Zahrada a květiny

Zahrada a květiny. Zahrada – zařizování a vybavení, co zasadit, škůdci, exotické plodiny a vše okolo domu.

Vlastní vypěstovaná zelenina a bylinky25 příspěvků

Máte vlastní zahrádku? A co na ní roste? Pěstujete si vlastní bylinky za oknem? Pochlubte se ostatní...

Vasti1 29.08.2020
zahrádku máme a pěstujeme vše co se dá, od zeleniny, přes ovocné stromy, ovocné keře. Jediné čemu se...

Zahradní nábytek ze dřeva nebo z plastu?23 příspěvků

AHojky. Chtěla jsem se zeptat. Jaký máte zahradní nábytek? Je lepší z plastu nebo ze dřeva? Asi půl ...

Vasti1 29.08.2020
my raději z plastu. Sice nevypadá tak hezky jako dřevěný, ale já se toho dřevěného bojím, že by se m...

zahradní domek - schody4 příspěvky

máme na zahradě takový malý zahradní domek a potřebujeme v podkroví udělat něco na spaní. musíme tam...

Laugher 26.01.2017
www.aschody.cz

Dveře do interiéru9 příspěvků

Dobrý den, nedavno jsme s manželem prováděli přestavbu interiéru a především výměnu dveří, jelikož ...

Tomas 25.11.2018
Půjčují až 800 000 tisíc korun a až na 15 let, podívejte se na jejich stránky, kde mají vše popsané ...

tepelný zářič6 příspěvků

Zdravím, nevíte, kde v Praze shánět telepné zářiče na zahradu/terasu? Máte je někdo? Děkuji za odpov...

Laugher 26.01.2017
www.tepelne-zarice.cz

kwesi67@hotmail.com2 příspěvky

Dobrý den Vážení kwesi67@hotmail.com, Jsem karine jsem viděl váš profil a já ji miluji, myslím, že ...

snegurka 10.02.2017
Vymazat.

Zahradní osvětlení2 příspěvky

Pokud máte bydlení s vlastní zahradou, pak doporučuji vybrat na zahradu jako vhodné osvětlení venkov...

EvaSa 17.09.2017
Krásný den, také zvažujeme, jaká světla koupit na zahradu a zatím u nás vítězí kovová, kde je žárovk...

Nevázané květiny14 příspěvků

Co říkáte nevázané květiny do vázičky? Míváte je doma?

Laugher 26.01.2017
Nevázané květiny dostávám maximálně od přítele na Valentýna

Zahradní nábytek- tipy a rady27 příspěvků

Manžel konečně dodělat zahradu a já si chci pořídit nějakej stylovej zahradní nábytek, nevíte kde ně...

Hanka 11.05.2018
Dobrý den vážení, ráda bych se vás zeptala, jak to vidíte s nejlepší variantou povrchu venkovní tera...

pokojová fontánka....5 příspěvků

prosím máte někdo kontakt, kde se dá koupit pokojová fontánka, aby to nebyl kýč a za rozumnou cenu. ...

dasena 26.03.2019
To může být krásný dárek, nebo do bytu dekorace, jen jsem nenašla spojení

Monitorovací kamera3 příspěvky

Ahoj hledám kameru na garáž. Nemusí to být nic extra drahého ale levnou která děla snikem za 5 vteři...

Laugher 26.01.2017
To je už lepší tato kamera. Najdete ji na Plebis.eu

Květina do bytu4 příspěvky

Zdravím, jakou květinu bych si měla pořídit jako první do nového bytu? Je malý, tak prosím ne žádnéh...

mikiviki 26.03.2019
já orchideje neumím pěstovat, ale teď se objevil nový šlahounek, tak u vidíme, co se z toho vyvine*1...

bazen15 příspěvků

Bazen a slaná voda- Dobrý den, chtely bychom poridit bazen na leto se slanou vodu. Máte ji doma nek...

Ester 30.08.2020
Těch značek co mají samonosné bazény je docela dost .. teď na konci sezóny bych to asi kupovala tam ...

Zastreseni terasy26 příspěvků

Ahoj mame novou terasu a radi bychom ju zastresili.

Koko 29.10.2017
*16*Mě se ty jejich pergoly moc líbí, hlavně když to je s tím stíněním.Mají v Modřicích v Brně showr...

Vhodové dveře-kde?0 příspěvků

Kde jste kupovali vchodové dveře? Popřípadě jakou barvu?

Krtci, prostě škudci2 příspěvky

Dobrý den, prosím o radu. Co na krtky? Abychom se jich bezpečně zbavili? Ale prosím taky o doporučen...

Alecca 31.05.2018
Jiřino, tak jsem ten stoppest gel zkusila a jsem nadšená! Moc Vám děkuji za rady, tyhle jsou teda k ...

slimáci3 příspěvky

Ahoj co by jste mi poradili jak a čím se zbavit slimáků v zahradě? Míváme je každý rok na a nemůžem...

Samanta 02.05.2019
My h kupovali tady http://zahradajakmabyt.neudorff.cz/ferramol/ ,ale myslím, že by ho mohli mít i v...

Slimáci na zahradě1 příspěvek

Holky prosím poradíte mi, jak zlikvidovat slimáky ze zahrady?

Michal 20.05.2019
Jestli se jich chcete opravdu nadobro zbavit, tak doporučuji přípravek Ferramol, který pracuje na zá...

Trampolína pro děti0 příspěvků

Pěkný den, ráda bych se zeptala, jakou máte zkušenost s tím, když se dětem koupí na zahradu trtampoš...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat