Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

máte někdo zkušenosti s operací horních víček?117 příspěvků

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak ...

Suz 20.12.2023
Ano tato ano https://shop.n-medical.cz/home/267-hyaluron-n-medical-premedi-8594190490021.html. Je to...

Jak na břicho ?63 příspěvků

Může mi někdo poskytnout info o plastické operaci břicha a podělit se o zkušenost . Mám tři děti, to...

Monča 18.12.2023
Pana doktora Justana také mohu doporučit. Byla jsem u něj sice jen na operaci víček, ale vel mise mi...

zmenšení prs 37 příspěvků

je tu někdo,kdo už byl na zmenšení prsníků?

Niccol 25.03.2024
Byla jsem u tří doktorů, ale pan doktor Justan vyhrál. Určitě se podívejte i na jeho práci https://j...

Vysněná plastická operace125 příspěvků

Kdybyste se nemusela ohlížet na peníze a mohla si vybrat jakoukoliv plastickou operaci, jaká by to b...

anastaziaa 28.09.2023
Já jsem dlouho toužila po hezkých prsou a minulý rok jsem se konečně rozhoupala a šla jsem k panu He...

odstranění tetování17 příspěvků

Chci se poradit jestli má někdo zkušenost s klinilkou beautypro, případně jakou? díky. Mám tetování ...

Alizee 25.04.2023
Ono záleží co je to za tetování, mně stačilo jít na to ošetření jenom dvakrát protože jsem měla tako...

Směnárná bodů1 příspěvek

Chtěla bych poprosit některou z Vás, zda mi poradíte, jak si mohu objednat dárky za body ve Směnárně...

ladouch 22.04.2021
Jsem na tom stejně, také nevím jak směnit body.

Směnárna bodů0 příspěvků

Mám body, které bych ráda proměnila za dárky ze Směnárny bodů, ale marně se o to pokouším. Může mi n...

Darek pro maminku48 příspěvků

Ahoj, moje mamka trpi na krecove zily, prosim neznate nejake centrum ci salon krasy, kde by ji pomoh...

Kristy 15.06.2023
Skvělý moc děkuju za odpověď, taky čtu samou chválu tak jsem se objednala na konzultaci, už se nemůž...

Lipotranfér4 příspěvky

Dobrý den, našel by se tu někdo, kdo podstoupil lipotransfér ? Minulý týden jsem se o tomto zákroku ...

Bety-tyna 29.11.2022
Já jsem byla na liposukci v Praze na https://www.abclinic.com/ a kdybych měla jít zase na nějaký zák...

Browlift5 příspěvků

Ahoj máte někdo zkušenost s Brow liftem? Popřípadě kde jste byly a byly jste spokojené ?

Dianadia 31.05.2023
Za sebe můžu určitě doporučit pana doktora Cheimarise z ABClinic v Praze. Má vyloženě zlaté ruce, by...

Klinika23 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych mamce zaplatit zákrok, a to browlift, ale potřebovala bych poradit, na jakou ...

Bertička 25.10.2023
No kontaktujete je, máte bezplatnou konzultaci buď osobní nebo online. Následně Vám do tří dnů dojde...

odstranění vrásek64 příspěvků

Jsem ve věku, kdy bych potřebovala vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze, která je prof...

anastaziaa 20.11.2023
Podívejte se na Nezestarni.cz. Používám jejich kosmetiku s živým kolagenem a živý kolagen na obličej...

Plastika prsou zkušenosti32 příspěvků

Ahoj, chtěla bych jít na operaci prsou tenhle rok nebo příští - záleží jak se mi podaří našetřit. Pr...

diana27 včera 21:46
Ahoj. Ráda bych na remodelaci prsou a dívala jse se různě po klinikách. Narazila jsem na MUDr. Justa...

Zvětšení rtů18 příspěvků

Chci si nechat zvětšit rty a můj dotaz zní, zda některá z vás už rty zvětšené má a napsala by mi, ka...

Dia 24.11.2023
0,5-1 ml bych zkusila i já, ale zas za to nechci dát moc, kam je dobrá jít, aby to zmákli hezky ? :-...

Labioplastika3 příspěvky

Zdravím, má tu někdo zkušenost s Labioplastikou? Já dlouhodobě řeším tento intimní problém a netuším...

miška4 25.04.2023
Právěže se to hojilo rychle, ani jsem nečekala že budu moct tak brzo normálně fungovat. Bála jsem se...

Facelift7 příspěvků

Byl jste někdo na faceliftingu? Chtěla bych tenhle zákrok podstoupit a tak hledám doporučení na dobr...

MajdaaD 27.10.2023
No já si už myslela že mě to taky bude čekat, ale potom jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz ...

Vyplnění vrásek3 příspěvky

Kdo jste si nechal vyplnit vrásky prosím podělte se o zkušenost. Jaká metoda je nejlepší a kde to op...

MajdaaD 27.10.2023
Jestli nechcete jít přímo na zákrok tak já se zbavila vrásek a zpevnila si pleť díky užívání živého ...

Liposukce4 příspěvky

Ahoj maminky, byla jste některá na liposukci? Trápí mě hlavně stehna nemůžu se toho tuku zbavit i kd...

Dia 24.11.2023
Šla bych, ale mám obavy, že se to všechno stejnak vrátí.

Kupite ponarejen potni list (Telegram: +12156109982), vozniško dovoljenje, VIZE, ZELENO KARTO, DIPLOME0 příspěvků

Kupite ponarejen potni list (Telegram: +12156109982), vozniško dovoljenje, VIZE, ZELENO KARTO, DIPLO...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO SALE Dumps with Pin 101/201/ Cloned Cards ATM 4 pin good balance GILF CARDS CASHAPP PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SHOP CLONED CARDS ATM TRACK 1&2 dumps hight Quality CLONING CARDS pin 101/201 SDA w...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat