Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Omezením sacharidů shodíte dvě kila za den

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

22. 2. 2020 | Zdraví a životní styl

Chystáte se na večírek? A potřebujete rychle zhubnout aspoň pár kil? Pak zkuste 24hodinovou dietu! Slibuje spalování tuku turbo rychlostí. Může to fungovat?

Jednodenní dieta slibuje úbytek na váze až dvě kila během jednoho dne. Je postavená tak, abyste spálili co možná nejvíce tuku a úplně vyprázdnili zásobárnu sacharidů. Aby to fungovalo, je potřeba přeřadit na turbo spalovač. Zapomeňte proto na zdroje sacharidů jako je bílá mouka, brambory a sladké ovoce.

Při testování této diety na univerzitě ve Freiburgu se podařilo zhubnout od půl kilogramu až po dvě kila. Účastníci neodbourali téměř žádnou svalovou hmotu, ale za to zvýšili spalování tuku na dvojnásobek. Tělo získávalo energii výhradně z tukových zásob.

Při tomto dietním plánu je nutné úplně vyškrtnout sacharidy a tuky a všechno vsadit na bílkoviny, které povzbudí látkovou výměnu.

Jak na to?

Cílem je spalování tuku ve zrychleném modu. Dosáhnout toho je potřeba během 24 hodin díky sportu a jídlem s málo kaloriemi. Začínáte vpodvečer – tréninkem až na hranice svých možností. Při něm tělo vyprázdní svoje zásoby cukru a přepne se na spalování tuku. V dietním dnu jíte jen potraviny bohaté na bílkoviny – vejce, maso, ryby, mléčné výrobky. Potraviny jako těstoviny, brambory nebo banány jsou úplné tabu. A výkonnostní trénink to celé dovršuje.

Hodně pohybu a málo kalorií

Bez toho se neobejde žádná dieta 21. století. Kromě naprostého omezení cukrů je samozřejmě sport velmi důležitý. První trénink by měl proběhnout už vpodvečer. Podle toho, v jaké jste kondici, můžete následující den zařadit intervalový trénink. Svalová hmota se totiž postará o to, abyste spalovali tuky a na konci dne měli o kilo až dvě méně. Dopřejte však svému tělu ze zdravotního hlediska alespoň osm hodin spánku.

Komu je dieta určená?

Vlastně komukoli, kdo potřebuje shodit pár kilo a nezná sport jen z doslechu. Protože nutno podotknout, že to zahájení před je opravdu brutální. A i ten další den budete sportovat minimálně jednu, spíše však tři hodiny.

Funguje?

Předností této diety je, že opravdu budete hubnout už od první minuty. Musíte ale vydržet celých 24 hodin. Zdá se to snadné, ale dá to zabrat. Opakovat dietu můžete kdykoliv, kdy budete potřebovat rychle ubrat jen málo kilogramů. Mezi jednotlivými dietními dny by však měl být dodržen klidový režim jednoho týdne. Dlouhodobě ale tuto dietu nedoporučujeme.  

Receptem na šťastný život je častý pobyt v přírodě

Květák pečený s pestem

Květák pečený s pestem

19 hlasů
55min 473 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mléčná polévka s vejci

20 hlasů
20min 259kJ 50 Kč

Recept na jednoduchou mléčnou polévku s vejcem.

Rychlý salát z čínského zelí a krevet

14 hlasů
35min 303kJ 99 Kč

Opravdu velmi rychle připravený salát.

Poradny

Jak ukončit dohodu o provedení práce?

Dobrý den,to, že nejste dočasně schopná pracovat, nemusí nutně znamenat, že Váš zaměstnavatel neb... Více

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více