Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5270 / 5270 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost otestovat tento výrobek , kterým tento zastřihovač vlasů a vousů značky Rowenta Multistyle 9 v 1 je. Oceňuji jeho tichý chod, velikost, univerzálnost, akumulátorový pohon. Jeho využití je opravdu široké - hravě si poradí s vousy, bradkou, knírem, vlasy i chloupky v nose. Na výběr je mnoho nástavců, stačí si jen vybrat. Zastřihovač má samoostřící čepele z nerezové oceli, které zaručují jeho vysokou účinnost. Nevyžaduje zvláštní údržbu, stačí ho jen opláchnout vodou. Cena odpovídá kvalitě výrobku.

Zápory

Postrádám cestovní taštičku na tento šikovný zastřihovač

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost otestovat tento nový výrobek od Dr. Oetkera. Ocenila jsem jednoduchou přípravu i samotnou výrobu výborné zmrzliny. Zmrzlinu jsem se pokoušela vyrobit již dříve z domácích surovin, ale vždy se v ní vytvořily ledové krystalky, což se v tomto případě nestalo. Zmrzlina je sladší, ale je to hlavně pochoutka pro děti a Ty sladké milují. Synovi i mně moc chutnala. Žádné další ingredience jsme do zmrzliny nevkládaly. Mohu jen doporučit.

Zápory

žádné

Moje hodnocení

Klady

Sprchový gel je jemně parfémovaný, konzistence hustá, tím pádem při nízké spotřebě tohoto kosmetického přípravku dosáhneme vysoké účinnosti. Vyzkoušela celá rodina a všichni jsme byli se sprchovým gelem nadmíru spokojeni. Za mě mohu jen doporučit.

Zápory

žádné

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost otestovat tento skvělý výrobek. Jsem už žena v letech, a tak jsem povzbuzení mozkových závitů uvítala. Před používáním tohoto doplňku stravy jsem provedla test a zvládla jsem jej kupodivu na jedničku. Rozdíl oproti druhému testu byl v rychlosti, téměř 2 minutový. Vřele doporučuji zejména ženám po padesátce.

Zápory

žádné

Moje hodnocení

Klady

Mléka s jemnou příchutí vanilky nám doma moc chutnaly, určitě budeme nakupovat. Smetanové ovocné jogurty neměly chybu..V jogurtu byly kousky ovoce. Byly svěží, chutnaly obzvláště dobře vychlazené. Stanou se součástí našeho jídelníčku.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat tento skvělý výrobek. Na značku Ryor mohu pět jenom chválu. Výrobky této ryze české firmy jsou vysoce kvalitní. Například se mi velmi osvědčil peeling. Konkrétně tento krém, který jsem mohla vyzkoušet, je vynikající. Lehký, nedráždivý, má jemnou nevtíravou vůni, potlačuje negativní projevy akné. Zároveň má skvělé krycí schopnosti. Tento výrobek mohu jen doporučit.

Zápory

žádné

Moje hodnocení

Klady

Nadchlo mě množství testovaných tyčinek v balení. Chuťově zajímavější je čokoládová cereální tyčinka. Ovocná tyčinka je na můj vkus příliš sladká. Zajímavé balení výrobku. Tyčinka je přes vykazovanou nízkou kalorickou hodnotu dostatečně sytá. Ideální svačinka na výlet nebo do fitka.

Zápory

Tuhá konzistence, vysoká cena.

Moje hodnocení

Klady

Se značkou ORIFLAME jsem se blíže seznámila před více než 20 lety, kdy jsem tuto značku a její kvalitní výrobky propagovala. Nyní blíže k testovaným krémům: oba krémy předčily má očekávání, ať již svým luxusním designem, tak kvalitou. Pleť jsem používala dva týdny a musím konstatovat, že jsou skutečně výborné. Pleť je po nanesení hebká a vypnutá, bez větší známky lesku. Cena výrobku se samozřejmě pohybuje ve vyšší cenové relaci, ale tak už to u kvalitních kosmetických výrobků bývá. Pokud se krém dostane do blízkosti očí, tak dochází k podráždění a oči slzí, na to ovšem výrobce upozorňuje, nepovažuji vyloženě za nedostatek krému. Konečné resumé: za mě plný počet hvězdiček.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Idelyn gel má jemnou příjemnou vůni, již při nepatrném množství přípravku vytváří bohatou pěnu, nedráždí pokožku v intimní oblasti. Krém obsahuje antimikrobiální přísadu, rychle se vstřebává, na pokožce vytváří ochranný filtr, čímž nedochází k běžnému podráždění. Vřele doporučuji i pro senzitivní klientky.

Zápory

Zápory jsem nenašla žádné.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.