Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

6910 / 3910 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Musím opravdu vypíchnout,ze přípravek afty rychle zklidní a vyléčí. Trpím na afty poměrně často, takže jsem odzkoušela spoustu tipů,ale nic nebylo takto účinné. Gel se snadno nanáší diky aplikátoru. Aplikace je rychlá a přináší okamžitou úlevu. Za mě favorit číslo 1 na afty.

Zápory

Trošku mi vadila chuť, na druhou stranu nejde o chuť, ale o účinnost.

Moje hodnocení

Klady

Kava s vybornou chuti a vůní co vic si prat. Testovaci baleni jsem vypila sama během jediného dne. To mluvi za vše. Urcite si kapsle koupim aby mohl ochutnat i manzel,protoze na nej nic nezbylo. Za me super a můžu jen doporucit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Měla jsem možnost testovat tento dětský šampón a mohu říct, že za mě super !! ... Dcerka má velmi citlivou pokožku a po použití šamponu nebyl jediný problém. Šampón není přehnaně parfemovaný a krásně se dá napěnit. Díky řidší konzistenci stačí opravdu malé množství a i přesto splní na 100% svoji funkci.

Zápory

0

Moje hodnocení

Klady

Když kapky přišli jako první mne zarazila barva a usazenina popravdě nevypadaly vůbec vábně, ale to není důležité hlavní je aby fungovaly jak mají. Vůně byla příjemná. Po nakapání se dcera šíleně šklebila a plivala je ven i po přidání do čaje ho odmítala avšak když se podařilo kapičky do ní dostat, tak krásně prděla a u jídla se nekroutila takže za mě super.

Zápory

Jako negativum bych dala asi chuť, ale každé miminko je jiné a jinému může chutnat, takže bych to ani jako negativum vlastně nebrala.

Moje hodnocení

Klady

Tyčinky dnes dorazily a já jako správný žrout hned musela ochutnat. Po otevření balíčku na mě čekalo veliké překvapení v množství tyčinek. Ihned jsem se do každé z příchutí pustila a byla velmi mile překvapená. Tyčinky jsou velmi chutné a krásně voní. Určitě se k nim jakmile dojdou ráda vrátím.

Zápory

Jak na ně přijde manžel ihned mi zmiznou :D

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Hračky této značky jsou u nás nejoblíbenější, protože jsou skvěle zpracované. Úžasná hračka značky Fisher Price, která nejen dítě pobaví, ale zároveň i naučí nenásilným způsobem. Díky robotku se dítě hýbe a je aktivní.

Zápory