Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

1800 / 1800 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Tento mobilní blok Leitz WOW ve formátu A4 mě zaujal hned na první pohled. Oceňuji jeho veselé barvy, a také velké množství listů, které obsahuje. Výhodou je performace, takže v případě potřeby lze každý list jednotlivě vytrhnout. Moc se mi líbí velice pevné desky, na kterých se dá dobře psát a pevnou gumičku, která drží celý box pohromadě. Praktický je také držáček na propisku a samolepící záložky, která vám pomohou s členěním. Jedná se o skvělého pomocníka do práce nebo pro osobní zápisky, rozhodně doporučuji pro každého, kdo potřebuje mít zápisník neustále při ruce.

Zápory

žádné jsem neobjevila

Moje hodnocení

Klady

Tento ovocný sirup s hruškovou příchutí jsem dávala svým dvěma dětem v zimním období, protože trpí často na virózy a nachlazení. Moc se nám líbilo, že je přírodního složení a dětem velice chutnal. Sami si o něj vždy říkali a těšili se až ho dostanou. Určitě byl poznat rozdíl, děti byli méně nemocné a také únava se snížila. Takže budeme užívat i nadále a doporučujeme i ostatním maminkám často nemocných dětiček.

Zápory

nejsou

Moje hodnocení

Klady

Skvělý pomocník na bradavičky, který má jednoduché použití a mohou ho používat i děti od 4 let, takže moje dcerka byla první kdo vyzkoušel. Téměř bezbolestný způsob aplikace, držela bez problémů a postupně se nám bradavička zmenšovala, až zmizela úplně. Rozhodně doporučuji, skvělý prostředek na použití doma bez návštevy lékaře.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Skvělá chuť, jednoduchá příprava, rychle hotové. Dětem i nám dospělým moc chutnala doplnili jsme jí jahodami z vlastní zahrádky a byla opravdu moc lahodná. Cena je také velmi příznivá, takže určitě doporučuji.Je to dobrota.

Zápory

Zmrzliny bylo pro 4 osoby z jednoho sáčku málo, museli jsme přidělávat.

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat tyto výrobky. Sešívačka i děrovačka mají opravdu krásné výrazné barvičky, které zaujmou na první pohled a oživí vaši kancelář nebo pracovní stůl. Navíc výběr různých barev je opravdu velký. Moc se mi líbí vysoká kvalita výrobků, 10letá záruka a kvalitní zpracování. S oběma výrobky se moc dobře pracuje jak dospělým tak dětem, navíc u děrovačky není potřeba tlačit velkou silou, takže to zvládnou i dětské ručičky. Sešívačka je také bezvadná hlavně možnost sešívat velké množství listů najednou.

Zápory

Žádné jsem nenašla.

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Prémiový puding od Dr. Oetkara, mě velmi mile překvapil. Mám ráda zajímavé a netradiční chutě, takže tato příchuť pro mě byla jasná volba. Velice chutný puding a levandule krásně voní. Také jsem uvítala pěkné balení, které působí velice lákavě.. Ochutnali jsme doma všichni a byli velice spokojeni.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tyto kapsičky jsou chuťově moc dobré a děti je milují. Velice zajímavé příchutě hlavně s rakytníkem, která není úplně běžná. Myslím si, že každý si vybere tu svou, navíc příjemně voní a vždy dobře zasytí. Skvělá svačinka na ven.

Zápory

Není vůbec snadné je najít v obchodech.