Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
83 příspěvků máte někdo zkušenosti s operací horních víček? Holky, kam v Paze zajít do estetického centra na operaci očních víček? Mám je povyslé a zajímalo by ...
Jindřiška 27.03.2019
32 příspěvků Jak na břicho ? Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím v...
Hanka 08.04.2017
27 příspěvků zmenšení prs Ino já jsem měla takový dávkovač ze kterého vedly dvě kanyly přímo do ranek a postupně mi vpouštěla ...
Viky 02.12.2018
96 příspěvků Vysněná plastická operace Nemáte některé zkušenost s tímto tipem zvětšení prsou ?
Gabriela 28.11.2018
12 příspěvků odstranění tetování No není za co, uvidíš že to bude v pohodě ;)
anastaziaa 23.03.2016
0 příspěvků Směnárná bodů
0 příspěvků Směnárna bodů
36 příspěvků Darek pro maminku Neboli to? Jina procedura se taky dela?
Dana 17.12.2018
1 příspěvek Lipotranfér Lipotransfér jsem sice nepodstoupila, ale podstoupila jsem jiný zákrok na klinice Aesthevita a vím, ...
Erika 24.07.2017
2 příspěvky Browlift Mamka byla na operaci horních víček v Amaryllis centru a byla moc spokojená. Prošla i konzultacemi n...
Andrea 30.10.2018
15 příspěvků Klinika No, v lete si to neumim ani predstavit, ja chodim v sukni skoro porad!
Anetka 26.04.2019
32 příspěvků odstranění vrásek At uz si u nich vyberete jakoukoliv proceduru, myslim ze vzdy budete spokojeni :-) znam to tam
Zuzana 26.04.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více

Registrovat