TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

20.07.2017 | Testování

Trápí vás přibývající vrásky? Zapomeňte na ně a dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus Dermocollagen! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 51 testerek

Doporučeno: 45x


DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek, a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vašim vlasům a nehtům.

Proč vyzkoušet DermoCollagen

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vejde do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 18% navýšení elastinu v pokožce

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®  – vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.


Působení DermoCollagenu. Před užíváním a po užívání.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca 2 dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Cena: 981 Kč

Více informací na provenus.czRozstřel testerek

lenkaja 02.08.2017

První jemné vrásky jsem zaznamenala již ve 25 letech ty hlubší poté na čele ve 30 letech.Snažím se o pleť pečovat a předejít tak dalším vráskám,ale stárnutí k životu prostě hold patří.

nakad 02.08.2017

První vrásky jsem neřešila, objevily se tak po 27 roku na čele. Přišlo mi to normální, zato před pár lety začly jemné vrásky pod očima, také díky suché pleti, a tak se snažím kupovat si oční krémy např. s kys. hyaluronovou apod., ale moc to nepomáhá

Romi 02.08.2017

Před dvěma lety (to mi bylo 46) jsem se podruhé šťastně vdala <3. Každopádně to nebyly první vrásky, které jsem měla nebo mám, nicméně při zkoušce líčení a ten samotný den, bylo vidět, že se make-up-artistka pořádně zapotil, ale zvládla to na jedničku s hvězdičkou. Ono líčit krásný mladý slečny bez vrásek je daleko jednodušší, než o jednu generaci starší. Tehdy jsem si uvědomila, že je na čase ze sebou něco dělat a tak jsem začala chodit pravidelně na kosmetiku a používat kosmetiku přiměřeně ke svému věku. ;-)

Lenuvka 02.08.2017

Na první vrásku si nevzpomínám, ale začala jsem je vnímat kolem třicátého roku, kdy jsem dostala od tchyně první krém proti vráskám :-O. Zpozorněla jsem a začala si svého obličeje více všímat. Od té doby se snažím dodržovat pitný režim a hydratovat nejen zevnitř ale i zvenčí kvalitními krémy. Taky jsem začala nosit sluneční brýle což u mně nebyla samozřejmost. Ale zase to nepřeháním, protože třeba vrásky kolem očí od smíchu mi až tak nepřekážejí ;-)

runka 02.08.2017

Sve prvni vrasky jsem na sobe zacalo pozorovat po 30 veku. Snazim se chodit kazde 3 mesice na kosmetiku a pouzivat kremy urcene na prvni vrasky - ale s dvema malymi detmi to jde nekdy tezko.

jitkavarekova 02.08.2017

Kdy přesně jsem našla první vrásky nevím, ale už léta zkouším různé krémy na vrásky a elekt nic moc. Proto mě láká vyzkoušet i Váš produkt, co když třeba on bude ten pravý.

alus 01.08.2017

nevím přesně, tak před 40rokem, tak se ted snažím více promazávat a nemračit se na svět , abych jich měla méně;-)

vendy.z 01.08.2017

No tak to už si moc nepamatuji....Myslím, že mi bylo asi 35 kdy jsem si toho začala všímat více. Nyní mi letos bude 40 a vidím, že věku neuniknu...Ale přesto se snažím - např. jsem začala používat před rokem tolik vychvalovanou micelární vodu. Ale ač jsem poté mazala arganovým olejem, nebylo to ono a měla jsem vysušenou krupičku. Moje kosmetička se moc divila, co to je a když jsem jí řekla, že používám tolik moderní micelárku, byla doma - prý všechny klientky, které používají micelárku, mají vysušenou pleť. Přestala jsem tedy používat, myji se odličovacím olejíčkem a hodně oplachuji studenou vodou. Poté navlhčenými rukami aplikuji obličejový olej. Zvláště v zimních měsících mi to pomáhalo. Také jsem přišla na to, že čím jednodušší, tím lepší - nepatlat na sebe dva druhy krémů, ale vždy jen jeden druh a až doberu tak další. Spíše mám raději obličejové oleje, protože mám citlivou pokožku a ne jen tak nějaký krém mi pomáhá. Ve vedrech také vypiji hodně hodně vody a pořád lítám na WC - jsem jak průtokáč :D

babytka 01.08.2017

Na první vrásku si vůbec nevzpomínám..... teď trošku přibývají, ale není to nic hrozného. K mému věku už asi patří. Používám krém proti vráskám

Larila 01.08.2017

Od malička mi maminka kladla na srdce, že se o pleť musí pečovat. A protože mám dvě o deset a třináct let starší sestry, tak jsem pozorovala, jak o pleť pečují i ony. Když jsem měla dvacet, ony už měly první vrásky. Když jsem měla třicet, měla jsem je i já:-O, a na sestrách jsem mohla pozorovat, jak pleť stárne, a co mě taky čeká... XD Kvalitní krém je pro mě samozřejmostí a bohužel s věkem (je mi 42) roste i finanční náročnost na kosmetické přípravky. ;-) Každá chceme být stále krásná, a protože tonoucí se stébla chytá, tak se chytám i já této příležitosti, využít novinku, která by mi mohla pomoct "být stále mlád", jak zpívá klasik - Gott.*5*

anabel 01.08.2017

Vrásek jsem si všimla asi v mých 26 letech až jsem stoho nestastna skouset jsem vše skoro vše i babské rady a žádné z lepseni :( jsem stoho nešťastná určitě bych byla moc vděčná kdybych mohla vyzkoušet *14*

tachomitrka 01.08.2017

prvni vrasky jsem objevila asi v 25 letech a jelikož jsem do té doby nepoužívala žádný krém tak jsem začala :)

catine 01.08.2017

Je mi 40 a jelikož mám hodně mastnou pleť, tak vrásky začínám pozorovat až nyní, jen okolo očí, hlavně mezi obočím.

kacenkadufkova 31.07.2017

První vrásky asi v 27 letech a ano, přinutilo mě to začít si pleti vážit, pravidelně ji čistit, mazat, pečovat o ni.

Aktivko 31.07.2017

První vrásky jsem začala pozorovat někdy před pěti lety, vzhledem k tomu, že mě to dosti vadilo a chtěla jsem s nimi bojovat, nebo je celkově potlačit. Samozřejmě s tím souviselo i používání speciálních kosmetických přípravků určené právě na tyto problémové partie. Dále samozřejmě jsem začala používat i krémy určené pro zralou plet´a také speciální masky. A také jsem upravila svoji životosprávu a celkově svůj postoj k životu.

ivetaladnarova 31.07.2017

První malinké vrásky jsem si našla cca ve 30 letech. Trošku jsem se lekla a hned jsem si o tom promluvila s kosmetičkou. Od té doby používám krémy s Q10. A krémy od 30 let... Moje pleť je moje vizitka,tak se musím o ni starat tak, abych se za ni nemusela stydět :-)

TerezaM 31.07.2017

Myslím ze třeba okolo 25. roku a teď mi je 30 a vlastně nic závratneho jsem pro to neudělala....*9**9*

marcrazy 31.07.2017

Asi kolem 26 let. A taky k tomu hodně přispělo období mateřské "dovolené", kdy jsem se moc nevyspala. Dcera se vydržela budit xkrát za noc až do svých 2 let. Teď je mi 28 a vrásky kolem očí už pomalu, ale jistě pozoruji.

petranka1 31.07.2017

vrásky se mi objevily, docela brzo, jelikož se stále smějí, ale ty mi nevadí, ale už potřebuji něco na ty potvůrky- vrásky. Petranka 1

Paja.Kopuleta 31.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala okolo 25 roku, kdy jsem začala více používat pleťovou péči na první vrásky. Zařadila jsem i sérum z kyseliny hyaluronové a z domu neodejdu bez makeupu bez ochranného faktoru.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:15
234 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat