Zájmy a koníčky

Zájmy a koníčky. Sport, televizní seriály, sbírání, pletení, háčkování, ruční výroba všeho, co vás jen napadne. Podělte se o své zkušenosti a pomozte najít koníčka i těm ostatním.

Děti a sport2 příspěvky

Kdy dát děti na organizovaný sport?

DitaM 24.05.2012
Nepíšeš, jak staré máš děti ani odkud jsi, ale obecně jsem proti organizovaným sportům. Mám děti ve ...

Křížkové vyšívání6 příspěvků

V době počítačů,mobilů,moderní technologie by mě zajímalo kolik % žen se věnuje ručním pracím jako j...

Marcela 24.02.2020
Já vyšívám taky pořád, akorát mi hodně chybí nějaká ,,literatura". To je škoda..Marcela

Křížkové vyšívání1 příspěvek

V době počítačů,mobilů,moderní technologie by mě zajímalo kolik % žen se věnuje ručním pracím jako j...

Elsye 23.02.2012
Ahoj Rado a Miso,dekuji za cenne rady, ale myslim, ze jsem uz skoro profik. Maminka mi obcas rika: T...

Veterina v Brně?1 příspěvek

Zdravím. Potřebovala bych radu. Naše fenka už skoro týden nechce vůbec žrát. Ani pořádně nechce běha...

Passan 30.09.2012
Za průběh soudnedho ledčened odpovedde1 soudce. Pokud neche1 zarstašovat svědky, pak by se měl odpor...

Lanové centrum Proud11 příspěvků

Ahoj holky, chceme s kámoškama vyrazit na nějaký sportovní zážitek, co bude trochu jiný. Napadlo ná...

lucika 02.07.2012
Máš kolem pasu a stehen speciální postroj, kterém říkají "sedák", k němu přivážou lano a to jde např...

Modelování z FIMO hmoty1 příspěvek

Ahoj holky, znáte někdo FIMO hmotu, případně modelujete z ní něco? Dají se z toho dělat super věci ...

Kapil 30.09.2012
Vojtěch J. Cepl:Fix, tak teď jsi mne vytočil do vrtule (nevedm, jetlsi si ještě tyke1me, když tak so...

Super koníček1 příspěvek

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sb...

abil 29.09.2013
Zdravím, jetsli jsou tu nadšenci sportování obzvlášt běhání, tak mrknětě na www.hunac.cz,mají tam ve...

jít sama na zábavu3 příspěvky

Mám strašnej problém, hrozně bych chtěla jít někam na zábavu nebo na nějakou akci v našem městě, ale...

Gabi 18.05.2015
Co třeba divadlo? Jen sedíš a sleduješ, o přestávce si můžeš zaujatě pořád dokola číst program :D

Jak zabavit babičku a dědu8 příspěvků

Ahojky, s prarodiči to není vždy jednoduché...máte někdo tipy na to, jak je zabavit?

moravačkaaja-17 17.12.2016
Ano máte pravdu.Já dostala od dětí vloni na vánoce,od dcery 3000 dílků Strahovskou knihovnu,mám ji p...

Knížky13 příspěvků

Ahojte, ráda čtu, najde se tu mezi vámi také někdo takový? Jakou knížku zrovna čtete a na jakou se c...

Momslifeandherson 01.11.2018
Moje oblíbená je svědectví od Stephena Kinga. Jestli jste nečetli, tak doporučuji.

Kam s rodinou v Praze4 příspěvky

Ahojky, chceme jet s rodinou do prahy a potřebujeme nějaký tip, co se tam dá dělat, něco, co jinde...

Paja 18.08.2015
Maminky, chodíte někdo z rodinkou do sauny, výřivky? Je tu někdo z Prahy? Máte nějaké doporučení, kd...

vodáci9 příspěvků

Ahojte, hledám tipy na léto kde bychom jako začátečníci mohli jít na splav řeky, hlavně čr, žádné za...

Anetka88 20.07.2014
lidičky najde se mezi vámi někdo, kdo by se k nám přidal na kemp v rakousku? Bližší info o kempu a c...

Antigravity jóga9 příspěvků

Ahojte, potřebuji radu - chodíte někdo na antigravity jógu? jak to probíhá a jak se vám to líbí? cht...

Kamila 26.07.2014
Jo, dobré, děkuju :-) koukla jsem se radši ještě na nějaké video, abych si to dokázala představit a ...

Hra4 příspěvky

Ahojky, chci se zeptat jestli by jste mi prosim nedoporucili nejaky zazitek ci nejakou hru, kterou b...

olga.polka 26.01.2015
me to prave hodne prekvapilo ze i kdyz jsem se ptala lidi okolo jestli to znaji tak vubec prave je ...

Vaše názory23 příspěvků

Zdravím tu lepší polovinu lidstva(holky) :-D Jaký máte názor na vlasy clip in?? Má stím některá zku...

Rita 28.09.2016
Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?

Korálkování1 příspěvek

Ahoj, chci vás poprosit o radu. Chtěla bych si vyrobit nějaký hezký náhrdelník nebo klidně i náušnič...

benca 28.12.2015
ja som objavila obchod sperkovo, ale neviem ci sa da urobit svarowski, mozno

prodloužení vlasu3 příspěvky

Dobrý den chtěla bych si na společenskou udalost prodloužit respektive zahustit učes. Moc se v tom n...

Rozina 19.12.2015
Ahoj dcera by je chtěla taky mam ji to dovolit? Nějak si tím nejsem jista…. Je to pro mladou slečnu ...

Dárek pro chlapa34 příspěvků

Ahoj potřebuji poradit co jste kupovali partnerovi k výročí?

Nikola 15.12.2019
To je nějaký eshop? A máte tip jakou lavici vzít pro chlapa?

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat