Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Omezením sacharidů shodíte dvě kila za den

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

22.02.2020 | Zdraví a životní styl

Chystáte se na večírek? A potřebujete rychle zhubnout aspoň pár kil? Pak zkuste 24hodinovou dietu! Slibuje spalování tuku turbo rychlostí. Může to fungovat?

Jednodenní dieta slibuje úbytek na váze až dvě kila během jednoho dne. Je postavená tak, abyste spálili co možná nejvíce tuku a úplně vyprázdnili zásobárnu sacharidů. Aby to fungovalo, je potřeba přeřadit na turbo spalovač. Zapomeňte proto na zdroje sacharidů jako je bílá mouka, brambory a sladké ovoce.

Při testování této diety na univerzitě ve Freiburgu se podařilo zhubnout od půl kilogramu až po dvě kila. Účastníci neodbourali téměř žádnou svalovou hmotu, ale za to zvýšili spalování tuku na dvojnásobek. Tělo získávalo energii výhradně z tukových zásob.

Při tomto dietním plánu je nutné úplně vyškrtnout sacharidy a tuky a všechno vsadit na bílkoviny, které povzbudí látkovou výměnu.

Jak na to?

Cílem je spalování tuku ve zrychleném modu. Dosáhnout toho je potřeba během 24 hodin díky sportu a jídlem s málo kaloriemi. Začínáte vpodvečer – tréninkem až na hranice svých možností. Při něm tělo vyprázdní svoje zásoby cukru a přepne se na spalování tuku. V dietním dnu jíte jen potraviny bohaté na bílkoviny – vejce, maso, ryby, mléčné výrobky. Potraviny jako těstoviny, brambory nebo banány jsou úplné tabu. A výkonnostní trénink to celé dovršuje.

Hodně pohybu a málo kalorií

Bez toho se neobejde žádná dieta 21. století. Kromě naprostého omezení cukrů je samozřejmě sport velmi důležitý. První trénink by měl proběhnout už vpodvečer. Podle toho, v jaké jste kondici, můžete následující den zařadit intervalový trénink. Svalová hmota se totiž postará o to, abyste spalovali tuky a na konci dne měli o kilo až dvě méně. Dopřejte však svému tělu ze zdravotního hlediska alespoň osm hodin spánku.

Komu je dieta určená?

Vlastně komukoli, kdo potřebuje shodit pár kilo a nezná sport jen z doslechu. Protože nutno podotknout, že to zahájení před je opravdu brutální. A i ten další den budete sportovat minimálně jednu, spíše však tři hodiny.

Funguje?

Předností této diety je, že opravdu budete hubnout už od první minuty. Musíte ale vydržet celých 24 hodin. Zdá se to snadné, ale dá to zabrat. Opakovat dietu můžete kdykoliv, kdy budete potřebovat rychle ubrat jen málo kilogramů. Mezi jednotlivými dietními dny by však měl být dodržen klidový režim jednoho týdne. Dlouhodobě ale tuto dietu nedoporučujeme.  

Zdravý životní styl snižuje riziko demence o polovinu

Zelný salát se slaninou

Zelný salát se slaninou

9 hlasů
40min 520 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové s mangem

13 hlasů
45min 748kJ 145 Kč

Recept na netradiční přípravu vepřového masa, který vy...

Cukety plněné masem

6 hlasů
1h a 5min 579kJ 140 Kč

Cuketové soudky plněné mletým masem a sýrem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více