Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

3735 / 3735 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Klasický ocet používám na odvápnění konvice a pračky. Bílý vinný- salát z tunáka,vejce,rajčátek a mozzareli, zakápnout omáčkou z bílého octa,oleje a koření- super jídlo. červený jsem použila na směs na naložení masa na gril. Dokonalá chut. Ocenuji snadné otevírání. Za mne jsou je dobré, že jsou v plastové láhvy a nebezpečí rozbití je minimální.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

testovací sirup Baby Imun testovaly dvě děti. skoro 2 měsíce. Ocenuji přírodní složení a příchut hrušky. Sirup je hustý, až možná moc. Chut pro děti nic moc,musely jej zapíjet. Ale funguje. Nemoci se nám vyhli i když tu chřipka okolo řádila.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Na těchto konzervát velmi ocenuji složení. Velký podíl masa a vnitřností -srdce, játra. Podle doporučení měl 1 konzervu na den. Dostal ráno půlku s zbytek odpoledne. Zmizela z misky rychlostí blesku. Chutnalo mu, žádné zažívací problémy po nich neměl. A to je citlivý, ne vše mu dělá dobře. Za nás velká spokojenost. Určitě mu je na přilepšenou ke granulím koupíme.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento sprej do obuvi a na nohy je výborná věci. Ocenují takové to 2v1 -obuv + nohy.Hned jsem ho aplikovala všem v domácnosti. Dobře se s ním manipuluje,jen se musí stříkat ve svislé poloze. Příjemně voní. Rychle zasychá.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Napřed ocením výhodu,která je vidět na první pohled. A to je kartáček součástí balení. Výborný nápad - s novou pastou vždy vyměnit kartáček. Vůně je velmi příjemná. Bylinková chut. Dobře se s ní čistí. Jen malá výtka k tubě pasty,je hodně měkká,poddajná,kroutí se. Ale co se týká obsahu a funkce pasty, velká spokojenost.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento Mixa krém mne velmi překvapil. V dobrém. Nanáším ho na vyčištěnou pleť večer. Ráno to nestíhám. Velmi dobře se nanáší a ještě lépe roztírá. Dobře se vstřebává,nenechává žádný nepříjemný film. Kožní reakci nemám na něj žádnou. Jen krásnou a jemnou pleť. Budu ho používat i nadále.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Moc ocenuji dávkování pomocí pumpičky. Dobře se s ní pracuje. Vůně je velmi jemná až skoro žádná, což mi velmi vyhovuje. Po použití tohoto intimního gelu jsem se cítila svěží. určitě ho doporučuji a budu pokračovat v používání.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

balení je na první pohled velmi pěkné. Což je důležité při nakupování, přece nakupujeme i očima. Krémy maji velmi jemnou vůni. Což mi vyhovuje, nemám ráda silné parfemace. Dobře se nanášeli, roztírali. pěkně se vstřebali, neměla jsem pocit mastné, ulepené pokožky. Doporučuji je a budu pokračovat v aplikaci i nadále, protože mi sedli.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Krém Nutra effects hezky voní. Dobře se nanáší a roztírá na pokožku. Protože mám sušší plet, jsem s jeho hydratací velice spokojená. Po používání je moje plet jakoby zářivější. Vím, že budu pokračovat v používání tohoto krému. Mě vyhovuje.

Zápory

žádné

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.