Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na červenec 2018: Vztahy, zdraví a finance pro všechna znamení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

30. 6. 2018 | Zábava

Co chystají hvězdy v červnu pro Berany? Před čím by se měli mít na pozoru Štíři? Které znamení by se mělo soustředit na svou lásku a které čeká spousta zážitků spojených s rodinnými událostmi? A koho budou mít hvězdy v červenci prostě rády?

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Vztahy
Dlouhodobé vztahy budou plné něhy a porozumění, které vám nikdo nevezme. Do svého partnera budete opět zamilovaní tak, jako na začátku. Díky Venuši je tedy toto období v milostném životě pro vás nejlepší z celého roka. Tak si to užijte, pozor však na neplánované těhotenství!

Na začátku měsíce budete přecitlivělí pod vlivem Měsíce. Budete vyhledávat dobrou společnost a víc se věnovat rodině a blízkým

Zdraví
Jestliže se v červenci chystáte na dovolenou do exotických krajin, nezapomeňte přibalit lékárničku – bohužel se zdá, že ji tentokrát využijete. Váš organismus nemá příliš v lásce extrémy a vyrovnat se s horkým počasím či pro Středoevropana neobvyklými jídly mu dá tentokrát zabrat více než obvykle.

Finance a kariéra
Intuitivně cítíte, že i kdybyste se v práci víc snažili, v současné situaci vám to příliš velký zisk nepřinese, proto zaměříte svou pozornost na jiné oblasti života. Po finanční stránce budete velkorysí a na lidech, které máte rádi, nebudete v žádném případě šetřit. Dopřejete si i dražší dovolenou.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BÝK (21. 4.21. 5.)

Vztahy

S partnerem se nejspíš chytnete kvůli penězům  bude vám vyčítat, že příliš utrácíte. Případné nedorozumění však rychle urovnáte a po většinu měsíce to bude ve vztazích alespoň snesitelné, když už ne úplně růžové. Milostná vášeň se vám vrátí v posledních dnech měsíce a osvěží i dlouholeté vztahy.

Zdraví
Energie budete mít v červenci na rozdávání (tedy té fyzické určitě), díky čemuž získáte postupně pocit neporazitelnosti a neúnavnosti. Dejte proto pozor na nejrůznější extrémy, k nimž vás to bude svádět ve snaze dokázat, že na vás nikdo nemá. A určitě se raději vyhýbejte adrenalinovým sportům.

Finance a kariéra
Merkur přeje vzdělávání a nově nabyté vědomosti můžete skvěle využít pro další rozvoj kariéry. Zaměřte se hlavně na studium cizích jazyků  co takhle zapsat se do letního kurzu? Investice do budoucnosti se vyplatí, pozor však na přílišné rozhazování, ke kterému budete mít sklony.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BLÍŽENCI (22. 5.21. 6.)

Vztahy
Raději než řešení vážných témat, věnujte se s partnerem zábavě a užívejte si života. Venuše dodá vašemu milostnému životu novou jiskru a její pozitivní vliv bude trvat po celý měsíc. V erotice to budete mít po většinu července pěkně žhavé! Nezadaní se sblíží s někým ze svých přátel. V partnerství se vám konečně povede dosáhnout ideálního stavu úplné důvěry. Se svojí polovičkou si budete rozumět nejen v soukromých záležitostech, ale bez obav jí svěříte i spravování společných peněz.

Zdraví
Kromě stresu by vás nic vážnějšího potkat nemělo, a tak červenec využijte především k načerpání sil!

Finance a kariéra
Pracovní život nebude tento měsíc zrovna vaší prioritou a dobře víte proč, není totiž právě nejlepší sezona pro dělání kariéry. Když už vám zbude čas, raději než tahat přesčasy se budete věnovat vzdělávání, což se vám bude hodit v dalších kariérních plánech. Snů máte hodně a to je základ úspěchu.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RAK (22. 6.22. 7.)

Vztahy

Začátek července přinese o něco horší období, které může být spojeno s nejistotou a touhou po změně. Máte pocit, že se vám partner snaží přesně nalinkovat život, a to se vám příliš nezamlouvá. Nenechte se utiskovat a přimějte partnera k vážnému rozhovoru. Nejspíš se to ale povede až koncem měsíce. Pokuste se zapojit partnera a děti do domácích povinností, jinak budete akorát zbytečně unaveni a nebudete mít na nic náladu.

Zdraví
V červenci budete mít spoustu příležitostí k posílení svého zdraví, tak jich využijte, co to jen půjde.

Finance a kariéra
Máte vysoké ambice, ale pozor na vyčerpanost a přepracovanost. Raději to nepřehánějte a dopřejte si odpočinek, vždyť je léto! Pracovní dny mohou být někdy náročné a vyčerpávající, budete potřebovat morální podporu a povzbuzení. Po 22. červenci se vám začne víc dařit, ale úkolů vám příliš neubude.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

LEV (23. 7. 22. 8.)

Vztahy
Venuše vám bude mimořádně přát od 4. až do 28. července. V těchto dnech se můžete těšit na úspěchy a štěstí v lásce a nezadaní Lvi mohou konečně potkat svoji životní lásku. Tak ji nepřehlédněte! Rozvoj nového vztahu neuspěchejte, buďte trpěliví a s tím nejlepším počkejte raději až na konec měsíce. Do manželství se vrátí zamilovanost a vášeň, dejte si však pozor, ať vás děti nenačapají při vášnivých postelových hrátkách, bylo by to na dlouhé vysvětlování!

Zdraví
Ačkoli by měl být červenec pohodovým letním měsícem, je paradoxně spojen s docela velkou dávkou stresu. Na nějaké lenošení jste příliš činorodí, ale zařaďte raději zpátečku! Není zrovna ideální prožít dovolenou v posteli jen proto, že se váš organismu hned po příjezdu do vysněné destinace zhroutí.

Finance a kariéra
Pracovní nasazení vám nechybí, ale hvězdy příliš nepřejí tomu, abyste se v červenci prosadili. Zejména pro podnikatele bude velmi důležitá reklama, ale i zaměstnanci by měli dbát, aby je bylo vidět. K šéfovi buďte přátelští, počítá s vámi do budoucna pro jeden větší projekt, tak si to nepokazte!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

PANNA (23. 8.22. 9. )

Vztahy

Nemůžete se zbavit pocitu, že vás partner trochu omezuje. Proto si ani nemůžete užívat milostné radovánky naplno - k vaší představě o romantice totiž neodmyslitelně patří svoboda. Obtěžují vás neustálé otázky, jestli jste partnerovi věrní, popovídejte si tedy jednou pořádně a zažeňte jeho obavy.


Zdraví
Ačkoli s červencem se u nás naplno rozjíždí grilovací sezona, vy si dejte při téhle oblíbené zábavě pozor – oheň a horké věci obecně nebudou tento měsíc právě vašimi „přáteli“. Aktivní roli v těchto oblíbených radovánkách raději přenechejte někomu jinému.

Finance a kariéra
V zaměstnání si dávejte pozor na pusu, máte ve zvyku říkat vše přímo, tak jak si to myslíte, a to by nemusel být nejlepší nápad. Snažíte se dát nadřízeným najevo, co vám vadí, ale budete k tomu potřebovat trochu diplomacie. Povede se vám to kolem poloviny měsíce, zachrání vás spolupráce z kolegy.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VÁHY (23. 9.23. 10.)

Vztahy
V dlouhodobých vztazích se mohou objevit nedorozumění a spory kvůli finančním záležitostem a rozdělení úkolů. Pokud si o tom popovídáte a pochopíte ještě v první polovině měsíce, že si musíte navzájem víc pomáhat, budete mít vyhráno a můžete si začít naplno užívat vše hezké, co vám léto nabízí.

Zdraví
Jak vám červenec přidá vrásky na čele kvůli vztahům, vyváží vám to na zdraví. Žádných významnějších nástrah se nemusíte bát.

Finance a kariéra
V práci toho máte hodně a rodina už bere jako samozřejmost, že zajišťujete finance, nezbytné pro chod domácnosti. I vy však máte právo na odpočinek, prosaďte si to. Zbavte se co nejdřív všech úkolů, které můžete hodit na někoho jiného  hned se budete cítit lépe! O své postavení se bát nemusíte.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

ŠTÍR (24. 10.22. 11.)

Vztahy

V lásce budete aktivní a rozhodně se nebudete nudit! Již v prvním červencovém týdnu naplno rozjedete jeden zajímavý vztah, ale je dost možné, že to bude jen bokovka vedle vašeho stálého partnera. Pozor na závazky a sliby! Ať už se vám to líbí nebo ne, budete se muset rozhodovat a nemůžete mít vše. Začátkem měsíce budete trochu zanedbávat rodinu, což může být problém hlavně pokud máte děti.

Zdraví
V červenci svou pozornost zaměřte především na nástrahy, které toto období chystá na vše zažívání. Pamatujte, že především v létě byste měli být u některých jídel maximálně opatrní, jinak se může stát, že slunné dny strávíte úplně jinak, než jste si předpokládali.

Finance a kariéra
Dařit se vám bude v zaměstnání i ve vzdělávání a léto můžete efektivně využít pro vylepšení vašich jazykových schopnosti. Po finanční stránce bude tento měsíc stabilní a vyrovnaný. Soukromé záležitosti budou po většinu měsíce odvádět vaši pozornost od práce, což je škoda, neboť hvězdy vám přejí.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

STŘELEC (23. 11.21. 12.)

Vztahy
Těšíte se z příznivého vlivu Venuše, která vám přináší harmonii v lásce a posilňuje dlouhodobé milostné vztahy. Kolem poloviny měsíce máte jedinečnou šanci zachránit váš svazek i v případě, že jste již byli na pokraji rozchodu. Ve druhé polovině vám bude trochu vadit partnerova pracovní vytíženost. S přehledem zvládnete všechny rodinné povinnosti a ještě vám zbude energie na to, abyste si naplno užili letní radovánky a kulturní život.

Zdraví
V červenci by si Střelci měli dát pozor především na malá poranění – zdá se totiž, že je poslední dobou až nebezpečně přitahujete. A léto (a s ním spojené typické letní aktivity) je plné nástrah a příležitostí ke zranění. Snažte se nebezpečným situacím předcházet za každou cenu.

Finance a kariéra
Díky příznivému postavení Neptunu máte možnost dosáhnout seberealizace v oblasti, která vás baví, tak toho využijte. Příznivé období potrvá až do začátku srpna. Přesto by však práce neměla být tou nejdůležitější věcí ve vašem životě. I když toho máte hodně, vždy jsou přednější lidé, které máte rádi.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

KOZOROH (22. 12.20. 1.)

Vztahy

V partnerském životě si konečně ujasníte některé věci a začnete spolu otevřeně komunikovat. Přesto vám láska může přinášet do života pesimismus. Kolem 10. července vám vylepší náladu vášnivé milování a něžnosti. V závěru měsíce se naplno vrhnete do víru práce a láska bude muset na chvíli stranou. V první části měsíce si dejte pozor, ať nezanedbáte svůj citový život. Kolem poloviny července se ozve špatné svědomí a připomene vám nedávné prohřešky.

Zdraví
Na zdraví si Kozorohové nebudou moci v červenci stěžovat. Jen to ve slunečných dnech nepřehánějte s opalováním! Pamatujte, že zdraví je rozhodně přednější než opálená kůže!

Finance a kariéra
Mars vám vylepší komunikační schopnosti, bude se vám snáz jednat s nepříjemnými úředníky i se šéfem. V práci se vám bude dlouhodobě dařit a stojíte na začátku úspěšného období. Do konce července udělejte pro svou kariéru všechno, co jen bude ve vašich silách, srpen už bude klidnější.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VODNÁŘ (21. 1.20. 2.)

Vztahy
Venuše vám přináší šťastné období v lásce. Můžete ho využít ke zlepšení manželství nebo dlouhodobého vztahu, ale také k navazování nových známostí  je to jen na vás! Lásce se budete v červenci věnovat víc než dost a odměnou vám bude milující a chápavý partner, po jakém jste vždy toužili. Kolem poloviny měsíce budete mít čas na přátele i na své koníčky.

Zdraví
Vodnáři sice mají tendenci k jisté ladnosti a přirozenosti v pohybu, ale především počátkem měsíce budete mít pocit, že jste tuhle schopnost někde zapomněli a zakopáváte pomalu i na rovině. Pozor si proto dejte především při výletech apod., kde se i obyčejné zakopnutí může proměnit ve velmi nepříjemné zranění.

Finance a kariéra
Minulý měsíc se vám velmi dařilo, ale teď budete potřebovat trochu trpělivosti. Ne všechno vám totiž bude vycházet podle vašich přání. Pozitivní ovšem je, že se vám povede ledacos odložit, a tak si budete moct dopřát volnější měsíc a ještě k tomu stihnete dodělat nemalé množství pěkně starých restů.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RYBY (21. 2.20. 3.)

Vztahy

Partner trochu žárlí na vaši kariéru a touží po tom, abyste se mu víc věnovali. Kolem 10. července bude krize nejhlubší a možná si budete muset vyslechnout, že je pro vás práce důležitější než láska nebo že myslíte jenom na sex. V posledním červencovém týdnu se však do vztahu vrátí jiskra a vášeň.

Zdraví
Také v oblasti nejdůležitější, tedy zdraví, k vám budou hvězdy shovívavé. Jen pozor na přílišný stres, který vašemu organismu nesvědčí a který se projeví především zdánlivě nevysvětlitelnou únavou.

Finance a kariéra
Po celý měsíc můžete v práci těžit z pozitivního vlivu Marsu, proto se vám vyplatí věnovat se kariéře a dovolenou odložit na srpen. Merkur vám dodává odvahu pustit se do velkých a ambiciózních projektů. Pozor však na investice, pokud přestřelíte a zakoupíte příliš drahé vybavení, nevrátí se vám to.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím již 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál.
Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem. Na základě vašeho data, místa narození a přesné hodiny jsem schopná nahlédnout do života vašeho i druhých, a to jak do minulosti, přítomnosti, tak i do budoucnosti.

Horoskop na týden od 18. do 24. února 2019 od naší astrol...

Vepřová játra na víně

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené s pikantní klobásou

10 hlasů
60min 654kJ 110 Kč

Brambory zapečené s klobásou a vejci na maďarský způso...

Fazolová polévka

9 hlasů
1h a 40min 201kJ 65 Kč

Jednoduchá, sytá fazolová polévka.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po konci zaměstnání?

Dobrý den, Zdenko,nevím přesně, co Vaše kamarádka myslela vystavením klasické nemocenské. Na nemo... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více