Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

20. 7. 2017 | Testování

Trápí vás přibývající vrásky? Zapomeňte na ně a dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus Dermocollagen! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.

DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek, a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vašim vlasům a nehtům.

Proč vyzkoušet DermoCollagen

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vejde do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 18% navýšení elastinu v pokožce

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®  – vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.


Působení DermoCollagenu. Před užíváním a po užívání.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca 2 dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Cena: 981 Kč

Více informací na provenus.cz

Celkové hodnocení: 91%
Hodnocení: 51 testerek
Doporučeno: 45x

vybraná testerka | 7. 9. 2017

Klady:

výborná chuť mohlo by být víc na výběr , dobře a jednoduše se připraví dobře se rozpouští a je tedy ihned připraven na použití výsledky jsou viditelné pleť je vypnutější a s výsledkem jsem spokojena

Zápory:

chuť by mohla být méně umělá cena

vybraná testerka | 6. 9. 2017

Klady:

Na moje vějíře kolem očí moc nezabral, možná by to chtělo více opakování, ale na vrásky kolem úst a na čele zřejmě funguje, zpozorovala jsem kladné výsledky už po pár dnech užívání. Co se týče aplikace, za mě určitě jednička.

Zápory:

Příliš vysoká cena, za to bych opravdu takové peníze nedala.

vybraná testerka | 6. 9. 2017

Klady:

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím co to bylo za značku a u něj jsem teda neměla pocit, že by nějak pomáhal a navíc úplně strašně chutnal, nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jse ho nepozřela. Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Zápory:

Musím zmínit cenu, i když je mi jasné že za kvalitu se prostě platí.

vybraná testerka | 6. 9. 2017

Klady:

Moc děkuji za možnost otestovat tento výrobek, asi bych si ho sama nekoupila. Je to sice poněkud dražší přípravek, ale přijde mi opravdu kvalitní. Užívání je velmi snadné, i příchuť pomeranče je fajn. Balení je také praktické, každá dávka je jednotlivě zabalená, takže si ho můžu vzít snadno sebou do práce i na cesty. Byla jsem velmi zvědavá, jaké se u mě projeví účinky, tak zatím jsem si všimla že se mi hodně spravily nehty, měla jsem je hodně křehké a pořád se mi lámaly. Co se týče pleti, tak vrásky mi zatím tak netrápí, ale pociťuji že je pokožka více hydratovaná a rozjasněná. Uvažuji o koupi dalšího balení a doporučuji :)

vybraná testerka | 5. 9. 2017

Klady:

Ještě jednou veliké poděkování redakci za tuto super výhru.Musím říct, že je to první "věc",která u mě zafungovala, za což jsem velice vděčná a hlavně překvapená!!,(po těch všech investicích do sebe),asi po 2týdnech se dostavily první pocity zpevňování zevnitř,změna k lepšímu mé pleti,malé zlepšení hydratace,rychlejší zahojení! opakujících se neobvyklých velmi nepříjemných defektů na tváři,prostě jsem fakt nadšena z výsledku.Teď už jen doufat ve výhru nového balení pro rapidní změny.

Zápory:

pouze vysoká cena vzhledem k měsíční dávce,když by to bylo na 3měsíce,určitě bych do toho šla. ale chápu, že kvalita se musí nějak odlišovat.

vybraná testerka | 5. 9. 2017

Klady:

Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější, než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce, až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.

Zápory:

Jednoznačně cena, jiná negativa jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 4. 9. 2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké, řekla bych, ale nemizí. Pleť je zářivější a pleť má lepší tonus, ale na větší efekt by zřejmě muselo být užívání delší, např. 3 měsíce, půl roku.

Zápory:

Cena, za tuto cenu pro mne nemá cenu úbytek vrásek, kdyby tak narostly nové vlasy :-) tak to bych dala

vybraná testerka | 4. 9. 2017

Klady:

Rychlá a snadná příprava, chuť sladká a příjemná. Používám poctivě každý den, úbytek vrásek přímo nepozoruji, na to by bylo asi třeba přípravek užívat delší dobu, ale pleť se mi zdá vypnutější a pevnější. Vnímám i méně vypadaných vlasů.

Zápory:

Pro mě určitě cena. I když chápu, že pro krásu se musí něco obětovat, taková částka na měsíc je pro mě moc.

vybraná testerka | 4. 9. 2017

Klady:

Nevím zda je to zápor či klad :-D pokožka začala reagovat, nejspíše čistit a na pokožce se mi objevila puberta a ve velkém :-/ snad se jen ta plěť čistí a bude to fajn. Pro velké závěry je asi moc krátká doba,ale rozhodla jsem se koupit další várku a snad i omládnu:-D Jinak je super, že to má nějakou příchuť a dá se to pít a člověk k tomu nemá odpor.

vybraná testerka | 3. 9. 2017

Klady:

Asi by to chtělo užívat delší dobu. Vrásky se mi nevyhladily, ale je pravda, že kůži mám trochu vypnutější a mám pocit, že i méně mastnější, ale to nevím, jestli je přípravkem a nebo tím, že je pořád sluníčko. Docela příjemná chuť přípravku. Hlavně si na sebe nemusím nic patlat, což upřímně nesnáším

Zápory:

Cena

Doporučení: 1

vybraná testerka | 1. 9. 2017

Klady:

Moc děkuji, že jsem mohla unikátní přípravek Venus DermoCollagen vyzkoušet. Moc se mi líbilo luxusní balení, otvírání u jednotlivých sáčků, jeho jemná pomerančová chuť a to, že stačí 1 sáček denně. I když je to na dlouhodobější užívání, tak bych řekla, že sice na obličeji se mé vrásky nezjemnily, ale pokožka na těle je lesklejší a pružnější a vlasy nemám tolik mastné.

Zápory:

Vyšší cena, ale pokud si člověk něco odepře, dalo by se to zvládnout. Je to individuální.

vybraná testerka | 1. 9. 2017

Klady:

Měla jsem obrovskou radost, že jsem měla možnost ProVenus DermoCollagen otestovat. Děkuji. Určitě oceňuji jeho chuť, rychlou přípravu, ale bohužel jsem nějaké účinky nezaznamanala. Jde asi opravdu o dlouhodobé používání a měsíc nestačí.

Zápory:

Cena... Proto nemůžu pokračovat, zda by další balení už něco ukázalo.

vybraná testerka | 31. 8. 2017

Klady:

Přestože jsem přípravek užívala necelý měsíc, mám pocit, že se účinky mírně projevily. Dále kladně hodnotím povedené balení a jednoduchou přípravu. Navíc chuť je lahodná, přímo osvěžující. Určitě jsem testováním s tímto přípravkem neskončila.

vybraná testerka | 22. 8. 2017

Klady:

Z nabídky testování jsem byla opravdu nadšená. Hledala jsem něco neinvazivního a vyživujícího pro prvotní známky vrásek a musím tedy říct, že jsem spokojená. Nejenže jde o vnitřní výživu, která báječně chutná, ale rozdíly jsou opravdu viditelné. Pleť je vypnutá a zdravě vypadající.

Zápory:

Hledat nějaké zápory je v tomto případě kumšt. Jedinou menší výtku bych měla ke konzistenci pití, která je v počátku opravdu pěnivá, ale to je opravdu negativum ve stylu "jen aby něco napsala". :D

Doporučení: 10

vybraná testerka | 7. 8. 2017

Klady:

Výrobek jsem vyzkoušela již před časem a mohu říci, že po dlouhodobém používání je pleť opravdu vyhlazenější, zářivější a má příjemnější a mladší vzhled. Je třeba ale využívat alespoň 2-3 balení. Celkově doporučuji!

Zápory:

Vyšší cena

20. 6. 2020

Klady:

Výrobek je perfektně balený po dávkách v sáčcích , já osobně sleduji větší zlepšení u vlasů než u pleti , ale možná je to tím , že i po padesátce mám stále pleť velmi kvalitní a dost pevnou (nejspíš genetika , maminka v 81 letech vypadá max na 60) ale ze zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů jsem nadšená

Zápory:

Hodně vysoká cena

26. 1. 2019

Klady:

Za mě naprosto skvělý přípravek, který krásně sjednotí pleť a zakryje drobné nedostatky (barevné flíčky, pigmentové skvrny, pihy a další). Moc příjemně se nanáší a zrovna tak i večer odličuje. Určitě doporučuji.

15. 1. 2019

Klady:

DermoCollagen - překvapil. Pleť je jemnější, více prozářená, vypnutá a pevnější, kruhy kolem očí se zmenšily. Vlasy méně padají a lépe se upravují.Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, člověk nemusí nosit sebou celé balení a příprava je jednodušší.

Zápory:

Cena

1. 12. 2018

Klady:

Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější.

14. 4. 2018

Klady:

ProVenus DermoCollagen můžu s klidem nazvat mojí kosmetickou láskou. S klidným srdcem můžu říct, že mi zvedl sebevědomí, protože moje pleť vypadá nyní mladší a hlavně pružnější a bez vrásek. Pro všechny, které chtějí vypadat krásně

Doporučení: 27

6. 2. 2018

Klady:

DermoCollagen ProVenus je opravdu kvalitní, protože pleť vypadá mladistvá, hydratovaná, vyživí pokožku do hloubky, stará se o redukci vrásek, zpomalí projevy stárnutí a navíc poskytuje péči i vlasům a nehtům. Za mě určitě doporučuji

10. 12. 2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké.Mohu jen doporucit

Zápory:

Nic

29. 11. 2017

Klady:

Ano, když se jedná o kosmetiku, je to moje :) A protože už nejsem nejmladší, tak ráda zkouším různé vzorečky a hledám pro mě to nejlepší. Měla jsem i vzorek tohoto krému a mile mě překvapil. Nepálí mě po něm pleť a výsledky jsou skvělé

Zápory:

nic

26. 11. 2017

Klady:

Když vidím jakýkoliv výrobek proti vráskám, tak neváhám a hned ho koupím. Každá chce vypadat pěkně :) a tento výrobek mám ráda, protože splňuje mé očekávání, takže si ho pořídím znovu. Doporučuji všem, kteří o sebe dbají

Zápory:

Nic

3. 11. 2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je dobrým doplňkem stravy s výbornou pomerančovou chutí! Myslím, že péče o tělo není jen o krémech, ale je důležíté čím jsou vyživovány bunka naseho tela. Tento produkt je mým oblíbeným!

15. 9. 2017

Klady:

Novinka proti vráskám ProVenus DermoCollagen je velmi zajímavý produkt. Balení v jednotlivých dávkách je velikou výhodou, nemusí se tak odměřovat jednotlivé dávky. Chuť je příjemně pomerančová, což mi vyhovuje. Pleť je lehce jemnější a více prozářená a je tak mnohem hezčí a působí svěže. Za mě ano. :-)

7. 9. 2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

Doporučení: 1

5. 9. 2017

Klady:

Skvělé řešení vrásek, které je velmi nenáročné, člověk nepotřebuje zrcadlo a "pracné" mazání, jen otevře sáček, nasype do vody a vypije. Tím i napomůže dodržování pitného režimu. Je ale třeba používat dlouhodobě, výsledky jsou skvělé.

16. 8. 2017

Klady:

Tento přípravek proti vráskám si pořídila má mamka,protože už nevěděla jaké přípravky použít .Po několika denním používaní se ji vrásky na obličeji opravdu hodně zminimalizovaly,plet má ohodně pružnější,jenou a hldkou na dotyk

14. 8. 2017

Klady:

Skvele,doporucuji.Plet je hebka,krasna,svezi a citite se lepe.☺ vyzkousela jsem jiz mnohokrat a je to uzasne.Cena prijatelna.Doporucuji.Za me teda velke ano a chvali si to I me kamaradky,kterym jsem to doporucila.☺

12. 8. 2017

Klady:

Velice kvalitní,intnezivně vyhlazuje vlasy,plet,pokožku,.Plet je na dotek vyhlazená,sametově hebká a zářívá.Vlasy vypadají mnohem zdravěji.a již nejsou tak hrubé a poškozené,jsem s ním velice spokoken

12. 8. 2017

Klady:

Přípravek, který má pozitivní účinky na pleť i klouby by se měl stát součástí výživy každé ženy. Venus DermoCollagen je proto ideální. Stárneme den po dni, mládnou nelze mávnutím kouzelného proutku. Účinky po dlouhodobějším užívání nejsou na obtíž.

11. 8. 2017

Klady:

Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen - tento přípravek skutečně funguje.Samozřejmě ale výsledky nejsou vidět hned ale až po několika měsících pravidelného užívání..tato metoda mládnutí je velice příjemná..

9. 8. 2017

Klady:

ProVenus DermoCollagen je skvělý výrobek, pleť krásně vyživuje a hydratuje. Dobře se vstřebává. Pokožka je vyhlazená a příjemná na dotek. Velmi vhodný v boji proti vráskám. Velmi kvalitní výrobek jen bohužel trochu vyšší cena.

8. 8. 2017

Klady:

O pleť musíme pečovat jez zevně, tak zevnitř. A právě vnitřní výživu nám skvěle dodá ProVenus Dermocollagen. Výrobek vyživuje pokožku zevnitř, redukuje vrásky a pomáhá tak předcházet stárnutí. Je balen v jednotlivých sáčcích a má pomerančovou chuť.

8. 8. 2017

Klady:

Díky pozitivnímu hodnocení ProVenus Dermocollagenu ho vnímám dobře. Jestliže funguje jako neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty, tak proč bych potom já si měla připadat unavená, otrávená, když to jde svůj vzhled vylepšit. Oživit. Omladit o pár let. Nabýt se pozitivní energií zevnitř.

7. 8. 2017

Klady:

Kolagen používám velice dlouho a jsem více než nadšená jeho výsledky.Plet a pokožka je vyhlazená a do hloubky hydratovaná.Má pokožka je po použévání sametově hebká.a vlasy mám silnější,jsem velice spokojená

7. 8. 2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty. Takže se jistě bude hodit každé ženě. Oceňuji balení, kdy si nemusím odměřovat určité množství prášku, ale jednoduše si nasypu samostaný pytlíček. Chuť je příjemná, pomerančová. Jen se musí užívat dlouhodobě, jen tak budou výsledky znatelné.

6. 8. 2017

Klady:

tento výrobek je skvělým doplnkem pro tělo má výbornou chut nehty a vlasy a klouby se krásně zpevnují používala jsem jiný výrobek ale na doporučení jsem zakoupila tento a stále testuji ale cítím se po něm skvěle lepší než ten můj předchozí.

5. 8. 2017

Klady:

Kolagenovou dávku užívám dvakrát ročně a tento přípravek se osvědčil. Moc dobře chutná, je šikovně nadávkovaný, dokonale se rozpouští a tedy i lépe vstřebává do organismu. Je absolutně přírodní a to je pro mne důležité. Nehty, vlasy, pokožka.. to vše je po krátkém čase v lepší formě.

4. 8. 2017

Klady:

No jak to rici,ja nikdy nemela potrebu si kupovat kolagen.Ale cim dal casteji slychavam o nem velmi pozitivni ohlasy,a rikam si ze to asi bubu muset zmenit a vyzkouset to.Moje znam mi ukazala presne tento a super.

4. 8. 2017

Klady:

mám vrásky již několik let bohužel jsem tento výrobek nevyhrála mám již s tímto výrobkem jen dobré zkušenosti měla jsem třapaté nechty konečky vlasů po použití nějaké době tohoto přípravku jsem viděla zlepšení

4. 8. 2017

Klady:

Bojuji s vráskami a s nedokonalou pletí jak se dá a přírodní kolagen s podporou krémů je výborným pomocníkem. Dodává pleti to, co si samo s věkem tělo neumí již vyrobit v dostatečné míře. Pomerančová příchuť je moc dobrá, příprava velmi rychlá, praktický sáček si sebou můžete vzít vlastně kamkoliv.

4. 8. 2017

Klady:

Používala jsem kolagen stejného složení, jen jiného výrobce a osvědčil se mi. Došlo ke zlepšení kvality nehtů. Měla jsem roztřepené, matné a po několika týdenním užívání je to o mnoho lepší. Také jemné vrásky kolem očí a rtů se zdají méně patrné. Rozhodně ráda vyzkouším novinky, které přispějí k lepšímu tělesnému a tím i duševnímu rozpoložení, jen je důležité, aby výrobek byl přírodního složení.

4. 8. 2017

Klady:

Podpořit péči o pokožku tímto přípravkem se jistě vyplatí. Užívání je vyloženě příjemné. Dobře chutná, je prakticky nadávkovaný, rozpouští se dokonale a rychle. Dodává pleti potřebné látky, které s věkem tělu schází. Kyselina hyaluronová a další jedinečné a hlavně přírodní prvky jsou žádané každou ženou.

Doporučení: 6

4. 8. 2017

Klady:

tenhle výrobek jsem měla možnost vyzkoušet v jiném testování.Ovšem aby člověk opravdu poznal že funguje musel by ho brát dlouhodobě.Pravdou ale je,že po dobu zkoušení byla moje pleť napnutá a vláčná.Vybraným testerkám doporučuji.

Zápory:

jediné negativum je vysoká cena.

3. 8. 2017

Klady:

Myslím, že v těle má být vyvážen dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, jen tak může být člověk zdraví a vše funguje jak má. Krása začíná v tom co jíme, jak myslíme a jak se chováme. Tento doplněk je skvělým pomocníkem v tom jak si zkvalitnit nejen pleť, ale i život.

3. 8. 2017

Klady:

Výhody Dermocollagenu: Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek.Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky.

Zápory:

Cena docela vysoká.

3. 8. 2017

Klady:

Určitě se jedná o velmi kvalitní výrobek proti vráskám, protože obsahuje kyselinu hyaluronovou, kterou já osobně v mém pokročilém věku velice potřebuji, jelikož se tvoří vrásky, které se musí mírnit. Zároveň deklaruje mnoho účinků na zlepšení pleti, což velice kvituji a ráda ho příležitostně vyzkouším.

3. 8. 2017

Klady:

Krása začíná zevnitř. Každá buňka našeho těla se tvoří z toho co do sebe přijmeme. Myslím, že pravidelné užívání těchto doplňků je základem k udržení si optimálního zdraví a prodloužení mládí. Sama beru přírodní doplňky denně. Jen tak může tělo fungovat, tak jak má!

3. 8. 2017

Klady:

Dlouhodobě uznávám fakt, že krása vychází zevnitř a nejen z drahých krému či jiné kosmetiky. Produkt je třeba nějakou dobu používat, ale výsledky se dostaví. Pleť vypadá mladistvěji, drobné vrásky mizí.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

lenkaja

2. 8. 2017

První jemné vrásky jsem zaznamenala již ve 25 letech ty hlubší poté na čele ve 30 letech.Snažím se o pleť pečovat a předejít tak dalším vráskám,ale stárnutí k životu prostě hold patří.

nakad

2. 8. 2017

První vrásky jsem neřešila, objevily se tak po 27 roku na čele. Přišlo mi to normální, zato před pár lety začly jemné vrásky pod očima, také díky suché pleti, a tak se snažím kupovat si oční krémy např. s kys. hyaluronovou apod., ale moc to nepomáhá

Romi

2. 8. 2017

Před dvěma lety (to mi bylo 46) jsem se podruhé šťastně vdala . Každopádně to nebyly první vrásky, které jsem měla nebo mám, nicméně při zkoušce líčení a ten samotný den, bylo vidět, že se make-up-artistka pořádně zapotil, ale zvládla to na jedničku s hvězdičkou. Ono líčit krásný mladý slečny bez vrásek je daleko jednodušší, než o jednu generaci starší. Tehdy jsem si uvědomila, že je na čase ze sebou něco dělat a tak jsem začala chodit pravidelně na kosmetiku a používat kosmetiku přiměřeně ke svému věku.

Lenuvka

2. 8. 2017

Na první vrásku si nevzpomínám, ale začala jsem je vnímat kolem třicátého roku, kdy jsem dostala od tchyně první krém proti vráskám . Zpozorněla jsem a začala si svého obličeje více všímat. Od té doby se snažím dodržovat pitný režim a hydratovat nejen zevnitř ale i zvenčí kvalitními krémy. Taky jsem začala nosit sluneční brýle což u mně nebyla samozřejmost. Ale zase to nepřeháním, protože třeba vrásky kolem očí od smíchu mi až tak nepřekážejí

runka

2. 8. 2017

Sve prvni vrasky jsem na sobe zacalo pozorovat po 30 veku. Snazim se chodit kazde 3 mesice na kosmetiku a pouzivat kremy urcene na prvni vrasky - ale s dvema malymi detmi to jde nekdy tezko.

jitkavarekova

2. 8. 2017

Kdy přesně jsem našla první vrásky nevím, ale už léta zkouším různé krémy na vrásky a elekt nic moc. Proto mě láká vyzkoušet i Váš produkt, co když třeba on bude ten pravý.

alus

1. 8. 2017

nevím přesně, tak před 40rokem, tak se ted snažím více promazávat a nemračit se na svět , abych jich měla méně

vendy.z

1. 8. 2017

No tak to už si moc nepamatuji....Myslím, že mi bylo asi 35 kdy jsem si toho začala všímat více. Nyní mi letos bude 40 a vidím, že věku neuniknu...Ale přesto se snažím - např. jsem začala používat před rokem tolik vychvalovanou micelární vodu. Ale ač jsem poté mazala arganovým olejem, nebylo to ono a měla jsem vysušenou krupičku. Moje kosmetička se moc divila, co to je a když jsem jí řekla, že používám tolik moderní micelárku, byla doma - prý všechny klientky, které používají micelárku, mají vysušenou pleť. Přestala jsem tedy používat, myji se odličovacím olejíčkem a hodně oplachuji studenou vodou. Poté navlhčenými rukami aplikuji obličejový olej. Zvláště v zimních měsících mi to pomáhalo. Také jsem přišla na to, že čím jednodušší, tím lepší - nepatlat na sebe dva druhy krémů, ale vždy jen jeden druh a až doberu tak další. Spíše mám raději obličejové oleje, protože mám citlivou pokožku a ne jen tak nějaký krém mi pomáhá. Ve vedrech také vypiji hodně hodně vody a pořád lítám na WC - jsem jak průtokáč :D

babytka

1. 8. 2017

Na první vrásku si vůbec nevzpomínám..... teď trošku přibývají, ale není to nic hrozného. K mému věku už asi patří. Používám krém proti vráskám

Larila

1. 8. 2017

Od malička mi maminka kladla na srdce, že se o pleť musí pečovat. A protože mám dvě o deset a třináct let starší sestry, tak jsem pozorovala, jak o pleť pečují i ony. Když jsem měla dvacet, ony už měly první vrásky. Když jsem měla třicet, měla jsem je i já, a na sestrách jsem mohla pozorovat, jak pleť stárne, a co mě taky čeká... Kvalitní krém je pro mě samozřejmostí a bohužel s věkem (je mi 42) roste i finanční náročnost na kosmetické přípravky. Každá chceme být stále krásná, a protože tonoucí se stébla chytá, tak se chytám i já této příležitosti, využít novinku, která by mi mohla pomoct "být stále mlád", jak zpívá klasik - Gott.

anabel

1. 8. 2017

Vrásek jsem si všimla asi v mých 26 letech až jsem stoho nestastna skouset jsem vše skoro vše i babské rady a žádné z lepseni :( jsem stoho nešťastná určitě bych byla moc vděčná kdybych mohla vyzkoušet

tachomitrka

1. 8. 2017

prvni vrasky jsem objevila asi v 25 letech a jelikož jsem do té doby nepoužívala žádný krém tak jsem začala :)

catine

1. 8. 2017

Je mi 40 a jelikož mám hodně mastnou pleť, tak vrásky začínám pozorovat až nyní, jen okolo očí, hlavně mezi obočím.

kacenkadufkova

31. 7. 2017

První vrásky asi v 27 letech a ano, přinutilo mě to začít si pleti vážit, pravidelně ji čistit, mazat, pečovat o ni.

Aktivko

31. 7. 2017

První vrásky jsem začala pozorovat někdy před pěti lety, vzhledem k tomu, že mě to dosti vadilo a chtěla jsem s nimi bojovat, nebo je celkově potlačit. Samozřejmě s tím souviselo i používání speciálních kosmetických přípravků určené právě na tyto problémové partie. Dále samozřejmě jsem začala používat i krémy určené pro zralou plet´a také speciální masky. A také jsem upravila svoji životosprávu a celkově svůj postoj k životu.

ivetaladnarova

31. 7. 2017

První malinké vrásky jsem si našla cca ve 30 letech. Trošku jsem se lekla a hned jsem si o tom promluvila s kosmetičkou. Od té doby používám krémy s Q10. A krémy od 30 let... Moje pleť je moje vizitka,tak se musím o ni starat tak, abych se za ni nemusela stydět

TerezaM

31. 7. 2017

Myslím ze třeba okolo 25. roku a teď mi je 30 a vlastně nic závratneho jsem pro to neudělala....

marcrazy

31. 7. 2017

Asi kolem 26 let. A taky k tomu hodně přispělo období mateřské "dovolené", kdy jsem se moc nevyspala. Dcera se vydržela budit xkrát za noc až do svých 2 let. Teď je mi 28 a vrásky kolem očí už pomalu, ale jistě pozoruji.

petranka1

31. 7. 2017

vrásky se mi objevily, docela brzo, jelikož se stále smějí, ale ty mi nevadí, ale už potřebuji něco na ty potvůrky- vrásky. Petranka 1

Paja.Kopuleta

31. 7. 2017

První vrásky jsem zpozorovala okolo 25 roku, kdy jsem začala více používat pleťovou péči na první vrásky. Zařadila jsem i sérum z kyseliny hyaluronové a z domu neodejdu bez makeupu bez ochranného faktoru.

nitka-a

31. 7. 2017

První vrásky se objevily na čele v období menopauzy. Není to sice pěkné ale snažím se je trochu zamaskovat

urbanovajaja

31. 7. 2017

Nepoužívám nějak speciální kosmetiku proti vráskám, i když jsem si občas koupila nějaký Liftingový balzám apod. přípravky na vyhlazení pleti. Dnes mám oblíbený jeden krém, se kterým jsem spokojena.

majka20201

31. 7. 2017

Kdy jsem zaregistrovala první vrásky si nějak neuvědomuji, ale používat přípravky určené i o péči pro pleť s vráskami jsem začala přibližně ve 30 letech.

verrca

31. 7. 2017

tak mimické mám už dlouho, a ano donutilo mě to více si promašťovat tvář.. předtím jsem se moc nekrémovala

andy80_2016

31. 7. 2017

První vrásku jsem našla před dvěma lety ve svých 35 letech. O pleť se snažím starat, kupuji přípravky vhodné pro můj věk, ale žádný zázrak se zatím nekoná, moje pleť se stárne v klidu dál bez ohledu na to, že mi to vadí

KateřinaF

30. 7. 2017

Ty jooo je to nefér, ale já mám vrásky už tak deset let... a to je mi skoro 31 let. Vrásky mám dost hluboké na čele a taky u úst na jedné straně.. Zkouším různé krémy na vyhlazení vrásek, ale připadá mi, že na mě nějak nefungují....

evza

30. 7. 2017

Hezký večer,co si vzpomínám, uviděla jsem nějaké vrásky na mém obličeji ve 35,ale teď už asi vím, že tyto a jiné problémy ,kterých mám tedy nemálo na obličeji, není ani tak ze stárnutí, jako že se tam "vpisují", negativní, velmi zátěžové životní události a vůbec starosti,stres,z toho plynoucí špatné zdraví.Samozřejmě pro svůj dobrý pocit o sebe neustále pečuji,používám jen přírodní kosmetiku,oleje,které jsou pro to stvořené, séra, ALE výsledky mě i u dražších krémů a sér dost zklamali!.Kolagen by mohl udělat nějaký zázrak,snad i na zpevnění uvolněných kontur,když to půjde zevnitř,kdyby se poštěstilo a měla jsem možnost toto otestovat,byla bych moc a moc ráda.A pak investovat do něčeho co fakt funguje,s vědomím,že to nejsou zas vyhozené peníze!!Díky vám za tu šanci.

lidus

30. 7. 2017

Vrásky jsem začala řešit po čtyřicítce, nebyly už zdaleka první a začalo jich přibývat. Péči o pleť věnuji teď daleko více času, hlavně čištění a výživě kvalitními krémy. Co čas ubírá, to je třeba doplňovat kosmeticky a výživově. Těším se na další testování.

Maggie.s

30. 7. 2017

Sice je mi teprve 25, ale vrásky na čele a kolem očí pozoruji už déle. Nejsou to vyloženě vrásky stáří, ale spíše od mimiky, ale i tak to není nic příjemné. Začala jsem používat alespoň krém pro hladší pleť, který hydratuje. Na vrásky si ale člověk musí s věkem zvykat, je to přirozené :)

JaninaN

30. 7. 2017

Když jsem byla ve věku ...cetiletá, nějaká vráska mě moc nezajímala, s výchovou dětí a se starostmi o ně a o domácnost vrásky přibývaly. Teď, když jsem překročila práh ....setiletých bych se jich ráda zbavila nebo alespoň zredukovala jejich počet, abych neměla výraz unavené až uštvané ženy.

Allekto

30. 7. 2017

Vrasky jsem zacala vnimat kolem ctyricitky, nicmene vice se zacaly projevovat pred dvema lety, kdy jsem resila rozpad manzelstvi a zhubla 15 kilo. Od te doby se snazim lepe stravovat, dodrzovat pitny rezim a zkousim "zarucenou" peci, ktera slibuje vrasky vyzmizikovat. Bohuzel zatim bez vysledku. Nez budu muset vyzkouset razantnejsi metody, jako je botox, rada bych vyzkousela tento

Cacorka

30. 7. 2017

První vrásky ty jsou jasné, ty jsou z první velké lásky :) jinak sem je začala řešit až po x letech, kdy se snažím zkoušet dlouhodobě různé přípravky, abych věděla co opravdu funguje a není to jen krátkodobý efekt... :)

marce

30. 7. 2017

První vrásky jsem spozorovala po porodu, děti jsou radosti a take starosti,.Takže po 30-tce jsem začala používat krémy proti vráskam a lépe se o ni starat.

gemini

30. 7. 2017

První vrásky jsem zpozorovala asi před dvěma lety a přinutilo mě to používat každý den krém proti vráskám.

LucyLucy

30. 7. 2017

Musím přiznat, že ač už mám nějaký ten rok po třicítce, vrásky se mi zatím vyhýbají - tedy až na jednu, "mračivku". S tou jsem začala bojovat botoxem a jsem opravdu spokojená. Ale prevence nikdy není na škodu

Kaomi

29. 7. 2017

Slabounké první vrásky jsem objevila asi kolem 30ceti let, pod očima . A zatím mě nic nedonutilo investovat jakékoli peníze do krému nebo jiné kosmetiky na vrásky, protože jim nevěřím. Ale až jednou někdo vyrobí opravdu účinnou kosmetiku na vrásky, u které uvidím že má výsledky, pak teprve do té kosmetiky začnu investovat.

vendina

29. 7. 2017

první vrásky sice až kolem 40 let,ale bohužel až potom jsem si uvědomila,že prostě jen večerní péče o pleť nestačí a raději vstávám ráno dříve

zita

29. 7. 2017

První vrásky jsem u sebe zpozorovala už před 30. rokem, ale nijak jsem to neřešila. Teď mi je 36 a všimla jsem si, že se mi jich více udělalo okolo očí. Začala jsem na tyto problémy používat sérum kys. hyaluronové a jsem vcelku spokojená. Trošku se to zlepšilo...

snegurka

29. 7. 2017

První vrásky jsem u sebe zpozorovala, když mě bylo 30 let. Přinutilo mě to aby si kupovala lepší kosmetiku. V současné době mám je hodně a už s tím asi nic neudělám.

Iivusja3

29. 7. 2017

Velmi ráda bych přípravek vyzkoušela, vrásky kolem očí a na čele už jsou viditelné a já bych si přála je zneviditelnit :)

zdenka1999

29. 7. 2017

První vrásky jsem zjistila už několik let na zpět proto bych chtěla otestovat něco nového

sasurka

29. 7. 2017

Určitě jsem zpozorovala vrásky kolem očí, ale jen slabé, zatím jsem poměrně ještě mladá a hlavně se snažím používat kvalitní kosmetiku,která je takovou nějakou prevencí. Tak uvidíme.

Helis62

29. 7. 2017

Která by nechtěla vypadat líp. Škoda, že je žena mladá tak krátce a většinu života musí být jiná, než by chtěla. Ráda bych stárnutí také oddálila.

lenkita

29. 7. 2017

Začala jsem je objevovat v očním okoli okolo 35let a ano, melo to na me vliv pri výběru pečující kosmetiky.od te doby používám je kvalitni vyrobky proti vraskam.a urcite se vyplati do nich investovat.

Theaw

29. 7. 2017

Ikdyz jsem pomerne jeste mlada 😁 Uz asi ve 20ti letech se mi zacaly delat vrasky na cele a pod ocima. Rekla bych ze je to tim, ze se porad smeju 😁

moniika

29. 7. 2017

U mě se vrásky začaly objevovat kolem 33 let kolem očí a vrásky smíchu. Od té doby používám kvalitnější pleťovou kosmetiku dle věku a také si doma vytvářím pleťové masky hlavně z olejíčků , medu , bylinek. Bohužel vrásky patří ke stárnutí a stárneme všichni. DermoCollagen bych velice ráda vyzkoušela.

alibaba47

29. 7. 2017

Bohužel, vrásky se objevily, nevím kdy, moc jsem to nesledovala, ale nyní v hodně pokročilém věku /70/, by mne zajímalo, zda tento produkt upraví, či zpomalí jejich vznik a trvání.....Bylo by to rozhodně příjemné a po tomto testu, byť jsem důchodkyní, bych obětovala pro mne nezanedbatelnou částku na nákup..

salamandr

29. 7. 2017

Není mi ani třicet let a už se děsím, jak budu vypadat za pár let, když už teď mám kolem očí vějíře z vrásek, nad ústy také a na čele už se mi vrásky rýsují taky. Už teď se snažím o mou pleť více pečovat. Nevšimla jsem si toho poprvé sama, ale moje drahá maminka a já díky ní přišla na to, že už nejsem nejmladší a začala jsem stárnout.

bobišekP

29. 7. 2017

Ani nevím,kdy jsem si všimla prvních vrásek.Asi někdy,kdy se blížily 30.narozeniny.Používám pleťovou kosmetiku dle svého věku.Ale protože už nejsem nejmladší,musím o pleť pečovat důkladněji.

562663545

29. 7. 2017

Nejsem žena ještě ani středního věku, o to více mě děsí vrásky kolem očí a hluboká vráska na čele. První, kdo to zpozoroval jsem koneckonců nebyla ani já, nýbrž blízké okolí, které na vrásky na čele upozornilo, od té doby jsem si toho začala všímat více, především potom na fotografiích. Myslím si, že se o pleť starám běžným způsobem, ale člověk proti genetickým dispozicím a náporu stresu ze ztráty nejbližší osoby bohužel těžce bojuje. Koupila jsem si tedy sérum a snažím se co je v mých silách. Snad se vrásky na nějaký čas alespoň pozastaví. :)

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Ta nejlepší výživa pro pleť. Dopřejte jí péči i zevnitř

Kterých 15 testerek vyzkouší přípravek ProVenus DermoColl...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s hráškem

14 hlasů
60min 568kJ 120 Kč

Kuře lze připravit na mnoho způsobů, pochoutkou jsou n...

Vepřová panenka s těstovinou

1 hlas
60min 948kJ 190 Kč

Těstoviny s vepřovým masem jsou rychlé a chutné jídlo vho...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více