Hypotéka

Hypotéka. Chcete stavět, rekonstruovat a potřebujete peníze… kolik a kde si půjčit a jak na to.

Hypotéka vs Stavební spoření77 příspěvků

Ahoj, chystám se pořídit garsonku a přemýšlím, jestli si mám vzít hypotéku nebo stavební spoření. Po...

Petr 21.11.2018
Díky moc, zavolal jsem na číslo 800 503 305 a domluvil si osobní setkání přímo v bytě, který chci pr...

Můj domov262 příspěvků

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové po...

Markéta 04.07.2020
Já ho doma používám 2x denně, protože jsem ráda když tu vůni pořád cítím :)

Nová koupelna42 příspěvků

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko...

Sensitivo 04.12.2018
na kolik vás vyšla nová garáž? Planujeme postavit uplně novou garaž a snažím se dopracovat k nějaké ...

Revoluční příjem3 příspěvky

Dobrý den, chcete si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova? Vše potřebné najdete na: www.revol...

Laugher 08.01.2017
Když to není zadarmo, tak je to podfuk

Krátkodobé půjčky?102 příspěvků

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Patricia 13.06.2017
Já jsem si brala půjčku zde https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/rychla-pujcka/ a maximální spokojeno...

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Dobrý den Vážení kwesi67@hotmail.com, Jsem karine jsem viděl váš profil a já ji miluji, myslím, že ...

Prodej a koupě nového bytu34 příspěvků

Dobrý den, potřebovala bych poradit, tak to zkouším i tady. Bydlíme v Brně v 2+1, ale začíná nám tu ...

Lucka22 28.04.2017
Taky je možnost poradit se s nějakým poradcem. Dokáží u bank zařídit všelicos, takže za zkoušku nic ...

Rychlá stavba?73 příspěvků

Ahoj, chtěli bychom v letošním roce stavět. Myslela jsem, že klasicky zděný dům, který necháme přes ...

Sara 29.05.2019
My mame domecek od orcangroup.cz a jsme moc spokojeni, jak uz jsem jednou rikala :-)

Nízkoenergetické domy77 příspěvků

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc li...

Nela 29.05.2019
Ano jsme i s firmou co nam domecek postavila. Rozdil je asi především v rychlosti vystavby a také v ...

Rolety, markýzy81 příspěvků

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou somfy.cz co dodává motorizaci k roletám, markýzám atd.? Kamará...

Aneta3 28.06.2018
Barčo, my už od nich máme vrata do garáže a jsme spokojení. manžel chce ted venkovní žaluzie protože...

Jrd10 příspěvků

Ahoj, koukala jsem na pasivni domky, dost o tom ted uvazujeme a narazila jsem na firmu jrd.cz znate ...

Laugher 08.01.2017
Vypadají moc dobře, takže určitě se na ně vyplatí čekat

Kurzové sázení, kvalitní info1 příspěvek

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace : http://santoref.blogspot.cz/

Laugher 08.01.2017
Zbytečné vyhazování peněz

terasa podlaha10 příspěvků

Jakou máte podlahu na terase? Mě by se líbila taková ta kamínková piedra.

lendaben 02.09.2020
Tu piedru mám zkušenost, že to není úplně ideální skrz třeba vodu a vosy co na to nalétávají.. dopor...

Půjčka online, kde se to vyplatí?3 příspěvky

Od koho je nejvýhodnější si půjčit online?

Ondra 06.07.2017
Také si u nich půjčuji a peníze jsou fofrem na účtě do pár minut

Refinancování hypotéky0 příspěvků

Příští rok nám končí fixace na hypotéku a my přemýšlíme o jejím refinancování. Podělíte se někdo se ...

Prodej domu v exekuci3 příspěvky

Dobrý den, nevíte někdo, jestli se nedá nějakým způsobem prodat dům, který je v exekuci?

Lenka 06.03.2019
Domluvila jsem se na tom s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která se o vše postarala.

Rychlé peníze prodej bytu2 příspěvky

Můžete mi prosím poradit, jak rychle prodat byt? když potřebuji rychle peníze?

Erik 22.03.2019
Já jsem v Praze také prodával byt s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která mi před pr...

Prodej domu s exekucí4 příspěvky

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s prodejem domu, která je bohužel v exekuci?

Věra 27.06.2019
Dobrý den, p. Petře, stále hledáte pomoc? My jsme investiční společnost, která co nejdříve vykoupí z...

Vysněné bydlení ve svém0 příspěvků

Ahojky, jak jste resili ystavbu dveho vysneneho doemcku, svepomoci nebo firma?

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat