Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

4 chyby, které děláme v posteli

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

16. 12. 2013 | Sex a vztahy

Nad chybami, které v posteli dělají muži, nemusíme přemýšlet dlouho – málo se s námi mazlí, berou si nemožné ponožky, předehrou se zrovna neobtěžují... Zkrátka něco najdeme vždy. Ale jakých prohřešků se dopouštíme my?

Po nějakém čase může dlouhodobý vztah sklouznout v oblasti sexu k určitému stereotypu. Nepomáháte tomu ale trochu svými zlozvyky?

1. Pohodlné prádlo

Ano, vytahané bavlněné pyžamo či obří dlouhá beztvará noční košile, které dávno ztratily praním tvar i barvu, jsou na spaní asi to nejpohodlnější, co si lze představit. Jenže milostnou touhu zrovna neprobouzejí. Zkuste tedy jednou za čas obohatit šatník o něco dráždivého. Nemusíte mít zrovna korzet a punčochy se sex-shopu (pokud po něm samozřejmě netoužíte, jinak směle do toho), stačí svůdná košilka nebo sexy pyžamko – svůj úkol rozhodně splní, v podstatě není muž, který by ženě oblečené v něčem svůdném odolal. A mimochodem, i když obchody nabízejí saténové košilky s kreslenými zvířátky (ano, je to roztomilé), drtivá většina mužů je z neznámého důvodu příliš neocení. (Čtěte také: 7 věcí, na které si muži stěžují při milování)

2. Nikdy nezačnete

Je pozůstatkem dřívější prudérní výchovy, že o sex si vždy říká muž, zatímco žena má být spíše cudná a poddajná. A tak řada z nás podvědomě čeká, že veškerá iniciativa přijde od partnera. Hloupost, nejsme ve středověku. Nečekejte, až s iniciativou přijde váš muž, a dejte podnět k milování sama. Svádějte ho, zatáhněte do postele, ukažte mu, že ve vás stále dřímá dračice. Ocení to nejen váš partner (mužské ego chce být sváděno), ale spoustu zábavy si výměnou zaběhnutých rolí užijete i vy.2. Nikdy nezačnete

3. Kritika

Partneři k sobě mají být v oblasti sexu otevření a v žádném případě nesmějí být nuceni do něčeho, co nechtějí dělat. Ale je důležité zvolit při vznášení námitek vhodný tón a vhodná slova. A ženy dovedou být velmi kritické a občas i hodně uštěpačné, když partnera „školí“ v sexuálních dovednostech. Takže pozor, mužské ego je, především co se milostné výkonnosti týče, velmi zranitelné. Byla příliš krátká předehra? Ignoroval vaši erotogenní zónu a věnoval se absolutně nevzrušivé části vašeho těla? Řekněte mu to, ale opatrně volte slova. (Čtěte také: Spontánní či plánovaný. Který sex je lepší?)

4. Málo chvály

Jako ženy chceme být po milování opěvovány a hýčkány (viz pověstné mazlení, které si skoro musíme vydupat, protože řadě mužů po sexu stačí, když se převrátí na bok a usnou), ale už si často neuvědomujeme, že muži očekávají něco podobného. Jejich ego potřebuje slyšet, že nás uspokojili, že se nám „to“ líbilo, že jsou nejlepší... Takže chvalte a chvalte. Navíc, když vyzdvihnete nejlepší chvilky milování, s velkou pravděpodobností bude následovat i repete...
TIP Bety: Máte trápení s láskou? Byl vám nevěrný? Poraďte se s naší poradkyní na lásku a vztahy Evou!

Problémy, které jen znají ženy s velkými ňadry

Grilovaná ryba s dušenou cibulí

Grilovaná ryba s dušenou cibulí

4 hlasy
50min 434 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněná vepřová panenka

8 hlasů
1h a 5min 633kJ 280 Kč

Vepřová panenka plněná hlívou.

Smažená štika

8 hlasů
35min 122kJ 210 Kč

jednoduchý recept na smaženou štiku

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více