TESTOVÁNÍ: Získejte pocit svěžesti a dlouhotrvající ochranu s Chilly Intima

28.07.2016 | Testování

Buďte aktivní. Buďte sebejistá. Bez obav. Každodenní šetrnou péči o intimní partie vám zajistí Chilly Intima FRESH gel. Poznejte pocit čistoty, svěžesti a dlouhotrvající ochrany. Intimní společník podporuje obnovu fyziologické rovnováhy sliznic a má protizápachové účinky. Chilly Intima FRESH gel je klinicky testován a doporučuje ho Česká gynekologická a porodnická společnost.


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 240 testerek


Svěžest a přirozená čistota

Osvěžující mentolová vůně Chilly Intima FRESH gelu dodává pocit čistoty. Časem prověřené schopnosti mentolové esence mají aromatizující a osvěžující účinky. Gel vás nezradí i v těch nejtěžších podmínkách. Na pocit svěžesti a dlouhotrvající ochrany je spolehnutí při menstruačním cyklu i ve fitness centru při sportovním výkonu.

Jistota a vyváženost

Každodenní intimní čistící přípravek Chilly Intima FRESH podporuje obnovu rovnováhy sliznic. Ty jsou důležité pro přirozenou obranu intimních partií. Osvěžující a protizápachové účinky intimního prostředku dopřejí každé ženě prvotřídní péči a ochranu. Díky unikátnímu složení mohou přípravek používat bezstarostně také ženy se sklonem k alergickým reakcím.

Objevte jedinečnou péči gelů Chilly Intima.

Respekt k intimitě

Chilly Intima FRESH gel respektuje normální fyziologii vnějších genitálních sliznic a okolní pokožky.  Je obohacený kyselinou mléčnou. Ta pomáhá udržovat stabilní, mírně kyselé pH okolo 5. Je tak zachována vnitřní a vnější rovnováha. Přípravek Chilly Intima FRESH gel lze použít i pro mužskou intimní hygienu.
 
Objevte jedinečnou péči gelů Chilly Intima. Jsou každodenním ochráncem vaší intimní hygieny.  Můžete se na ně 100% spolehnout.