Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

3370 / 3370 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Na první pohled mě zaujalo originální, hezké a praktické balení tohoto boosteru od Manufaktury. Vyhovoval mi dávkovač, který booster dávkuje po kapkách a taky možnost přimíchat ho do krému. Booster má lehkou texturu, je jemný, dobře se roztírá a rychle vstřebává. Pleť hydratuje, zklidňuje a rozjasňuje. Takže, za mě spokojenost a rozhodně doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Na první pohled mě zaujalo balení náplastí, které je praktické a vhodné do kabelky. Se samotných náplastí jsem nadšená. Nejen, že ulevily od bolesti, ale také urychlily hojení puchýřku. Líbí se mi, že jsou diskrétní a vhodné tedy i do letní obuvi.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

BeatBo je opravdu skvělá interaktivní hračka. Naši dceru si získal na celé čáře. Od prvního okamžiku se do něj zamilovala a dokáže si s ním vyhrát opravdu dlouho a to díky mnohostrannému použití, chvilku se s robotem učí, chvilku tancuje a nejvíc ji baví, když BeatBo nahrává její slova a zazpívá z nich písničku, z této funkce je nadšená i naše starší dcera. Já osobně na této hračce nejvíc oceňuji, že roste s dítětem, takže to není hračka na pár měsíců, dokáží si s ní vyhrát jak malé děti, tak ty větší. Jednoznačně doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

S tímto krémem jsem velmi spokojena. Má lehkou texturu, dobře se roztírá i vstřebává. Pokožka je po něm jemná, hydratovaná a vyživená. Je bez parfemace, což jsem také uvítala. Mám citlivou pleť a tento krém mi opravdu sedl.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Produkty Enja od Dermacolu bych hodnotila kladně, oba výrobky mají hezké balení a krásně voní. Sprchový gel je opravdu osvěžující, stačí malé množství a krásně pění. Zeštíhlující gel se dobře roztírá, ale pomalu vstřebává, což je taky důležité pro důkladnou masáž bříška. Moje pokožka je po použití pevnější a pružnější. Myslím si, že použití přípravků Enja urychlí pozitivní výsledky při dietě a cvičení. Úbytek v pase 1 cm za měsíc.

Zápory

Čekala jsem větší úbytek v pase.

Moje hodnocení

Klady

Krém Revitalift Filler mě velmi příjemně překvapil. Je kvalitní, v pěkném balení a cenově dostupný. Po jeho použití byla moje pleť hladší a pružnější. Krém se rychle vstřebává a má příjemnou konzistenci. Viditelně hydratuje pleť po celý den.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Odmašťovač SMAC je opravdu skvělý pomocník, předčil i mé očekávání. Nemůžu jinak, než ho všem vřele doporučit. Bez problémů si poradil i se zaschlou mastnotou na našem grilu a troubě. Po jeho použití se vše jen lesklo a vonělo příjemnou citrónovou vůní.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

S krémem Nutra Effects jsem velmi spokojená. Má lehkou texturu, dobře se vstřebává a má příjemnou vůni. Po použití je má pleť projasněná a hydratovaná. Občas mívám alergie na různé produkty, proto mi vyhovuje, že tento krém má hypoalergenní složení. Tento krém doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

S produkty Idelyn, které jsem měla možnost testovat, jsem velmi spokojená. Intimní gel je velmi jemný a má příjemnou vůni. Intimní krém nejsem zvyklá používat a měla jsem strach, že budu mít po použití nepříjemný pocit. To jsem s tímto krémem ale neměla, není totiž mastný, ale jemný a lehký. Navíc se rychle vstřebává. Oba tyto produkty doporučuji.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.