podpisů, to mi ...

anastaziaa 28.02.2022
Svatbomilku znám, jsou moc šikovní, měli jsme od nich oznámení a cedule na hostinu :-)

Poděkování rodičům na svatbě13 příspěvků

Co jste rodičům dávaly jako poděkování ?

Vanda11 31.10.2022
My jsme od Svatbomilky měli oznámení a taky jmenovky a samolepky co jsem dávali k výslužce a udělali...

Svatební oznámení4 příspěvky

Ahoj, poradily by jste mi s tím, kde nechat udělat svatební oznámení ? Na internetu je toho plno, al...

anastaziaa 23.12.2021
Ráda jsem poradila, tak hlavně ať dobře vyberete

Tiskoviny na svatbu6 příspěvků

Ahoj všem, sháním osvědčenou firmu, která nám vytiskne na svatbu uvítací ceduli, oznámení, jmenovky,...

Marika 29.01.2022
A co jste si od nich všechno objednávali?

Snubní prsteny 2 příspěvky

Ahoj, podělte se prosím o zkušenost s výběrem snubních prstýnků. Budu vděčná za všechny postřeby a t...

Mia 25.08.2022
Já jsem dostala od přítele tady tento zásnubáček https://www.olivie.cz/4131-stribrny-zasnubni-prsten...

Originální dárek8 příspěvků

Kamarádka se bude vdávat, ráda bych jí dala něco hezkého a originálního.

Zdenka 30.05.2023
Ahoj, minulý rok se mi vdávala kamarádka, tak jsme jim daly peníze a k tomu sadu na výrobu partnersk...

Snubní prsteny6 příspěvků

Ahoj z čeho máte snubní prstýnky, jaký materiál je podle vás nejlepší?

miška4 26.02.2022
Není vůbec zač ;-)

Snubní prstýnky5 příspěvků

Ahoj všem, vybíráme se snoubencem snubní prstýnky, tak budu ráda za tipy, kde jste vybrali, děkuju :...

Nela 04.04.2022
Není za co, hlavně ať najdete takový, jaký si představujete ;-)

Trusted Lost Love Spells Caster0 příspěvků

I am an international based in INDIA. Money spells that work fast to make you wealthy in USA UK Cana...

Kde objednat svatební cestu?3 příspěvky

Zdravím, poradíte kde objednat svatební cestu? Je třeba nějaká cestovka, která se na to specializuje...

Elininka 30.08.2022
Zdravím, my jsme byli v květnu od nich tady https://www.svatebnicesta.eu/detail-zajezdu/constance-ep...

Poděkování rodičům 1 příspěvek

Ahoj, co jste dávali jako poděkování rodičům? Chtěli bychom jim dát něco na památku, ale moc nemáme ...

Lucka 31.08.2022
My jsme našim koupili takový dřevěný srdíčka a nechali jsme jim tam napsat poděkování co jsme vymysl...

Svatba u moře3 příspěvky

Dobrý den, plánujeme s přítelem svatbu a napadlo nás, že bychom se vzali u moře? Nemáte někdo zkušen...

Denisa5 29.09.2022
Jde o cestovní kancelář, která zprostředkovává svatbu u moře a nabízí fakt krásné destinace a za sup...

svatebnicesta.eu2 příspěvky

Zdravím, nemáte zkušenost se zprostředkováním svatební cesty přes web svatebnicesta.eu? Nabízí oprav...

Blanickova 24.10.2022
Holky, my jsme s nima byli na Maledivách, konkrétně v tomto hotelu https://www.svatebnicesta.eu/deta...

CK Yachtwedding4 příspěvky

Zdravím, nemáte někdo zkušenost se zprostředkováním svatby u moře od CK Yachtwedding? Budu ráda za k...

Elininka 20.12.2022
Holky, díky za inspiraci :) My o svatbě zatím s přítelem jen mluvíme, nejsme ani zasnoubení, ale až ...

Svatební cesta v zimě4 příspěvky

Zdravím, napíšete, kde jste byli v zimě na svatební cestě a kde se Vám nejvíc líbilo?

Ella789 31.01.2023
To jo, na svatebnicesta.eu nabízí fakt velký výběr krásných hotelů, taky nám dalo zabrat vybrat ten ...

Svatba v teple2 příspěvky

Zdravím všechny, s přítelem jsme se loni zasnoubili a plánujeme svatbu. Poradíte - přemýšlíme, že by...

Blanickova 24.02.2023
Moc děkuji za doporučení na CK Yachtwedding, mají fakt velký výběr destinací, na trhu jsou už poměrn...

svatebnicesta.eu2 příspěvky

Zdravím, nemáte někdo zkušenost se zprostředkováním svatební cesty na svatebnicesta.eu? Nabízí hodně...

Dominka_K 26.03.2023
Já jsem dlouho vybírala hotely a destinace a s přítelem jsme se nemohli rozhodnout. Nakonec nám pomo...

Svatba u moře4 příspěvky

Dobrý den, s přítelem přemýšlíme o svatbě u moře, někde v exotice - Seychely, Mauricius, Zanzibar .....

Dankovka 23.04.2023
Ano, brali jsme se tady www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/seychely/svatebni-balicek/svatba-v...

Svatební cesta v zimě4 příspěvky

Dobrý den, s přítelem se v zimě bereme a chtěli bychom svatební cestu někde v teple, poradíte?

Andanka 29.06.2023
Tady máte přímo odkaz na hotel www.svatebnicesta.eu/detail-zajezdu/sun-siyam-olhuveli-spa-resort/698...

Svatební cesta2 příspěvky

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s cestovní agenturou svatebnicesta.eu. Mají zájezdy různých ces...

Bouchalova 30.07.2023
Moc děkuji za komentář :) I na jiných diskuzích jsem na agenturu svatebnicesta.eu četla dobré refere...

Kde vybírat svatební cestu?4 příspěvky

Dobrý den, poradíte prosím kde vybírat svatební cestu? Bereme se v listopadu, takže budeme vybírat n...

Bouchalova 27.09.2023
Moc díky za tip na konkrétní resort a na stránky svatebnicesta.eu. Teď máme fakt zamotanou hlavu, pr...

Svatba u moře2 příspěvky

Zdravím, přemýšlíme s přítelem, že bychom se vzali u moře, někde v exotice. Máte někdo zkušenost? Př...

Damkovka 25.10.2023
My jsme se brali na Mauriciu, konkrétně jsme vybrali tento balíček rovnou i se svatební cestou www.y...

Svatební oznámení3 příspěvky

Ahoj holky, nemáte prosím tipy, kde si nechat udělat a vytisknout originální svatební oznámení s naš...

Zuzka 19.11.2023
My měli tyhle https://laab.cz/svatebni-oznameni-no-1, ale teďka bych asi šla spíš do No.4, ale jako ...

Svatba u moře0 příspěvků

Zdravím, na jakou agenturu nebo cestovní kancelář se obrátit, když s přítelem přemýšlíme o svatbě u ...

Svatba u moře3 příspěvky

Zdravím, na jakou agenturu nebo cestovní kancelář se obrátit, když s přítelem přemýšlíme o svatbě u ...

Andanka 20.12.2023
Moc díky - mají fakt velký výběr destinací, takže u nich určitě s přítelem vybereme :) Navíc na ně č...

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡0 příspěvků

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡 超高真实质量WHATSAPP .......+4915219502430 以及假护照和文件 请通过以下地址联系我们 电子邮件...

Svatba v exotice4 příspěvky

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost se svatbou v cizině? Přemýšlíme o svatbě letos v zimě, nejl...

Dankovka 28.02.2024
Moc díky za doporučení na konkrétní hotel, moc se nám líbí. Navíc se mi líbí i benefity, které v rám...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO|SELL UK DEAD FULLZ SSN+DOB+DLBG DUMPS PIN CLONED CARDS TRACK 1&2 (Credit+Debit) GOOD BALANCE0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|Where you can buy Dumps CLONED CARDS CLONING DEAD FULLZ UK PAYPAL CASHAPP Cvv Dump...

WWW.KINGTRUST.TO BUY VAILD CASHAPP PAYPAL PAYONEE WU BANK LOGINS CCV CLONE CARDS DUMPS PIN ATM 20240 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Results for: Buy cloned ATM Bank Cards Online Buy cloned credit card darknet in GIl...

WWW.KINGTRUST.TO Results for: Buy cloned ATM Bank Cards Online Buy cloned credit card darknet in GIllette DUMPS TRACK 1&2 PIN ATM0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 PIN Clone cards are spammed credit cards with clean funds.PAYPAL CA...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat