Diskuse na téma Přivýdělek nejen pro maminky MD ale i důchodce

Co si budeme nalhávat, mateřská nic moc a důchod, to aby člověk šel na ulici žebrat. Je spoustu práce z domova, ale když už se rozhodnete, tak Vás pošlou na ulici prodávat a nabízet produkty, parfémy.atd. Nebudete tomu věřit, ale mám konečně práci, o které na 100% mohu říct práce přímo z domova více informací najdete na http://domapracovat.webnode.cz/ *1* a nebo mě můžete kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz MOC SE TĚŠÍM :-):-)

Andrea 13.02.2012

:-)Chybí Vám peníze na zábavu s dětmi? Zkuste tohle! jednoduchá práce, která se mi stala i koníčkem. Zvládám při zaměstnání, domácnosti i své dceři. Díky tomuto přivýdělku jsem si zajistila další pravidelný příjem, kterým platím hypotéku a aktivity s dcerou. Najděte si chvilku denně, využijte svého PC a vydělávejte. Pokud je člověk aspoň trochu aktivní, má výdělek jistý! Ráda pomohu v začátcích. Napište si o informace, budu se těšit trtkova.andrea@seznam.cz

Alice Andrea 29.02.2012

Já bych teda měla o informace zájem.

Hana Storožová Andrea 20.05.2012

Andrejko,prosím o informace storozova.h@seznam.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:57
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat