Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Co ženy při sexu nenávidí a můžům to neřeknou

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

28.08.2019 | Sex a vztahy

Sex je jedním z nejhlubších potěšení života. Ale stejně jako většina lidí miluje zmrzlinu, ale nenávidí brokolici, v posteli to funguje úplně stejně. Existují věci, které každý nesnese. Taky si občas říkáte, jak to asi chodí jinde? Buďte v klidu, pro ženy je nejhorší tahle věc!

S ohledem na sexuální preference populace se Lovehoney, což je britská společnost zabývající se prodejem erotických pomůcek, rozhodla uspořádat průzkum, do kterého zapojila 3000 dospělých. Hádejte, co se se asi v ložnici nesetkává s pochopením? Ženy se naprosto shodují!

Když on je tak sebejistý!

Nejčastější věcí, kterou dámy nenávidí, je přílišné ego milence. Pan „všechno znám, všechno vím a od všeho mám klíče“, je noční můrou. Naproti tomu mezi nejhorší zážitky, vzpomínky a kostlivce ve skříni u mužů patří příliš rychlý sex, jež mnohdy sami samci považují za osobní selhání. Ale pozor, v tomhle si obě pohlaví docela rozumějí.

Ani pro 29 procent žen není rychlovka (myšlená jako běžný, standardní stav, ne vítané zpestření milostného života) něčím, co by milenky vyhledávaly. Pro 27 procent žen zároveň představuje problém přerušování orgasmu. To je takové to, když má partner pocit, že si s vámi pohraje.

Neboj, máme čas, zlato. Ale na co?

Vystupňuje vaše vzrušení téměř na maximum, pak se stimulací přestane, nebo naschvál zvolní tempo, a to i když třeba ví, že vám dosažení orgasmu dá hodně „práce“. A jak je to s nedostatkem předehry? 24 procent žen si na ni stále dokola stěžuje. Pokud vás zajímá, jak to vidí muži, tak ti nenávidí, když partnerku nepřivedou na vrchol blaha (jakkoli si to někdy sami komplikují).

Zároveň sami touží po orgasmu, takže 21 procent oslovených odpovědělo, že v případě jeho absence se vůbec necítí dobře. 17 procent pánů se pak děsí nákazy pohlavní chorobou, což je oprávnění obava.

Pohlavní nemoci se v naší společnosti stávají stále aktuálnějším tématem. Riziko nákazy rok od roku vzrůstá ruku v ruce s počty nově nakažených. Kromě syfilisu nebo kapavky, jež jsou tu po staletí, se k nám do Evropy vinou migrace dostávají nové, exotické, sexuálně přenosné choroby. V každém případě se kromě již uvedeného syfilisu nebezpečně šíří také kapavka i virus HIV. Nic moc vyhlídky.

Nenechte se zaskočit menopauzou

Vinná polévka

Vinná polévka

15 hlasů
40min 609 kJ 93 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jarní tuňák

7 hlasů
45min 508kJ 300 Kč

Netradiční spojení ryby a rebarbory, vyzkoušejte lahod...

Smetanová polévka s rukolou

10 hlasů
45min 379kJ 130 Kč

Polévka se smetanovou chutí s parmazánem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více