Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Na podporu imunity208 příspěvků

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodn...

LussyB 26.01.2020
Holky, na posílení imunity je taky super kozí kolostrum, vyzkoušejte ho.

přírodní produkty13 příspěvků

Trápí Vaše miminko...kolika, nadýmání, vyprazdńování? A Vás problém s kojením? Tak se netrapte a vyz...

Malinová 20.08.2019
Ahoj, mě pomáhá sem spokojená. Hlavně mám skvělý pocit z toho, že na sebe natírám 100% přírodní prod...

kojenecké koliky30 příspěvků

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Mirka 02.04.2020
Rozdíl je hlavně ve složení, protože konkrétně complex mléko je určené pro děti, co mají problémy s ...

Vaření s dětmi0 příspěvků

My si s dětmi si rádi krátíme čas přípravou jídel,snaží se mě pomáhat s lehkými jidly, koupila jsem ...

Vigantol26 příspěvků

Dáváte Vigantol? Jak se vám osvědčil dávat? Někdy zapomínám a vím, že je to důležité tak z toho mám ...

jitule 10.10.2019
Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https:...

Jakou značku UM preferujete ? 59 příspěvků

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Sandra 02.04.2020
Holky od kolika měsíců jste tady ty mňamky pro děti zavedly ?

Přechod na umělé mléko44 příspěvků

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

LussyB 04.03.2020
U nás také nebyl s přechodem žádný problém, malá flašku krásně přijala a přišla mi spokojenější než ...

kdo tu vyrábí domácí jogurty?1 příspěvek

Holky, vyrábíte si doma některá z vás domácí jogurty? Jedí Vám je děti? Prosím o radu, jak je děláte...

Lenča34 25.05.2017
Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...

Kašičky10 příspěvků

Od kdy jste prosím do jídelníčku zařadili kašičky ? A je lepší je dávat na snídani nebo je to jedno ...

Evička 19.12.2019
Jak ty kašičky děti zvládaly ? Nebolí je bříško když se k tomu mlíčku přidává už plnohodnotné jídlo ...

Jak doplnit vitamín D?21 příspěvků

Ahoj holky, včera (15.10.2019) jsem byla u paní doktorky. Říkala, že bych si měla nějakým způsobem d...

Boženka 01.09.2020
Také si ho kupuji

Jak začít s přikrmováním3 příspěvky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládaly přikrmování a s čím jste začínaly ?

NinaC 28.02.2020
Díky moc za doporučení. Mrkvičku už máme za sebou ta šla krásně, brokolici mi plyve, ale to časem pů...

Probiotika5 příspěvků

Dobrý den, jaká používáte probiotika pro sebe a jaká pro miminko?

Bety-tyna 02.06.2020
Rozhodně, to nejde bez nich při antibiotikách, dá se koupit i balení jenom po 10 sáčcích to je fajn ...

Svačiny pro děti3 příspěvky

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ ...

Radka 20.09.2020
No bříško ho nemá z čeho bolet, protože konkrétně bobík má fakt super složení a jestli to bude nebo ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat