Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

4864 / 4864 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Musím hodnotit velice kladně. Hned po nanesení přípravku na aft přichází rychle úleva. a bolest ustupuje. Přípravek lze velice dobře nanášet, lahvička je malá, avšak úplně dostačující. Mohu mít kdykoli při sobě a použít, což mě velice vyhovuje. Jsem překvapena, že tento přípravek tak rychle plní svoji funkci, proto mohu doporučit i ostatním.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tenhle přípravek mě přímo nadchl. Měla jsem problémy tak dlouho a díky tomuto šamponu se moje pokožka natolik zlepšila, že jsem prakticky bez problémů. Projevy ustoupily, vlasům se hodně ulevilo, zdá se mě, že i vlasy už nemám tolik mastné a pokožka mě přestala svědět. Mohu jen doporučit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Zmrzlinu jsem udělala přesně podle návodu. Směs se krásně vyšlehala do jemna. Rozdělila jsem do malých krabiček a dala zamrazit. Po zamražení vznikla chutná vanilková zmrzlina, která nebyla vodová, ale krásně si držela svoji hutnou konzistenci a byla jemně vanilkově smetanová. Zmrzlina je mírně sladší, ale v těchto vedrech chutnala lahodně a velmi osvěžila.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kapsle L'OR Lungo Profondo mají elegantní luxusnější balení. Do kávovaru Nespresso se umisťují bez problémů. Připravená káva má intenzivní velmi příjemnou vůni. Její chuť je velmi sytá až zemitá, velmi výrazná, čistě kávová. Pro někoho může být i velmi intenzivní. Pěna je oříškově hnědá, hustá a poměrně vysoká. Chuť kávy je možné zjemnit přidáním smetany. Aby se aroma kávy dobře rozvinulo, je potřeba použít nahřátý hrníček, který požitek z kávy ještě umocní. Kávu mohu doporučit každému, kdo preferuje silnější kávu s výrazným aroma.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Při hodnocení interaktivní hračky BeatBo musím začít od konce. BeatBo je skvěle vymyšlená a skvěle vyrobená interaktivní hračka pro děti, která nemá velkou konkurenci. Každý kdo BeatBo koupí svým dětem, udělá jen dobře, Je skvělým kamarádem a pomocníkem při vývoji dítěte! BeatBo nejen, že tancuje a zpívá, ale zároveň dokáže k témuž vyburcovat i děti a to naprosto spontánně. Hlasový projev je trochu vtíravý, ale dětem se líbí. Nahrávání hlasu dítěte i následné předvedení nahrávky je na solidní úrovni a děti jsou nadšeny. Všechny aktivity spojené s BeatBo jsou na solidní úrovni a hračka je novým členem naší rodiny. Mohu vřele doporučit všem maminkám, které chtějí opravdu povedeného kamaráda pro svoji ratolest. Je to určitě vhodný dárek k nadcházejícím Vánocům.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Krém mne velice příjemně překvapil. Dobře se roztírá, není zbytečně parfémovaný ani příliš masný. Na pokožce působí velmi příjemně a zároveň nevtíravě. Jeho účinek jsem pocítila již za několik dní a výsledky jeho působení na moji citlivou pleť byly vynikající. Jedná se, podle mého názoru, o velice kvalitní a zároveň účinný výrobek, který opravdu pomůže. Velmi mi také vyhovovalo použití dávkovače, který velmi zjednodušil aplikaci krému. Mohu jen doporučit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat. Jsem nadšena. S pupínky se trápím stále a asi až nyní jsem našla díky tomuto testování prostředek, který mě pomáhá. Ano,je to tak. Již po prvním použití jsem zjistila, že pleť se zmatnila a pupínky se nepodebraly. Alergická reakce, začervenání, pnutí, vůbec nic z toho se nekonalo. Naopak, velmi jemný sametový pocit na pleti a pokožka byla hydratovaná, ale přesto nevypadá mastně. Po dalším používání se mi pleť začala více a více hojit a pupínky jakoby byly zachyceny hned v okamžiku vzniku a díky tomuto prostředku se nemohou dále vyvinout a začít být viditelné.Proto, kdo má problematickou pleť a výsev pupínků mohu opravdu tento produkt doporučit. Je skvělý.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Dostala jsem k otestování Borotalco Fresh a Original. Balení u obou výrobků je dostačující, sprchové gely se dobře otvírají a po použití dobře zaklapnou a drží. Balení je průměrné, ale zároveň dostačující. Sprchový gel Fresh po otevření svěže voní a jeho konzistence je velmi příjemná na dotek. U Sprchového gelu Original se mě líbila vůně o trochu méně. Dala jsem vyzkoušet gely i manželovi a u měj tomu bylo naopak. Při styku s pokožku jsou sprchové gely jemné a dobře se na pokožku nanáší. Dobře pění a po osprchování zůstává na pokožce velmi příjemná vůně, která vydrží po celý den. Pokožka je krásně jemná, hladká a hlavně není po použití těchto sprchových gelů pokožka vysušená.Žádná alergická reakce se nevyskytla. Celkově jsem s těmito sprchovými gely velmi spokojena a proto všem doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat denní a noční liftingový krém. Krémy jsou velmi krásně zabaleny, v pěkné krabičce a hned při otevření na mne dýchl pocit luxusu a výjimečnosti. Ještě téhož dne jsem vyzkoušela napřed denní krém a pak i noční krém. Alergická reakce se neprojevila žádná a tak jsem opět stejným způsobem aplikovala i další dny. Použila jsem přiměřené množství. Denní krém se se velmi krásně roztírá, má velmi příjemnou vůni, dobře se vstřebal a zanechal pocit hydratace a jemnosti. Večer jsem před spaním nanesla noční krém. Ráno jsem byla velmi spokojena a překvapena. Pleť byla hladká, příjemná na dotyk a získala i svěžejší barvu. Oba liftingové krémy, denní i noční, mohu doporučit všem ženám, které chtějí pečovat o svoji pokožku a omladit svoji pleť.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Káva Nescafé Classic Crema má příjemné aroma a jemnější chuť než klasická rozpustná káva. Po zalití tvoří jemnou, ale hustou pěnu, která vytváří "mramorový vzor". Pěna zůstává i po přidání mléka. Chuť je jemná, spíše vytváří dojem "luxusu". Je vhodná pro menší šálky, kde vynikne její vzhled. Kávu nescafé Classic Crema bych doporučila jako kávu relaxační, k zákusku, pro chvíle odpočinku. Vřele doporučuji.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.