Nevěrníci vyžadují především orální sex

28.09.2021 | Sex a vztahy

Partnerovu nevěru často omlouváme hledáním chyby u sebe. Odpovědí může být nedostatečné provozovaní orálního sexu. Ten je totiž mezi nevěrníky na prvním místě a je nejčastější formou sexu při zahýbání stálému partnerovi.

Vyplývá to z průzkumu na seznamce Victoria Milan, celoevropské základně pro nevěrné, kteří chtějí hledat protějšek za zády stálého partnera. Více než devět tisíc členů této seznamky odhalilo, co má rádo v sexu a co požaduje od milence či milenky.

Naprosto nezbytná zábava

Pro osmašedesát procent mužů a pětašedesát procent žen je naprosto nezbytné, aby jejich milenec či milenka provozovali ochotně orální sex. Pokud se jim něco takového protiví, pak mají menší šanci, že někoho ochotného k nevěře najdou.

„Z průzkumu také vyplývá, že pro dvaasedmdesát procent žen a pětaosmdesát procent mužů je orální sex naprosto nezbytný v jakémkoli vztahu, ať už partnerském či mileneckém, a neměl by nikdy ze vztahu vymizet,“ uvádějí autoři průzkumu.

Pasivní versus aktivní účastníci

Přijímání orálního sexu je vždy oblíbenější než jeho poskytování, ale i tak ho ochotně druhému bez výhrad poskytne sedm z deseti členů seznamky Victoria Milan.

Každopádně v ochotě poskytovat orální sex existují i kulturní rozdíly a nejochotnější v tomto smyslu jsou v rámci Evropy Nizozemci, kteří poskytují orální uspokojení protějšku v osmi z deseti mužů a žen.

Zdroj: https://www.psychologytoday.com/us/blog/unique-everybody-else/201306/infidelity-detection-and-women-s-interest-in-oral-sex, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6327665/Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:27
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:15

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat