TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

20.07.2017 | Testování

Trápí vás přibývající vrásky? Zapomeňte na ně a dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus Dermocollagen! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 53 testerek

Doporučeno: 45x


DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek, a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vašim vlasům a nehtům.

Proč vyzkoušet DermoCollagen

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vejde do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 18% navýšení elastinu v pokožce

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®  – vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.


Působení DermoCollagenu. Před užíváním a po užívání.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca 2 dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Cena: 981 Kč

Více informací na provenus.cz

vybraná testerka | 07.09.2017

výborná chuť mohlo by být víc na výběr , dobře a jednoduše se připraví dobře se rozpouští a je tedy ihned připraven na použití výsledky jsou viditelné pleť je vypnutější a s výsledkem jsem spokojena

chuť by mohla být méně umělá cena

vybraná testerka | 06.09.2017

Na moje vějíře kolem očí moc nezabral, možná by to chtělo více opakování, ale na vrásky kolem úst a na čele zřejmě funguje, zpozorovala jsem kladné výsledky už po pár dnech užívání. Co se týče aplikace, za mě určitě jednička.

Příliš vysoká cena, za to bych opravdu takové peníze nedala.

vybraná testerka | 06.09.2017

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím co to bylo za značku a u něj jsem teda neměla pocit, že by nějak pomáhal a navíc úplně strašně chutnal, nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jse ho nepozřela. Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Musím zmínit cenu, i když je mi jasné že za kvalitu se prostě platí.

vybraná testerka | 06.09.2017

Moc děkuji za možnost otestovat tento výrobek, asi bych si ho sama nekoupila. Je to sice poněkud dražší přípravek, ale přijde mi opravdu kvalitní. Užívání je velmi snadné, i příchuť pomeranče je fajn. Balení je také praktické, každá dávka je jednotlivě zabalená, takže si ho můžu vzít snadno sebou do práce i na cesty. Byla jsem velmi zvědavá, jaké se u mě projeví účinky, tak zatím jsem si všimla že se mi hodně spravily nehty, měla jsem je hodně křehké a pořád se mi lámaly. Co se týče pleti, tak vrásky mi zatím tak netrápí, ale pociťuji že je pokožka více hydratovaná a rozjasněná. Uvažuji o koupi dalšího balení a doporučuji :)

vybraná testerka | 05.09.2017

Ještě jednou veliké poděkování redakci za tuto super výhru.Musím říct, že je to první "věc",která u mě zafungovala, za což jsem velice vděčná a hlavně překvapená!!,(po těch všech investicích do sebe),asi po 2týdnech se dostavily první pocity zpevňování zevnitř,změna k lepšímu mé pleti,malé zlepšení hydratace,rychlejší zahojení! opakujících se neobvyklých velmi nepříjemných defektů na tváři,prostě jsem fakt nadšena z výsledku.Teď už jen doufat ve výhru nového balení pro rapidní změny.

pouze vysoká cena vzhledem k měsíční dávce,když by to bylo na 3měsíce,určitě bych do toho šla. ale chápu, že kvalita se musí nějak odlišovat.

vybraná testerka | 05.09.2017

Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější, než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce, až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.

Jednoznačně cena, jiná negativa jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 04.09.2017

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké, řekla bych, ale nemizí. Pleť je zářivější a pleť má lepší tonus, ale na větší efekt by zřejmě muselo být užívání delší, např. 3 měsíce, půl roku.

Cena, za tuto cenu pro mne nemá cenu úbytek vrásek, kdyby tak narostly nové vlasy :-) tak to bych dala

vybraná testerka | 04.09.2017

Rychlá a snadná příprava, chuť sladká a příjemná. Používám poctivě každý den, úbytek vrásek přímo nepozoruji, na to by bylo asi třeba přípravek užívat delší dobu, ale pleť se mi zdá vypnutější a pevnější. Vnímám i méně vypadaných vlasů.

Pro mě určitě cena. I když chápu, že pro krásu se musí něco obětovat, taková částka na měsíc je pro mě moc.

vybraná testerka | 04.09.2017

Nevím zda je to zápor či klad :-D pokožka začala reagovat, nejspíše čistit a na pokožce se mi objevila puberta a ve velkém :-/ snad se jen ta plěť čistí a bude to fajn. Pro velké závěry je asi moc krátká doba,ale rozhodla jsem se koupit další várku a snad i omládnu:-D Jinak je super, že to má nějakou příchuť a dá se to pít a člověk k tomu nemá odpor.

vybraná testerka | 03.09.2017

Asi by to chtělo užívat delší dobu. Vrásky se mi nevyhladily, ale je pravda, že kůži mám trochu vypnutější a mám pocit, že i méně mastnější, ale to nevím, jestli je přípravkem a nebo tím, že je pořád sluníčko. Docela příjemná chuť přípravku. Hlavně si na sebe nemusím nic patlat, což upřímně nesnáším

Cena

vybraná testerka | 01.09.2017
Doporučení: 1

Moc děkuji, že jsem mohla unikátní přípravek Venus DermoCollagen vyzkoušet. Moc se mi líbilo luxusní balení, otvírání u jednotlivých sáčků, jeho jemná pomerančová chuť a to, že stačí 1 sáček denně. I když je to na dlouhodobější užívání, tak bych řekla, že sice na obličeji se mé vrásky nezjemnily, ale pokožka na těle je lesklejší a pružnější a vlasy nemám tolik mastné.

Vyšší cena, ale pokud si člověk něco odepře, dalo by se to zvládnout. Je to individuální.

vybraná testerka | 01.09.2017

Měla jsem obrovskou radost, že jsem měla možnost ProVenus DermoCollagen otestovat. Děkuji. Určitě oceňuji jeho chuť, rychlou přípravu, ale bohužel jsem nějaké účinky nezaznamanala. Jde asi opravdu o dlouhodobé používání a měsíc nestačí.

Cena... Proto nemůžu pokračovat, zda by další balení už něco ukázalo.

vybraná testerka | 31.08.2017

Přestože jsem přípravek užívala necelý měsíc, mám pocit, že se účinky mírně projevily. Dále kladně hodnotím povedené balení a jednoduchou přípravu. Navíc chuť je lahodná, přímo osvěžující. Určitě jsem testováním s tímto přípravkem neskončila.

vybraná testerka | 22.08.2017

Z nabídky testování jsem byla opravdu nadšená. Hledala jsem něco neinvazivního a vyživujícího pro prvotní známky vrásek a musím tedy říct, že jsem spokojená. Nejenže jde o vnitřní výživu, která báječně chutná, ale rozdíly jsou opravdu viditelné. Pleť je vypnutá a zdravě vypadající.

Hledat nějaké zápory je v tomto případě kumšt. Jedinou menší výtku bych měla ke konzistenci pití, která je v počátku opravdu pěnivá, ale to je opravdu negativum ve stylu "jen aby něco napsala". :D

vybraná testerka | 07.08.2017
Doporučení: 10

Výrobek jsem vyzkoušela již před časem a mohu říci, že po dlouhodobém používání je pleť opravdu vyhlazenější, zářivější a má příjemnější a mladší vzhled. Je třeba ale využívat alespoň 2-3 balení. Celkově doporučuji!

Vyšší cena

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Produkt můžu vřele doporučit, opravdu zabraňuje vráskám

20.06.2020

Výrobek je perfektně balený po dávkách v sáčcích , já osobně sleduji větší zlepšení u vlasů než u pleti , ale možná je to tím , že i po padesátce mám stále pleť velmi kvalitní a dost pevnou (nejspíš genetika , maminka v 81 letech vypadá max na 60) ale ze zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů jsem nadšená

Hodně vysoká cena

26.01.2019

Za mě naprosto skvělý přípravek, který krásně sjednotí pleť a zakryje drobné nedostatky (barevné flíčky, pigmentové skvrny, pihy a další). Moc příjemně se nanáší a zrovna tak i večer odličuje. Určitě doporučuji.

15.01.2019

DermoCollagen - překvapil. Pleť je jemnější, více prozářená, vypnutá a pevnější, kruhy kolem očí se zmenšily. Vlasy méně padají a lépe se upravují.Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, člověk nemusí nosit sebou celé balení a příprava je jednodušší.

Cena

01.12.2018

Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější.

14.04.2018

ProVenus DermoCollagen můžu s klidem nazvat mojí kosmetickou láskou. S klidným srdcem můžu říct, že mi zvedl sebevědomí, protože moje pleť vypadá nyní mladší a hlavně pružnější a bez vrásek. Pro všechny, které chtějí vypadat krásně

06.02.2018
Doporučení: 27

DermoCollagen ProVenus je opravdu kvalitní, protože pleť vypadá mladistvá, hydratovaná, vyživí pokožku do hloubky, stará se o redukci vrásek, zpomalí projevy stárnutí a navíc poskytuje péči i vlasům a nehtům. Za mě určitě doporučuji

10.12.2017

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké.Mohu jen doporucit

Nic

29.11.2017

Ano, když se jedná o kosmetiku, je to moje :) A protože už nejsem nejmladší, tak ráda zkouším různé vzorečky a hledám pro mě to nejlepší. Měla jsem i vzorek tohoto krému a mile mě překvapil. Nepálí mě po něm pleť a výsledky jsou skvělé

nic

26.11.2017

Když vidím jakýkoliv výrobek proti vráskám, tak neváhám a hned ho koupím. Každá chce vypadat pěkně :) a tento výrobek mám ráda, protože splňuje mé očekávání, takže si ho pořídím znovu. Doporučuji všem, kteří o sebe dbají

Nic

03.11.2017

ProVenus Dermocollagen je dobrým doplňkem stravy s výbornou pomerančovou chutí! Myslím, že péče o tělo není jen o krémech, ale je důležíté čím jsou vyživovány bunka naseho tela. Tento produkt je mým oblíbeným!

15.09.2017

Novinka proti vráskám ProVenus DermoCollagen je velmi zajímavý produkt. Balení v jednotlivých dávkách je velikou výhodou, nemusí se tak odměřovat jednotlivé dávky. Chuť je příjemně pomerančová, což mi vyhovuje. Pleť je lehce jemnější a více prozářená a je tak mnohem hezčí a působí svěže. Za mě ano. :-)

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

05.09.2017
Doporučení: 1

Skvělé řešení vrásek, které je velmi nenáročné, člověk nepotřebuje zrcadlo a "pracné" mazání, jen otevře sáček, nasype do vody a vypije. Tím i napomůže dodržování pitného režimu. Je ale třeba používat dlouhodobě, výsledky jsou skvělé.

16.08.2017

Tento přípravek proti vráskám si pořídila má mamka,protože už nevěděla jaké přípravky použít .Po několika denním používaní se ji vrásky na obličeji opravdu hodně zminimalizovaly,plet má ohodně pružnější,jenou a hldkou na dotyk

14.08.2017

Skvele,doporucuji.Plet je hebka,krasna,svezi a citite se lepe.☺ vyzkousela jsem jiz mnohokrat a je to uzasne.Cena prijatelna.Doporucuji.Za me teda velke ano a chvali si to I me kamaradky,kterym jsem to doporucila.☺

12.08.2017

Velice kvalitní,intnezivně vyhlazuje vlasy,plet,pokožku,.Plet je na dotek vyhlazená,sametově hebká a zářívá.Vlasy vypadají mnohem zdravěji.a již nejsou tak hrubé a poškozené,jsem s ním velice spokoken

12.08.2017

Přípravek, který má pozitivní účinky na pleť i klouby by se měl stát součástí výživy každé ženy. Venus DermoCollagen je proto ideální. Stárneme den po dni, mládnou nelze mávnutím kouzelného proutku. Účinky po dlouhodobějším užívání nejsou na obtíž.

11.08.2017

Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen - tento přípravek skutečně funguje.Samozřejmě ale výsledky nejsou vidět hned ale až po několika měsících pravidelného užívání..tato metoda mládnutí je velice příjemná..

09.08.2017

ProVenus DermoCollagen je skvělý výrobek, pleť krásně vyživuje a hydratuje. Dobře se vstřebává. Pokožka je vyhlazená a příjemná na dotek. Velmi vhodný v boji proti vráskám. Velmi kvalitní výrobek jen bohužel trochu vyšší cena.

08.08.2017

O pleť musíme pečovat jez zevně, tak zevnitř. A právě vnitřní výživu nám skvěle dodá ProVenus Dermocollagen. Výrobek vyživuje pokožku zevnitř, redukuje vrásky a pomáhá tak předcházet stárnutí. Je balen v jednotlivých sáčcích a má pomerančovou chuť.

08.08.2017

Díky pozitivnímu hodnocení ProVenus Dermocollagenu ho vnímám dobře. Jestliže funguje jako neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty, tak proč bych potom já si měla připadat unavená, otrávená, když to jde svůj vzhled vylepšit. Oživit. Omladit o pár let. Nabýt se pozitivní energií zevnitř.

07.08.2017

Kolagen používám velice dlouho a jsem více než nadšená jeho výsledky.Plet a pokožka je vyhlazená a do hloubky hydratovaná.Má pokožka je po použévání sametově hebká.a vlasy mám silnější,jsem velice spokojená

07.08.2017

ProVenus Dermocollagen je neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty. Takže se jistě bude hodit každé ženě. Oceňuji balení, kdy si nemusím odměřovat určité množství prášku, ale jednoduše si nasypu samostaný pytlíček. Chuť je příjemná, pomerančová. Jen se musí užívat dlouhodobě, jen tak budou výsledky znatelné.

06.08.2017

tento výrobek je skvělým doplnkem pro tělo má výbornou chut nehty a vlasy a klouby se krásně zpevnují používala jsem jiný výrobek ale na doporučení jsem zakoupila tento a stále testuji ale cítím se po něm skvěle lepší než ten můj předchozí.

05.08.2017

Kolagenovou dávku užívám dvakrát ročně a tento přípravek se osvědčil. Moc dobře chutná, je šikovně nadávkovaný, dokonale se rozpouští a tedy i lépe vstřebává do organismu. Je absolutně přírodní a to je pro mne důležité. Nehty, vlasy, pokožka.. to vše je po krátkém čase v lepší formě.

04.08.2017

No jak to rici,ja nikdy nemela potrebu si kupovat kolagen.Ale cim dal casteji slychavam o nem velmi pozitivni ohlasy,a rikam si ze to asi bubu muset zmenit a vyzkouset to.Moje znam mi ukazala presne tento a super.

04.08.2017

mám vrásky již několik let bohužel jsem tento výrobek nevyhrála mám již s tímto výrobkem jen dobré zkušenosti měla jsem třapaté nechty konečky vlasů po použití nějaké době tohoto přípravku jsem viděla zlepšení

04.08.2017

Bojuji s vráskami a s nedokonalou pletí jak se dá a přírodní kolagen s podporou krémů je výborným pomocníkem. Dodává pleti to, co si samo s věkem tělo neumí již vyrobit v dostatečné míře. Pomerančová příchuť je moc dobrá, příprava velmi rychlá, praktický sáček si sebou můžete vzít vlastně kamkoliv.

04.08.2017

Používala jsem kolagen stejného složení, jen jiného výrobce a osvědčil se mi. Došlo ke zlepšení kvality nehtů. Měla jsem roztřepené, matné a po několika týdenním užívání je to o mnoho lepší. Také jemné vrásky kolem očí a rtů se zdají méně patrné. Rozhodně ráda vyzkouším novinky, které přispějí k lepšímu tělesnému a tím i duševnímu rozpoložení, jen je důležité, aby výrobek byl přírodního složení.

04.08.2017

Podpořit péči o pokožku tímto přípravkem se jistě vyplatí. Užívání je vyloženě příjemné. Dobře chutná, je prakticky nadávkovaný, rozpouští se dokonale a rychle. Dodává pleti potřebné látky, které s věkem tělu schází. Kyselina hyaluronová a další jedinečné a hlavně přírodní prvky jsou žádané každou ženou.

04.08.2017
Doporučení: 6

tenhle výrobek jsem měla možnost vyzkoušet v jiném testování.Ovšem aby člověk opravdu poznal že funguje musel by ho brát dlouhodobě.Pravdou ale je,že po dobu zkoušení byla moje pleť napnutá a vláčná.Vybraným testerkám doporučuji.

jediné negativum je vysoká cena.

03.08.2017

Myslím, že v těle má být vyvážen dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, jen tak může být člověk zdraví a vše funguje jak má. Krása začíná v tom co jíme, jak myslíme a jak se chováme. Tento doplněk je skvělým pomocníkem v tom jak si zkvalitnit nejen pleť, ale i život.

03.08.2017

Výhody Dermocollagenu: Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek.Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky.

Cena docela vysoká.

03.08.2017

Určitě se jedná o velmi kvalitní výrobek proti vráskám, protože obsahuje kyselinu hyaluronovou, kterou já osobně v mém pokročilém věku velice potřebuji, jelikož se tvoří vrásky, které se musí mírnit. Zároveň deklaruje mnoho účinků na zlepšení pleti, což velice kvituji a ráda ho příležitostně vyzkouším.

03.08.2017

Krása začíná zevnitř. Každá buňka našeho těla se tvoří z toho co do sebe přijmeme. Myslím, že pravidelné užívání těchto doplňků je základem k udržení si optimálního zdraví a prodloužení mládí. Sama beru přírodní doplňky denně. Jen tak může tělo fungovat, tak jak má!

03.08.2017

Dlouhodobě uznávám fakt, že krása vychází zevnitř a nejen z drahých krému či jiné kosmetiky. Produkt je třeba nějakou dobu používat, ale výsledky se dostaví. Pleť vypadá mladistvěji, drobné vrásky mizí.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

lenkaja 02.08.2017

První jemné vrásky jsem zaznamenala již ve 25 letech ty hlubší poté na čele ve 30 letech.Snažím se o pleť pečovat a předejít tak dalším vráskám,ale stárnutí k životu prostě hold patří.

nakad 02.08.2017

První vrásky jsem neřešila, objevily se tak po 27 roku na čele. Přišlo mi to normální, zato před pár lety začly jemné vrásky pod očima, také díky suché pleti, a tak se snažím kupovat si oční krémy např. s kys. hyaluronovou apod., ale moc to nepomáhá

Romi 02.08.2017

Před dvěma lety (to mi bylo 46) jsem se podruhé šťastně vdala <3. Každopádně to nebyly první vrásky, které jsem měla nebo mám, nicméně při zkoušce líčení a ten samotný den, bylo vidět, že se make-up-artistka pořádně zapotil, ale zvládla to na jedničku s hvězdičkou. Ono líčit krásný mladý slečny bez vrásek je daleko jednodušší, než o jednu generaci starší. Tehdy jsem si uvědomila, že je na čase ze sebou něco dělat a tak jsem začala chodit pravidelně na kosmetiku a používat kosmetiku přiměřeně ke svému věku. ;-)

Lenuvka 02.08.2017

Na první vrásku si nevzpomínám, ale začala jsem je vnímat kolem třicátého roku, kdy jsem dostala od tchyně první krém proti vráskám :-O. Zpozorněla jsem a začala si svého obličeje více všímat. Od té doby se snažím dodržovat pitný režim a hydratovat nejen zevnitř ale i zvenčí kvalitními krémy. Taky jsem začala nosit sluneční brýle což u mně nebyla samozřejmost. Ale zase to nepřeháním, protože třeba vrásky kolem očí od smíchu mi až tak nepřekážejí ;-)

runka 02.08.2017

Sve prvni vrasky jsem na sobe zacalo pozorovat po 30 veku. Snazim se chodit kazde 3 mesice na kosmetiku a pouzivat kremy urcene na prvni vrasky - ale s dvema malymi detmi to jde nekdy tezko.

jitkavarekova 02.08.2017

Kdy přesně jsem našla první vrásky nevím, ale už léta zkouším různé krémy na vrásky a elekt nic moc. Proto mě láká vyzkoušet i Váš produkt, co když třeba on bude ten pravý.

alus 01.08.2017

nevím přesně, tak před 40rokem, tak se ted snažím více promazávat a nemračit se na svět , abych jich měla méně;-)

vendy.z 01.08.2017

No tak to už si moc nepamatuji....Myslím, že mi bylo asi 35 kdy jsem si toho začala všímat více. Nyní mi letos bude 40 a vidím, že věku neuniknu...Ale přesto se snažím - např. jsem začala používat před rokem tolik vychvalovanou micelární vodu. Ale ač jsem poté mazala arganovým olejem, nebylo to ono a měla jsem vysušenou krupičku. Moje kosmetička se moc divila, co to je a když jsem jí řekla, že používám tolik moderní micelárku, byla doma - prý všechny klientky, které používají micelárku, mají vysušenou pleť. Přestala jsem tedy používat, myji se odličovacím olejíčkem a hodně oplachuji studenou vodou. Poté navlhčenými rukami aplikuji obličejový olej. Zvláště v zimních měsících mi to pomáhalo. Také jsem přišla na to, že čím jednodušší, tím lepší - nepatlat na sebe dva druhy krémů, ale vždy jen jeden druh a až doberu tak další. Spíše mám raději obličejové oleje, protože mám citlivou pokožku a ne jen tak nějaký krém mi pomáhá. Ve vedrech také vypiji hodně hodně vody a pořád lítám na WC - jsem jak průtokáč :D

babytka 01.08.2017

Na první vrásku si vůbec nevzpomínám..... teď trošku přibývají, ale není to nic hrozného. K mému věku už asi patří. Používám krém proti vráskám

Larila 01.08.2017

Od malička mi maminka kladla na srdce, že se o pleť musí pečovat. A protože mám dvě o deset a třináct let starší sestry, tak jsem pozorovala, jak o pleť pečují i ony. Když jsem měla dvacet, ony už měly první vrásky. Když jsem měla třicet, měla jsem je i já:-O, a na sestrách jsem mohla pozorovat, jak pleť stárne, a co mě taky čeká... XD Kvalitní krém je pro mě samozřejmostí a bohužel s věkem (je mi 42) roste i finanční náročnost na kosmetické přípravky. ;-) Každá chceme být stále krásná, a protože tonoucí se stébla chytá, tak se chytám i já této příležitosti, využít novinku, která by mi mohla pomoct "být stále mlád", jak zpívá klasik - Gott.*5*

anabel 01.08.2017

Vrásek jsem si všimla asi v mých 26 letech až jsem stoho nestastna skouset jsem vše skoro vše i babské rady a žádné z lepseni :( jsem stoho nešťastná určitě bych byla moc vděčná kdybych mohla vyzkoušet *14*

tachomitrka 01.08.2017

prvni vrasky jsem objevila asi v 25 letech a jelikož jsem do té doby nepoužívala žádný krém tak jsem začala :)

catine 01.08.2017

Je mi 40 a jelikož mám hodně mastnou pleť, tak vrásky začínám pozorovat až nyní, jen okolo očí, hlavně mezi obočím.

kacenkadufkova 31.07.2017

První vrásky asi v 27 letech a ano, přinutilo mě to začít si pleti vážit, pravidelně ji čistit, mazat, pečovat o ni.

Aktivko 31.07.2017

První vrásky jsem začala pozorovat někdy před pěti lety, vzhledem k tomu, že mě to dosti vadilo a chtěla jsem s nimi bojovat, nebo je celkově potlačit. Samozřejmě s tím souviselo i používání speciálních kosmetických přípravků určené právě na tyto problémové partie. Dále samozřejmě jsem začala používat i krémy určené pro zralou plet´a také speciální masky. A také jsem upravila svoji životosprávu a celkově svůj postoj k životu.

ivetaladnarova 31.07.2017

První malinké vrásky jsem si našla cca ve 30 letech. Trošku jsem se lekla a hned jsem si o tom promluvila s kosmetičkou. Od té doby používám krémy s Q10. A krémy od 30 let... Moje pleť je moje vizitka,tak se musím o ni starat tak, abych se za ni nemusela stydět :-)

TerezaM 31.07.2017

Myslím ze třeba okolo 25. roku a teď mi je 30 a vlastně nic závratneho jsem pro to neudělala....*9**9*

marcrazy 31.07.2017

Asi kolem 26 let. A taky k tomu hodně přispělo období mateřské "dovolené", kdy jsem se moc nevyspala. Dcera se vydržela budit xkrát za noc až do svých 2 let. Teď je mi 28 a vrásky kolem očí už pomalu, ale jistě pozoruji.

petranka1 31.07.2017

vrásky se mi objevily, docela brzo, jelikož se stále smějí, ale ty mi nevadí, ale už potřebuji něco na ty potvůrky- vrásky. Petranka 1

Paja.Kopuleta 31.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala okolo 25 roku, kdy jsem začala více používat pleťovou péči na první vrásky. Zařadila jsem i sérum z kyseliny hyaluronové a z domu neodejdu bez makeupu bez ochranného faktoru.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Od pondělí 4. června do neděle 10. června 2024 tě čeká dynamický a vzrušující týden, milý Berane. Připrav se na určitá překvapení a vzrušující příležitosti ve všech oblastech života.Tento týden bys mohl zažít obzvlá&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat