Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

7535 / 4535 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Hadřík výborně saje a sebere veškeré nečistoty, nezanechává na povrchu čmouhy, tudíž je opravdu vhodný na všechny povrchy (linka, dřez, indukční deska, digestoř). Hadřík nezapáchá jako většina hadrů během krátké chvíle. Lze prát v pračce, což je prostě super na druhou stranu i kdyby nešel,tak cena v poměru s kvalitou je více než příznivá.

Zápory

Návykový 😀

Moje hodnocení

Klady

Musím opravdu vypíchnout,ze přípravek afty rychle zklidní a vyléčí. Trpím na afty poměrně často, takže jsem odzkoušela spoustu tipů,ale nic nebylo takto účinné. Gel se snadno nanáší diky aplikátoru. Aplikace je rychlá a přináší okamžitou úlevu. Za mě favorit číslo 1 na afty.

Zápory

Trošku mi vadila chuť, na druhou stranu nejde o chuť, ale o účinnost.

Moje hodnocení

Klady

Kava s vybornou chuti a vůní co vic si prat. Testovaci baleni jsem vypila sama během jediného dne. To mluvi za vše. Urcite si kapsle koupim aby mohl ochutnat i manzel,protoze na nej nic nezbylo. Za me super a můžu jen doporucit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Měla jsem možnost testovat tento dětský šampón a mohu říct, že za mě super !! ... Dcerka má velmi citlivou pokožku a po použití šamponu nebyl jediný problém. Šampón není přehnaně parfemovaný a krásně se dá napěnit. Díky řidší konzistenci stačí opravdu malé množství a i přesto splní na 100% svoji funkci.

Zápory

0

Moje hodnocení

Klady

Když kapky přišli jako první mne zarazila barva a usazenina popravdě nevypadaly vůbec vábně, ale to není důležité hlavní je aby fungovaly jak mají. Vůně byla příjemná. Po nakapání se dcera šíleně šklebila a plivala je ven i po přidání do čaje ho odmítala avšak když se podařilo kapičky do ní dostat, tak krásně prděla a u jídla se nekroutila takže za mě super.

Zápory

Jako negativum bych dala asi chuť, ale každé miminko je jiné a jinému může chutnat, takže bych to ani jako negativum vlastně nebrala.

Moje hodnocení

Klady

Tyčinky dnes dorazily a já jako správný žrout hned musela ochutnat. Po otevření balíčku na mě čekalo veliké překvapení v množství tyčinek. Ihned jsem se do každé z příchutí pustila a byla velmi mile překvapená. Tyčinky jsou velmi chutné a krásně voní. Určitě se k nim jakmile dojdou ráda vrátím.

Zápory

Jak na ně přijde manžel ihned mi zmiznou :D

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Velmi kladně hodnotím balení, protože pumpička je velice praktická. Co se samotného přípravky týká,tak mi úplně nesedí vůně, ale ta není důležitá. Produkt je více než dobrý. Prakticky ihned mizí svědění kůže a po pár použití i zarudnutí.

Zápory

..

Moje hodnocení

Klady

S dětskou kosmetikou Linteo mám tu nejlepší zkušenost! Produkty krásné voní, nedráždí pokožku a mají výbornou cenu. Strčí do kapsy mnohem dražší konkurenční výrobky, kde hlavní roli hraje značka nikoli funkčnost.

Zápory

Nic

Moje hodnocení

Klady

Hračky této značky jsou u nás nejoblíbenější, protože jsou skvěle zpracované. Úžasná hračka značky Fisher Price, která nejen dítě pobaví, ale zároveň i naučí nenásilným způsobem. Díky robotku se dítě hýbe a je aktivní.

Zápory