Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte Lepicol

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

10. 8. 2016 | Testování

Většina z nás to zná. Několik dní nejdeme na záchod, začnou se ozývat bolesti v podbříšku, máme nafouklé břicho. Nejde jenom o tyto nepříjemné příznaky, ale proč zadržovat v těle nestrávené zbytky, když se jich můžeme dobře zbavit? A spolu s nimi i toxických látek, které při zahnívání těchto nestrávených zbytků potravy mohou ve střevech vznikat a které se mohou dostat do krevního oběhu a způsobovat nám potíže. Dospělý člověk má ve střevech 1,5 – 7 kg nestrávených zbytků. Navíc při nižší frekvenci stolice dochází také k tvrdnutí stolice a to je teprve zážitek!

Dle doporučení Světové zdravotnické organizace bychom měli denně konzumovat 35 gramů vlákniny. Naší předkové to hravě zvládli, protože základem jejich stravy byla nezpracovaná rostlinná strava. Vláknina byla z naší stravy, především z pečiva, odstraňována v posledních 50 až 100 letech.

Historicky prvním, kdo začal cíleně odstraňovat vlákninu ze stravy byl kuchař císaře Napoleona, Augustin Parbentier a dělal to proto, aby získal objemově menší chleba kaloricky hodnotnější. Vláknina totiž byla považována za balastní látku, která člověku nic nepřináší. Průměrná denní spotřeba vlákniny v naší zemi je okolo 15 gramů.

Nejlepšími zdroji vlákniny jsou ovoce a zelenina. Vhodnou alternativou pro ty, kteří nemají ve své stravě dostatek vlákniny je psyllium, což je velmi jemná vláknina, která vstřebává mnohem vice tekutin než jiné druhy vlákniny a tak pomáhá zvětšovat objem stolice a zrychlit její průchod střevy.

Jistě, není nezbytně nutné chodit na velkou každý den. Každý z nás má jiné trávení a také jiné potřeby. Ovšem vyprázdnit se každý den, mít lepší pocit a zbavit se nafouklého břicha, to určitě stojí za to.

Je dobré k celkové pohodě střev doplnit probiotika, prebiotika (inulin) a případně trávicí enzymy.

Přípravek, který obsahuje vlákninu, probiotika a prebiotika je označován jako synbiotikum. A takovým synbiotikem je doplněk stravy s názvem LEPICOL.

Užívání Lepicolu

Dospělí užívejte 1-2 čajové lžičky (5 – 10 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou (asi 200 ml).

Děti ½ - 1 čajovou lžičku (2,5 – 5 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned podejte dítěti k vypití. Zapijte dalšími 100 ml tekutiny. Podávání Lepicolu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.

VÍCE INFORMACÍ NA WWW.LEPICOL.EU

Celkové hodnocení: 93%
Hodnocení: 110 testerek

vybraná testerka | 11. 12. 2016

Klady:

Chtěla bych hlavně moc poděkovat za možnost vyzkoušet výrobek. Po porodu jsem měla velký strach zkoušet nějakou dietu a na cvičení není čas, ale lepicol mi moc pomohl nastartovat metabolismus a pročistit střeva. Žádné nedmuté bříško, žádné problémy a hlavně rychlý metabolismus byl zase zpátky! Díky

Zápory:

Nevidím žádné. Je pravda, že nechutná zrovna jako čokoláda :-D, ale rychle jsem si zvykla a hlavně, když člověk ví, že funguje, tak si zvykne rád :-)

vybraná testerka | 2. 10. 2016

Klady:

Děkuji za možnost testování. Lepicol opravdu funguje. Pomůže k pravidelnému vyprazdňování a pocit nadmutého břicha minimalizuje. Balení vydrží delší dobu a je praktické. Jen si člověk musí zvyknout jak ho konzumovat.

Zápory:

První užití mě tak nějak odradilo. Vůbec mi to nechutnalo a i po delším namočení to nešlo dobře polykat. Člověk si tak nějak musí zvyknout, aby docílil účinků, které Lepicol opravdu má....

vybraná testerka | 18. 9. 2016

Klady:

Lepicol mě velmi překvapil, většinou jsem k doplňkům stravy poměrně skeptická. Už po prvním dnu jsem se cítila lehčí a neměla jsem tak nafouknuté břicho. Po třech dnech užívání se mi pozitivně upravilo vyprazdňování a tělo zřejmě nezadržovalo ani tolik vody, protože většinou večer už jsem celá oteklá a při Lepicolu téměř vůbec.

Zápory:

Jediným záporem je forma a chuť. Ze začátku jsem se trošku dusila, i když jsem Lepicol nechala dostatečně rozpustit, ale po pár dnech jsem si zvykla. Chuť může být pro někoho opravdu problém, ale dá se to zvládnout, já jsem vždy zadržela dech a sklenici vypila a hned zapila nějakým džusem a bylo to lepší. :)

vybraná testerka | 18. 9. 2016

Klady:

Myslím že je vláknina potřebná , klady asi že je rychle rozpuštený ve vodě , nemá žádnou chuť ,Vlákninu používám pravidelně , bohužel jsem nespozorovala žádný rozdíl ale jako pomoc s trávením super :)

vybraná testerka | 18. 9. 2016

Klady:

Předem bych chtěla poděkovat za možnost testovat. Se zažíváním mám dlouhodobé problémy, užívám proto i Zelené trio nebo psyllium. Již po prvním užití jsem pocítila změnu, s výrobkem jsem nad míru spokojená. Jelikož jsem zvyklá na samotné psyllium, nevadí mi přidat si prášek do jídla, ale uznávám, že pro některé uživatele by to problém být mohl, přeci jen je spolknutí tablety méně pracné. Také je výhodné si tento výrobek zakoupit - kupovat zvlášť laktobacily a psyllium by vyšlo mnohem dráž. Určitě si výrobek zakoupím.

vybraná testerka | 17. 9. 2016

Klady:

S přípravkem Lepicol jsem spokojena, určitě mi přispěl k lepšímu trávení. Velice mi vyhovoval. Občas jsem měla zácpu, ale po používání přípravku už ji nemám. Mohu ostatním doporučit. Uvítala bych ovocnou příchuť.

Zápory:

Lepší by byl přípravek Lepicol v tabletách.

vybraná testerka | 15. 9. 2016

Klady:

S výrobkem jsem nadmíru spokojená. S vyprazdňováním mám veliké problémy, tedy měla jsem.....než jsem měla možnost vyzkoušet Lepicol. První dny mi tedy trvalo zvyknout si na prášek smíchaný s vodou, občas mě to i nakopávalo, ale vše přešlo a dneska už mi to ani nepřijde....Je pravda, že by mohl být ochucený, ale to mu rozhodně neubírá na funkčnosti. Lepicol mě pěkně pročistil, zbavil mě zácpy, nejsem nadmutá jak balon a prostě se cítím lehčí a hlavně nejsem unavená....což souviselo s nadýmáním, zácpou a podobně. Takže za sebe Lepicol doporučuji a já u něj ráda zůstanu i nadále.

vybraná testerka | 12. 9. 2016

Klady:

Od mládí trpím na zácpu, takže toto testování bylo pro mně opravdu zajímavé. Byla jsem vybráná. Moc jsem tomu nevěřila. Po týdenním užívání jsem opravdu hned poznala rozdíl. Žádné nafouklé břicho, žádné problémy se zácpou a musím říct, že konečně jsem se cítila skvěle. Takže výrobek dále mohu ostatním doporučit. Mně skutečně pomohl.

Zápory:

Jediná nevýhoda je forma prášku, mám raději tablety. Ale může se pořídit i v tabletách.

vybraná testerka | 11. 9. 2016

Klady:

Děkuji za možnost testování, vzhledem k tomu že dlouhodobě užívám léky tak s vyprazdňováním mám potíže. Po užívání Lepicolu se mi to upravilo. Jsem zvědavá zda i po delším užívání budou problémy odstraněny. Jen bych uvítala lepší chuť a formu podání, abych to nemusela přidávat do jídla

Zápory:

jediným záporem pro mě je forma prášku a nijaká chuť

vybraná testerka | 9. 9. 2016

Klady:

S testováním Lepicol plus jsem velice spokojená. Už jsem o výrobku slyšela, ale dosud nezkoušela. Mdlá chuť mi ani nevadí. Dávám si jej ráno do jogurtu. Nafouklé břicho zmizelo. Určitě si koupím další balení.

vybraná testerka | 7. 9. 2016

Klady:

Byla jsem velice ráda , že jsem se mohla stát testerkou zrovna tohoto produktu. Vyzkoušela jsem už několik ,,zaručených" výrobků ale až tento na mě opravdu zafungoval . Výrobce si mohl trochu pohrát s vůní a chutí ale dá se to přežít :)

Zápory:

Opravdu kapsel by byly asi vhodnější

vybraná testerka | 7. 9. 2016

Klady:

Přípravek jsem znala, né z vlastní zkušenosti, ale od kamarádky co pracuje jako zdr.sestra na gastroenterologii, vždy mi tento přípravek doporučovala. S užíváním jsem měla ze začátku menší problém, zvyknout si na chuť :-) Pak jsem přišla na docela dobrý způsob, jak Lepicol používat, ráno si ho sypu do jogurtu, či ovesné kaše, v podstatě je pro mě neviditelný a účinek pro mě dále má :-)

vybraná testerka | 2. 9. 2016

Klady:

Já jsem v podstatě spokojená. Přípravek funguje jak slíbil. Mě osobně trošku vadí forma prášku. Nemám tohle užívání zrovna ráda. Určitě by se daly vyrobit nějaké kapsle. To ovšem není vada výrobku ale pouze můj problém, takže já můžu všem doporučit.

vybraná testerka | 2. 9. 2016

Klady:

Opravdu funguje, už po dvou dnech užívání jsem poznala změnu. Chuťově je nevýrazný s bylinkovou vůní. Super je složení na přírodní bázi, nezatěžuje organismus. Vhodný také při cestování. Určitě doporučuji.

Zápory:

Všem by nemuselo vyhovovat podávání v prášku. Bylo by lepší užívání ve formě tablet.

vybraná testerka | 2. 9. 2016

Klady:

S testováním výrobku Lepicol plus jsem velice spokojená. Vyzkoušela jsem několik podobných výrobků, ale tento předčil má očekávání. Nafouknuté břicho je pryč, stejně jako problémy s vyprazdňováním, se kterým mám dlouholeté problémy. Velkým plusem je také denní přísun dostatečného množství vlákniny. Tento produkt vřele doporučuji a děkuji za šanci testovat ;) .

vybraná testerka | 2. 9. 2016

Klady:

Jsem moc ráda,že jsem dostala možnost vyzkoušet LEPICOL.Moje problémy,které mě trápí již řadu let to vyřešilo.Sice je to jako strouhanka nahrubo namletá,ale hlavně,že to působí jak má.Nyní se mi zlepšilo vyprazdňování a nafouklé břicho je pryč.Hlaně taky doporučuji více pohybu a jíst zeleninu a ovoce

Zápory:

Nahrubo namleté-mělo by to být instantní,rozpustné..

vybraná testerka | 1. 9. 2016

Klady:

Děkuji za možnost testovat. Příznaky plného a nafouknutého břicha jsem netrpěla, mým problémem je pravidelné vyprazdňování. Dřív - problém, dnes - problém vyřešen. Stačí opravdu Lepicol a vláknina v něm funguje. Přitom jsem se i před Lepicolem snažila o častou konzumaci ovoce a zeleniny.

vybraná testerka | 1. 9. 2016

Klady:

První dojem strouhanka. Hrozná chuť a po 2 dnech břicho nafouklé k prasknutí .Zácpa. Řekla jsem si ,že i když moje maminka moc chtěla tenhle výrobek testovat,že ho hned po příchodu domů vyhodím.Konečně jsem šla na záchod a potom na stránky výrobku abych si vše ještě jednou přečetla.Dala jsem mu ještě šanci a můžu říct ,že po 8 letech každý den zatím stolice .Rozhodně pokračuji dál.

Zápory:

vybraná testerka | 1. 9. 2016

Klady:

Byla jsem vybraná jako testerka a jsem velice ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento výrobek. I když netrpím zácpou moje vyprazdňování se upravilo a i břicho není nadmuté. Příprava je lehká. Mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 1. 9. 2016

Klady:

Jelikož jsem ještě nikdy nevyzkoušela žádný podobný přípravek (nevěřila jsem jim) byla jsem opravdu zvědavá jak na mne bude Lepicol působit a o to více jsem byla překvapená, že již po pár dnech užívání jsem pozorovala, že se necítím tak nafoukle a problém s vyprazdňováním se též mnohonásobně zlepšil. Za sebe tedy mohu říci, že v užívání Lepicolu budu i nadále pokračovat a ráda ho doporučím ve svém okolí.

Zápory:

Jeho chuť.

vybraná testerka | 1. 9. 2016

Klady:

Po týdnu užívání vidím opravdové zlepšení, konečně zmizela zácpa, na kterou jsem trpěla od porodu před 7 týdny, no a protože kojím a dcerku bolí dost bříško, jím bohužel mnohem méně ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků, než jsem byla zvyklá, takže mi vláknina rozhodně ve stravě chybí. Díky Lepicolu ji nenásilně doplním, ne že by mě nadchla jeho chuť a konzistence, ale za mě je to lepší styl užívání, než polykat nějaké obrovské pilulky. Užívala jsem kdysi jinou rozpustnou vlákninu, ale ta takový efekt jako Lepicol plus neměla, takže je znát, že výrobek je obohacen o živé kultury a není to jen reklama.

Zápory:

Chuť a konzistence mě příliš nenadchla, ale to u žádného takového výrobku. JInak jsem žádná negativa na výrobku neshledala.

vybraná testerka | 31. 8. 2016

Klady:

Můžu Všem vřele doporučit Lepicol plus je mnohem lepší než ostatní pripravky co jsem vyzkoušela Jsem nadmiru spokojena určitě budu v jeho užívání dále pokračovat je mi po ráno hnedka lépe. Děkuji mockrát.

Zápory:

Zatím jsem žádné nepocitila užívám krátce.

vybraná testerka | 31. 8. 2016

Klady:

Užívání přípravku Lepicol je snadné, už po pár dnech užívání je znát, že se srovnává zažívání, zlepšuje se vyprazdňování, mizí pocit nafouknutého a těžkého břicha. Celkově bych výrobek určitě doporučila.

vybraná testerka | 30. 8. 2016

Klady:

Celkem neutrální chuť s nádechem máty,větší pocit plnosti,tudíž i menší potřeba jíst,při spokojenosti bych tedy stejně raději přešla na tobolky,přece jen je to jednodušší:-),ale zatím pro mě je zkušenost spíše neutrální

Zápory:

nafouklé břicho,mírné bolesti břicha,ale dávám tomu ještě šanci,než si tělo trochu zvykne,takže doberu celé balení,třeba byl problém spojen i s některými potravinami

vybraná testerka | 29. 8. 2016

Klady:

Po čtyřech dnech užívání je zřetelně znát, jak je celý zažívací trakt lehčí a uvolněný. Žádné nadmutí ani pocit těžkosti. Vylučování se upravuje na pravidelný čas a přírodní vláknina skutečně působí blahodárně. Nemusím tolik myslet na to, kolik vlákniny jsem dokázala dodat tělu v podobě obilovin a ovoce. Přírodní pomoc tělu. Děkuji za možnost vyzkoušet,

vybraná testerka | 27. 8. 2016

Klady:

Výrobek mohu vřele doporučit. Ač není chuť příliš super, dá se to překonat a je fakt, že ihned jde poznat výsledek - břicho není nafouklé, vyprazdňování je mnohem snazší. Problémy se zácpou trpím od porodu již více než 2 měsíce a věřím, že s dlouhodobým užíváním tohoto produktu přejdou úplně.

4. 8. 2017

Klady:

Tenhle přípravek můžu s klidným svědomím doporučit všem,protože to opravdu stojí za vyzkoušení. Já na zácpu trpím a po užívání tohoto přípravku se mé vyprazdnování opravdu zlepšilo.Už žádné nafouknuté a tvrdé břicho,ale zdravá a hlavněprázdná střeva ! Nnení lepší pocit,než si dojít pořádně na záchod :)

17. 7. 2017

Klady:

Od mládí trpím na zácpu, takže toto testování bylo pro mně opravdu zajímavé. Byla jsem vybráná. Moc jsem tomu nevěřila. Po týdenním užívání jsem opravdu hned poznala rozdíl. Žádné nafouklé břicho, žádné problémy se zácpou a musím říct, že konečně jsem se cítila skvěle. Takže výrobek dále mohu ostatním doporučit. Mně skutečně pomohl

5. 7. 2017

Klady:

Doporučuji.

2. 7. 2017

Klady:

Mohu jen doporučit,skvely pro metabolizmus a nemohu si stěžovat 😀 skvely vyrovek,skvela cena,chuť se da zvládnout 😀 ale pomůže a tělo je lehci,takže za me ano a cítíte se i lepe.☺ krasne testovani.❤

29. 6. 2017

Klady:

Doporučuji. Přítelkyni pomohl, užívá jej pořád. Doporučuji.

17. 6. 2017

Klady:

Celkem často trpím na zacpu a to neni zrovna příjemné. Cítila jsem se jako nafouknuty balon a trápily me bolesti břicha třeba dlouhé 2 dny. Po vyzkoušení tohoto přípravku jsem byla velmi překvapena jeho účinnosti. Opravdu to funguje a ja se celkove cítím daleko lip. Za me super produkt.

5. 5. 2017

Klady:

Produkt používám několik let a velice mi pomohl. Upraví zažívání za několik dní a řeší nejeden střevní a žaludeční problém. Má stolice se mi upravila, což se odráží na mém fyzickém i psychickém stavu a cítím se mnohem lépe. Už nebývám tak nafouklá. Lepicol má určitě něco do sebe. Vřele doporučuji

21. 4. 2017

Klady:

Měla jsem velmi velké problémy se zažíváním už jsem něvědela jaký produkt použít aby se to zlepšilo.Na doporučení kamarádky jsem začala používat lepicol a byla jsem velmi překvapena jak se mé trávicí problémy ohodně zlepšily takže s tímto přípravkem jsem velmi spokojena.

16. 3. 2017

Klady:

Se zažíváním mám odjakživa problémy, a tak jsem při zkoušení různých možností narazila i na tento výrobek. Zažívání se po užívání Lepicolu upravilo, cítila jsem se líp, zmizelo nafouklé bříško. Je potřeba si zvyknout na formu prášku.

10. 3. 2017

Klady:

Super vecicka pro nas organizmus,sice jsem netestovala ale uz jsem mela moznost vyzkouset.Sice jsem nedoufala ze to pimuze i jako pripravek ke snizeni vahy,ale stalo se to co jsem neocekavala.Behem mesice dve kila dole a uz netrpym nafouklim briskem.

Zápory:

Nic

1. 3. 2017

Klady:

Již delší dobu mám problémy se zážívaním a zkusila jsem snad již vše možné ale vše zabralo jen na chvílI.Tento přípravek mi doporučila kolegyně z práce která měla také zažívací a střevní potíže.Po uřívaní tohoto přípravku se opravdu mé problémy o 100% zlepšily

26. 2. 2017

Klady:

Za mě super. Takový detox který tělo potřebuje. Myslím si, že každý by měl vyzkoušet a zjistit sám jak je to skvělé a jak se člověk cítí "lehčí" :) Testování jsem nevyhrála, ale pořídila jsem. Koupím znovu.

14. 2. 2017

Klady:

Lepicol mohu doporučit. Zakoupila jsem, když jsem měla nafouklé břicho a opravdu funguje. Nafouklé břicho je minulostí a pomůže k nastartování správného režimu střev. Balení je praktické a vydrží hodně dlouho. Chuť je ze začátku divná, ale rychle se na ní zvykne.

19. 1. 2017

Klady:

Dostala jsem pět malých balení od kamarádky, tak jsem s radostí otestovala. Myslím, že to je blahodárna věc na naše zažívání. Chuťově nic výrazného, trochu jsem se toho bála, ale nakonec úplně v pohodě.

16. 1. 2017

Klady:

Tento přípravek je skvělý, nemá nepříjemnou chuť, dávkování j v pohodě a působí skvěle. Sama nejím moc zeleniny, takže pro lidi jako jsem já je to skvělý doplněk stravy, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet!

20. 12. 2016

Klady:

Lepicol mě velmi překvapil, většinou jsem k doplňkům stravy poměrně skeptická. Už po prvním dnu jsem se cítila lehčí a neměla jsem tak nafouknuté břicho. Velká spokojenost,nadále kupuji.:)Skvělá cena,doporučuji.

Zápory:

Nic

15. 12. 2016

Klady:

Lepicol znám již několik let, je to můj osvědčený připravek vždy když mám zaácpu či jakékoliv střevní potíže, vyhovuje mi možnost dávkovaní, zprvu jsme měla problém se zvláštní chutí, musí se nechat nabobtnat případně ochutit sirupem,ale pro mě je důležité , že je účinný

30. 11. 2016

Klady:

S Lepicolem nemám osobní zkušenost tal nemůžu posoudit sama za sebe. Ale moje kamarádka ma caste problemy se střevama a pravě tento produkt vyzkoušela a říkala, že je spokojená a že to je jedn z mála přípravků co ji pomohli.

22. 11. 2016

Klady:

S trávicím ustrojím a zažívacími problémy trpím již delší dobu,vyzkoušela už jsem vše možné ale vždy jen s krátkodobým ůčinkem.Po vyzkoušení a pravidelném používaní tohoto přípravku se s´mé zažívací problémy snížily,cítím se i něm po opravdu velice dobře ani nejsou žídné nežádoucí účinky

17. 11. 2016

Klady:

Mé vyprazdnování bylo velice nepravidelné a tak jsem si ho koupila.jeho chut nechut mi vůbec nevadila.Ted ho užívám pravidelně A JSEM S NÍM SPOKOJENÁ nemám pocit nafouklého břicha a problémy s vyprazdnováním jsou také pryč

Zápory:

Děkuji za možnost testování. Lepicol opravdu funguje. Pomůže k pravidelnému vyprazdňování a pocit nadmutého břicha minimalizuje. Balení vydrží delší dobu a je praktické. Jen si člověk musí zvyknout jak ho konzumovat.

11. 11. 2016

Klady:

Musím říct, že tento přípravek svůj účel splnil.Nemám srovnání s jinými, nikdy jsem nic podobného nepoužívala,ale po porodu se vše změnilo. Po pár dnech se mi upravilo vyprazdňování,takže super. Ale musím říci, že ta chut není dobrá. Chce to trochu odvahy,ale rozpouští se to ve vodě dobře. Ale je to individuální, každý to má jinak

Zápory:

chuť uvítala bych formu tablet

10. 11. 2016

Klady:

Lepicol. Dostala jsem ho tenkrat od známé, když jsem měla střevní potíže ta si ho nemohla vynachvalit. Já jsem ho tedy jednou vyzkousela a chuť mi přišla příšerná. Raději jsem tedy zustala u svých probiotik, které si zase nemůžu vynachvalit ja. Jelikož jsem si řekla ze třeba někdo z rodiny to zvládne tak sem se mylila nikdo z nás to nedal ani první davku.. :-)

Zápory:

Chuť...

7. 11. 2016

Klady:

Jelikož jsem farmaceut, nevěřím doplňkům stravy, ale chci dávat zpětnou vazbu mým pacientům a tak zkouším. Možná je to placebo efekt, ale lepicol, až na to, že docela páchne, má výbornou funkci pro ty, kteří nekonzumují moc ovoce a zeleniny. Problémy s nadýmáním a nepravidelnou stolicí jsou pryč. Jen nezapomínat to baštit:)

Zápory:

Zápach

4. 11. 2016

Klady:

Začal působit celkem rychle a nemohu si jej vynachválit. Snadno a rychle se rozpustí. Změnu chuti jsem nezpozorovala. Ani bych nepoznala, že v nápoji je. Cítím se po něm lépe a tak jako jinak, ale v dobrém slova smyslu.

24. 10. 2016

Klady:

zkusila jsem ho místo klasické sypké vlákniny, kterou ,pro lepší vyprazdňování a proti nadmutému bříšku, používám, tabletky jsou rozhodně lepší v tom, že člověk může užívat opravdu pravidelně , jen si to postavit na oči , na sypanou občas zapomenu

Zápory:

velikost tabletky, při prvním užitéí trochu nepřijemné, ale obecně mám problémy s polykáním léku , tedy tablet

22. 10. 2016

Klady:

Se zažíváním má problémy už delší dobu. Břicho mám nafouklé a tak tento výrobek byl prostě nutnou, ale po mé zkušenosti i dobrou volbou. Cena byla dobrá, jen ta chuť trochu odrazuje. Bylo mi jasné, že to delikatesa nebude, ale problém s užíváním trošku byl. Takže za mě by určitě bylo lepší podávání prostřednictvím tablet.

17. 10. 2016

Klady:

Také doporučuji, strašně me trápily zácpy typu, kdy několik dní mě hrozivě bolelo břicho,kdy jsem se už ani nemohla nadechnout, na záchodě taky nic jak jen sebe víc jsem se snažila nic ze mě nešlo, tak na doporučení od lékářky jsem si zakoupila lepicol, a hned po dvou dnech velká úleva, konečně se mi nechtělo zvracet s tich neskutečných bolestí, chvilku jsm teda měla přímo párty v břichu jak se to ve mě působilo a pak obrovská úleva konečně jsem mohlaa na záchod se vyprazdnit používala jsem zhruba 1,5 týdnu aby se to nevracelo od té doby jak cítím že něco na mě leze ihned si rači beru pro dobro duše, je to můj zachránce :)

12. 10. 2016

Klady:

Než jsem vyzkoušela to bylo peklo. Lepicol skutečně funguje. Doporučila bych všem, kteří mají problémy.

Zápory:

11. 10. 2016

Klady:

V dnešní době, kdy se převážně konzumují jídla s minimem vlákniny, je tento přípravek víc než žádoucí. Sama mám také někdy problém zkonzumovat doporučené množství ovoce a zeleniny, kde je vlákniny nejvíce. Proto jsem tento přípravek přivítala, užívání je snadné, lze ho snadno přidat téměř do kteréhokoliv jídla.

11. 10. 2016

Klady:

Tento výrobek mi koupila mamka po tom co jsem měla opravdu problém s vyprazdnováním se.Měla jsem bolesti v podbříšku,ale k doktorovi jsem jít nechtěla.no a na projímadla zrovna také nejsem :-) chut sice nic moc ale dá se to.Nejdůležitější je to že to opravdu funguje.Je super a mohu ho jen doporučit.

6. 10. 2016

Klady:

Tohle je velice užitečný pomocník,který pomáhá čistit střeva,a pomáhá trávení.Velký pomocník je to hlavně při sportování kdy podpoří imunitu a zlepušuje trávení.Chutově je neutrální,a je celkem příjemný

4. 10. 2016

Klady:

Určitě denní dávka vlákniny je velice důležitá a přípravek Lepicol je vyrobený z přírodních ingrediencí. Pro mě je lepší varianta Lepicol kapsle než prášek. Dávkování je jednodušší . Celkově mi přípravek pomohl.

4. 10. 2016

Klady:

Lepikol jsem si zakoupila a vyzkoušela. Problémy s nadýmáním se zlepšily a břicho již nemám tak nafouklé. Mě osobně vadí chuť lepikolu a mám problém s podáváním, proto dávám menší dávky než je uvedeno na návodu.

2. 10. 2016

Klady:

Vcelku mi to pomohlo, trpím zácpou už hodně hodně dlouho.. Používám ho 2 týdny a je to čím dál lepší. Jen teda šílená pachut, to je šílené, ale jinak je to fakt super, hodlám i nadále 100% používat ;)

Zápory:

Nic..

28. 9. 2016

Klady:

Tento přípravek bych doporučila na problémy s trávením a byl mi doporučený kamarádkou.Po nekolika denním používaní se mé travení ohodně zlepšilo,svědčí mému tělu.Je velmi spolehlivy jako doplněk stravy

26. 9. 2016

Klady:

Lepicol jsem si zakoupila když jsem věděla že půjdu na plánovanou operaci laparoskopií, poněvadž jsem do té doby vždy měla po operacích problémy. Začala jsem užívat a musím říci že opravdu mile překvapil. Mluvila jsem o něm v nemocnici s jednou sestřičkou a ta se jen usmála a řekla že ho má také. Tak jsem hned měla ještě lepší pocit. Poté jsem ho kupovala i babičce která má také každou chvilku problémy,tak jsem zvědavá co na něj řekne ona.

24. 9. 2016

Klady:

Nebyla jsem vybrána jako testerka, ale potěšily mě všechna pozitivní hodnocení. O co více jsem byla překvapena, když mi tento výrobek přivezla dcera jako dárek k svátku, protože si dáváme dárky, které podpoří naše zdraví. Začínám ho užívat a moc se těším na jeho účinky, které se určitě za krátkou dobu projeví.

Zápory:

Zatím jsem žádné nepoznala.

23. 9. 2016

Klady:

S tímto výrobkem mám jen dobré zkušenosti.Při problémech s trávením a vyprazdnováním se je opravdu účinný.Prášek míchaný s vodou sice není nic moc,ale je to mnohem lepší než mít jiné potíže.Všem ho doporučuji :-)

18. 9. 2016

Klady:

Celá rodina jsme marodili s antibiotiky, takže jsem se rozhodla, že je dobrá příležitost Lepicol vyzkoušet. Mladší dítě dostala dětská probiotika, my ostatní jsme vyzkoušeli Lepicol a velká spokojenost! Všichni se shodujeme, že nejsme nafouklí a netrápí nás žádné střevní potíže.

14. 9. 2016

Klady:

Lepicol znam jiz leta, skoda ze sjme nebyla vybrana na atestovani, naposledy jsme jej uzivala ais pred pul rokem a byla sjem snim nadmiru spokojena, moje brisko chrochtalo blahem :) Libi se mi forma tabletek, snad budu mit priste pri testovani sanci

Zápory:

trosku vyssi cena

14. 9. 2016

Klady:

Pokud máte nepravidelnou nebo ne moc zdravou stravu a trápí vás střevní potíže jako nadýmání a zácpa, tak je pro vás tento produkt jako dělaný. Dokonale mi upravil rozhozené zažívání, jsem moc spokojená.

14. 9. 2016

Klady:

Lepicol sice neznám, ale dle zdejších testerek by mi asi nejspíše pomohl, mám docela problem se zažívaním. Užívá ho i můj kolega z práce, který si ho velice pochvaluje. Takze v budoucnu urcite plánuji koupi

12. 9. 2016

Klady:

Zkoušela jsem Lepicol v době po šestinedělí, kdy jsem vyzkoušela různé přápravky a po pár užitích Lepicolu jsem sledovala zlepšení. Řekla bych, že při pravidelném užívání dokáže opravdu pomoci od potíží.

Zápory:

Nevyhovovala mi konzistence prášku, který jsem cítíla při užívání. Zkoušela jsem v jogurtu i nápoji a moc mi to nelezlo. Chtělo by to něco rozpustného či v tabletách. Chuť také nic moc, ale to mi až tak nevadilo.

10. 9. 2016

Klady:

Lepicol jsem si zakoupila, protože jsem zde četla recenze mnohých z Vás. Zakoupila jsem si jak Lepicol ve formě prášku tak i tablet. Mám chronický zánět žaludku, jícnu a i občas slinivky. Často i přes léčbu medikamenty pociťuji "nafouklé" břicho. Ale Lepicol a změna pestrého jídelníčku můj stav zlepšil. Lepicol splnil mé očekávání. Snadné dávkování prášek se dávkuje pomocí lžičky a tablety dle návodu /Na počátku užívejte 8-10 kapslí 2x denně 20-25 minut před jídlem. Každých 5 kapslí zapijte alespoň 200 ml vody. Po dvou týdnech můžete snížit dávkování na polovinu.)Prášek přidávám do jogurtu, jogurtových nápojů, kaší i müsli atd.Tabletky si beru do práci či na cesty.

Zápory:

pro někoho cena. Někdo preferuje prášek někdo tablety. Tablety jsou docela velké( mohl by být problém je polknout)

7. 9. 2016

Klady:

V hondocení testerek se často objevuje, že jim vadí chuť a prášková forma. Lepicol je i ve formě kapslí, ale já mám raději prášek a užívám ho tak, že si vytvořím skvělé ovocné pyré. V misce smíchám asi 150-200 ml ovocného džusu se dvěma lžičkami Lepicolu, dám do ledničky, většinou to dělám večer a druhý den mám skvělou a zdravou přesnidávku plnou vlákniny, probiotik, prebiotik a i vitamínů. Lze použít jakýkoliv džus, teď používám multivitamínový, skvělý je i brusinkový.

5. 9. 2016

Klady:

Problémy mám už léta. Do testování jsem se sice hlásila, ale štěstí jsem prostě neměla. Takže jsem se naštvala a koupila si to sama. Je to jen 10 dní, ale zlepšení už trošku proběhlo. Doufám, že to bude pomáhat a koupím si další balení.

Zápory:

Cena

5. 9. 2016

Klady:

Na svá střeva jsem myslela vždy, ale nikdy jsem neřešila cestou koupených výrobků, Většinou jsem do jídelníčku zařadila potraviny bohaté na vlákninu. Lepicol je podle mě rychlá a účinná cesta jak dát rychle svá střeva dopořádku :-)

1. 9. 2016

Klady:

Vláknina je v lidském organismu nepostradatelná. Je dobré si občas pomoci nějakým účinným prostředkem tzv. navíc. Zdravá střeva jsou základ. Pokud nefungují, jak mají, tělo je unavené a odrazí se to také na pleti. Dobrý a prospěšný produkt.

31. 8. 2016

Klady:

Tento výrobek mohu jen a jen doporučit všem, které trápí problémy se zažíváním.. Já tento problém řeším často, cítím se nafouklá a plná. Začala jsem tento produkt pravidelně užívat a hned je vidět rozdíl. Cítím se taková lehčí :D

29. 8. 2016

Klady:

Na doplňku stravy Lepicol se mi především líbí, že obsažená vláknina a živé kultury jsou čistě přírodní a neobsahuje žádné umělé ingredience. Fungování střev a zažívání se při jeho pravidelném užívání zlepší a ustálí. Zmizí pocit nafouklého břicha a znatelně se zlepší trávení potravy, zejména těžších jídel. Doplněk stravy Lepicol mohu s klidem doporučit.

29. 8. 2016

Klady:

Já Lepicol používám v tobolkách je to snadnější užívání a klidně si odsypu do ampulky do práce a spolykám před obědem. Prášek bych nedělala. Moc mi pomohl po operaci hemeroidů kdy byl problém jít na ....

Zápory:

žádné

29. 8. 2016

Klady:

Hledala jsem přípravek, který upravuje zažívání a tento mi byl doporučen. I mně se nyní zdá, že se mi zažívání trochu upravilo, ale neužívám přípravek zase tak dlouho. Má vysoký obsah vlákniny a obsahuje živé tuky.

Zápory:

Nenašla jsem zatím žádné zápory, ale přípravek užívám zatím jen krátce.

27. 8. 2016

Klady:

Skvělé, rozhodně doporučuji každému, koho trápí zažívání, pocit plného břicha a v plavkách vypadá jako v 8 měsíci těhotenství. Stačí pravidelně užívat, vypít s dostatečným množstvím vody a je to! :-)

27. 8. 2016

Klady:

Vynikající produkt, který výborně pomůže problematickému trávení. Břicho není nafouklé, pocit plnosti je pryč. Mohu ho vřele doporučit každému. Užívání je snadné, navíc podpoří dostatečný příjem tekutin - musí se hodně zapít.

26. 8. 2016

Klady:

Osobně jsem Lepicol ještě nevyzkoušela, ale používá ho moje maminka, která mám dlouholeté potíže s trávením a zažíváním. Vždy, když se problémy zhorší, nasadí Lepicol a ten jí vždy spolehlivě zabere a zlepší činnost střev:-)

25. 8. 2016

Klady:

nedokáži posoudit jelikož jsem nebyla vybrána do testování a sama od sebe bych si vitamíny v bobulích nekoupila, to raději dám přednost pestré stravě vhodné pro zdravá střeva, zelenina, ovoce, vláknina.. ale věřím že účinky nějaké to mít bude

Zápory:

radši si dám ovoce a zeleninu, než prášky

25. 8. 2016

Klady:

Lepicol hodnotím velmi kladně, protože ho užívá moje kamarádka a je s ním nadmíru spokojená. Říká, že už nemá pocit nafouklého břicha a je celkově v lepší kondici. Bohužel jsem nebyla vybrána na testování tak si ho budu muset zakoupit.

24. 8. 2016

Klady:

Nejsem vybraná testerka. Lepicol používá moje kolegyně. Lepikol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, obsahuje živé kultury a inulín.

24. 8. 2016

Klady:

Tuto vlákninu znám z vlastní zkušenosti. Zlepšilo se mi trávení. A kilogram jsem dala dolů. Nesnědla jsem takový objem potravy, Cítila jsem se lehčí a vitálnější. Čas od času je potřeba zařadit nějaký odlehčovací program.

Zápory:

Sestra nebyla spokojena s chutí.

23. 8. 2016

Klady:

Perfektnípřípravek! Dříve jsem používala jako zdroj vlákniny pouze ovoce, ale se stoupajícím věkem je potřeba myslet na své tělo a na svá střeva. U tohotopřípravku mi vyhovuje, že se může přimíchat i do džusu:-)

23. 8. 2016

Klady:

Sice nejsem mezi vybranými testerkami, ale jinak všem ostatním gratuluji k testování. Výrobek neznám, ale podle kladných recenzí určitě vyzkouším. Výrobek má asi velmi pozitivní vliv proti nadýmání. :D

23. 8. 2016

Klady:

Velice prospěšné k vyčištění střev..mohu jen doporučit hlavně tomu,kdo má nepravidelné směny v práci kdy střeva nemají nastavený rytmus. Kladné účinky vlákniny jsou všeobecně známé a naplněná střeva nejsou nic příjemného

23. 8. 2016

Klady:

Výrobek si určitě zakoupím k vyzkoušení. I kdyby nepomohl od zácpy, je dobrý v tom, že obsahuje vlákninu, která je tělu velice prospěšná. Už tím, že zaplní žaludek a zažene pocit hladu. Jen se nesmí zapomenout hodně pít.

22. 8. 2016

Klady:

Nejspíše plno lidí trápí tento nepříjemný problém. Většina lidí si s tím neví rady a po těchto recenzí, co jsem se tu dočetla určitě tento výrobek zkusím a otestuji, jelikož jsem na něj zvědavá zda bude tak skvěle fungovat.

22. 8. 2016

Klady:

Výrobek jsem užívala delší dobu. Mám s trávením a střevy velké problémy a musím výrobek posoudit kladně, pomáhal mi v akutních stavech dostat vše do normálu. Doporučuji ho užívat i v těhotenství i zde mi velmi usnadnil život:-)

Zápory:

Mě osobně vadila chuť.

22. 8. 2016

Klady:

Lepicol jsem měla možnost vyzkoušet v několika vzorcích. Chuť je příjemná, konzistence také. Nemohu zatím posoudit dlouhodobější účinnek, ale co se poživatelnosti, je zde vše v naprostém pořádku.. :)

22. 8. 2016

Klady:

Lepicol jsem měla možnost vyzkoušet v několika vzorcích. Chuť je příjemná, konzistence také. Nemohu zatím posoudit dlouhodobější účinnek, ale co se poživatelnosti, je zde vše v naprostém pořádku.. :)

22. 8. 2016

Klady:

Tuto vlákninu mohu jedině doporučit. Napomáhá trávení, hned po prvním užití můžete vidět změny. Užívá se před jídlem proto zaplní z části žaludek a tak nedochází k přejídání a vy můžete nějaké to kilčo zhubnout.

22. 8. 2016

Klady:

výrobek znám a jsem z něj nadšená.Po každodenním používání zmizely problémy které jsem měla.Už je konec nafouklého břicha,což velice ocenuji.Tato vláknika opravdu funguje,je velice kvalitní,jsem spokojená

21. 8. 2016

Klady:

Testování jsem sice nevyhrála, ale výrobek znám. Používá ho má mamka. Má dlouhodobé problémy a tak konečně narazila na něco, co opravdu pomáhá. Připadá mi teď spokojenější a víc fit. Měla vážně problémy a ty zmizely. Takže za ní úspěch.

21. 8. 2016

Klady:

Doporučuji lepicol v tabletách, je lepší pro osoby, které neví jak si poradit se sypanou verzí. Napomáhá trávení a již po prvním užití můžete pozorovat změny. Rovněž ho musím doporučit lidem, která se snaží o redukci váhy, tím, že se lepicol užívá před jídlem zaplní část žaludku, tudíž nedochází k následnému přejídání.

Zápory:

Někomu může vadit sypaná konzistence.

19. 8. 2016

Klady:

na testování jsem se záměrně nehlásila, protože přípravek znám, tak jsem nechala prostor druhým. Jak to tady čtu, tak jsem jediná, komu nefunguje. Opravdu jsem nezaznamenala žádné změny k lepšímu. Pro mně zbytečné.

Zápory:

Nezaznamenala jsem žádný účinek, asi jsem jediná, ale je to tak.

19. 8. 2016

Klady:

Známá výrobek zkoušela a pochvalovala si ho,že skutečně funguje,takže si myslím,že to asi tak bude a po její zkušenosti s přípravkem doporučuju vyzkoušet i já..kdo máte potíže tak to zkuste je to lepší než nic..

18. 8. 2016

Klady:

Tento výrobek me velice nadchl mam občas problémy s nadýmáním a zažívanim tak si ho určíte zakoupím a vyzkousim.Spousta kladných odpovědi tak výrobek bude určíte účinný.Po vyzkoušení určíte doporučím

Zápory:

Zatím o žádných nevím az vyzkouším poznam

18. 8. 2016

Klady:

Bohužel jsem nebyla vybrána na testování,ale tento přípravek používá má sestra,protože měla velké problémy s vyměšováním a bolestmi břicha.Po pravidelném používaní se jí trávení i vyměšovámí 100% zlepšily a ustaly i bolesti břicha.Tento přípravek by rozhodně doporučila všem kdo trpí podobnými obtížemi.

18. 8. 2016

Klady:

nemůžu porovnat s jinými výrobky na stejném principu, ale tento mi pomohl..před časem jsem měla delší dobu antibiotika, proto jsem sáhla na doporučení dr po Lepicolu, a super. dodá tělu potřebné množství živin, vlákniny a hlavně je to jako probiotikum, což je velmi důležité. takže já doporučuji

18. 8. 2016

Klady:

Lepicol je mým pomocníkem již nějakou dobu. Upravuje střevní mikroflóru a pomáhá k dobrému trávení. Snadno se užívá a skutečně pomáhá. Žádná nezdravá projímadla, lepicol pomáhá i při úporné zácpě. Ohlídá přísun vlákniny i probiotik.

18. 8. 2016

Klady:

Používám léta zelený Lepicol v prášku a jsem spokojená. Potíže zmizeli a netrpím na zácpy, nadýmání apod. Štěstí jsem bohužel neměla a netestuji tuto novinku, nicméně počkám si ráda na recenze a možná vyměním za můj oblíbený zelený Lepicol.

18. 8. 2016

Klady:

Přípravek původně užívala maminka, ale protože trpím stejnými zažívacími a trávícími problémy, užívám ho čas od času také. Hlavně v létě a když doberu antibiotika, protože probiotická složka v lepicolu také dobře funguje. Mohu doporučit. Snadné užívání a rychlá účinnost.

18. 8. 2016

Klady:

Tak tonuhle zazraku davam plny pocet hvezdicek. Koupila jsem ho snoubenci a nemuze si ho vynachvalit! Konecne pripravek, ktery funguje na jednicku. Navic v praktickem baleni. Cena odpovida kvalite....

18. 8. 2016

Klady:

V minulosti mne trápili bolesti břicha, nadýmání, bolesti žaludku a další problémy a tak jsem zkusila klasický Lepicol na doporučení lékárnice a byla jsem spokojena. Problémy ustáli takže produkt určitě doporučuji.

18. 8. 2016

Klady:

Výrobek bych určitě moc ráda vyzkoušela.S nadýmáním mám někdy bolesti,hlavně v podbřišku a kdyby mi to pomohlo,bylo by to velice dobré.:) Pokud by mi pomohl,bylo by to více jak skvělé,nejen v práci,mateřské,zařizování se to určitě hodí,aby člověk mohl plně fungovat.:)

Zápory:

Netuším,zda má nějaké zápory,výrobek si zkusím zakoupit,když jsem nebyla vybraná k samotnému testování a uvidím,zda mi vyhoví,či ne a doporučím ho dále.:)

18. 8. 2016

Klady:

Ani jsem se nehlásila do testování, protože lepicol dobře znám. Používala jsem ho poprvé jako prevenci při cestě na dovolenou k moři a tak se mi osvědčil, že si ho občas naordinuji. Žádné napjaté a nafouknuté břicho, žádné nepříjemné křeče a jiné potíže. Doporučuji všem, kteří mají občasné potíže se zácpou či těm, kteří často berou antibiotika.

18. 8. 2016

Klady:

Lepicol jsem začala užívat v období, kdy jsem měla pocit těžkého žaludku a nafouklého břicha. Už po dvou dnech mi Lepicol pomohl se dokonale vyprázdnit a tím i pročistit. Při užívání Lepicolu už jsem neměla po jídle pocit nafouklého břicha a tíhy v žaludku. Určitě mi lépe trčávilo.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Rýže s žampióny

15 hlasů
40min 641kJ 85 Kč

Recept na rychlou, bezmasou večeři.

Zelná polévka s řeřichou

11 hlasů
45min 228kJ 55 Kč

Krémová polévka z bílého zelí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více