Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Na podporu imunity208 příspěvků

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodn...

LussyB 26.01.2020
Holky, na posílení imunity je taky super kozí kolostrum, vyzkoušejte ho.

přírodní produkty13 příspěvků

Trápí Vaše miminko...kolika, nadýmání, vyprazdńování? A Vás problém s kojením? Tak se netrapte a vyz...

Malinová 20.08.2019
Ahoj, mě pomáhá sem spokojená. Hlavně mám skvělý pocit z toho, že na sebe natírám 100% přírodní prod...

kojenecké koliky30 příspěvků

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Mirka 02.04.2020
Rozdíl je hlavně ve složení, protože konkrétně complex mléko je určené pro děti, co mají problémy s ...

Vaření s dětmi0 příspěvků

My si s dětmi si rádi krátíme čas přípravou jídel,snaží se mě pomáhat s lehkými jidly, koupila jsem ...

Vigantol26 příspěvků

Dáváte Vigantol? Jak se vám osvědčil dávat? Někdy zapomínám a vím, že je to důležité tak z toho mám ...

jitule 10.10.2019
Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https:...

Jakou značku UM preferujete ? 59 příspěvků

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Sandra 02.04.2020
Holky od kolika měsíců jste tady ty mňamky pro děti zavedly ?

Přechod na umělé mléko44 příspěvků

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

LussyB 04.03.2020
U nás také nebyl s přechodem žádný problém, malá flašku krásně přijala a přišla mi spokojenější než ...

kdo tu vyrábí domácí jogurty?1 příspěvek

Holky, vyrábíte si doma některá z vás domácí jogurty? Jedí Vám je děti? Prosím o radu, jak je děláte...

Lenča34 25.05.2017
Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...

Kašičky10 příspěvků

Od kdy jste prosím do jídelníčku zařadili kašičky ? A je lepší je dávat na snídani nebo je to jedno ...

Evička 19.12.2019
Jak ty kašičky děti zvládaly ? Nebolí je bříško když se k tomu mlíčku přidává už plnohodnotné jídlo ...

Jak doplnit vitamín D?21 příspěvků

Ahoj holky, včera (15.10.2019) jsem byla u paní doktorky. Říkala, že bych si měla nějakým způsobem d...

Boženka 01.09.2020
Také si ho kupuji

Jak začít s přikrmováním3 příspěvky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládaly přikrmování a s čím jste začínaly ?

NinaC 28.02.2020
Díky moc za doporučení. Mrkvičku už máme za sebou ta šla krásně, brokolici mi plyve, ale to časem pů...

Probiotika5 příspěvků

Dobrý den, jaká používáte probiotika pro sebe a jaká pro miminko?

Bety-tyna 02.06.2020
Rozhodně, to nejde bez nich při antibiotikách, dá se koupit i balení jenom po 10 sáčcích to je fajn ...

Svačiny pro děti3 příspěvky

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ ...

Radka 20.09.2020
No bříško ho nemá z čeho bolet, protože konkrétně bobík má fakt super složení a jestli to bude nebo ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat