Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Celkem 10 diskusních témat seřadit dle:
199 příspěvků Na podporu imunity Je dobré vědět, že přípravek na posílení imunity jako vigantolvit existuje.
Hanka 15. 11. 2019
13 příspěvků přírodní produkty Ahoj, mě pomáhá sem spokojená. Hlavně mám skvělý pocit z toho, že na sebe natírám 100% přírodní prod...
Malinová 20. 8. 2019
28 příspěvků kojenecké koliky Doporučila mi vitamíny vhodné pro těhotné a kojící maminky, objednala jsem si je z eshopu lékárny ht...
Jana 12. 4. 2019
0 příspěvků Vaření s dětmi
26 příspěvků Vigantol Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https:...
jitule 10. 10. 2019
54 příspěvků Jakou značku UM preferujete ? Výborný je ten complex. U dcery jsme bojovali s bolením bříška, takže jsem začala dávat umělé mléko ...
Fialka 30. 1. 2019
43 příspěvků Přechod na umělé mléko Synkovi nejvíce vyhovovaje sunar, nakupuji hodně často tady https://www.mall.cz/detska-mleka/sunar-...
Ivana 22. 7. 2019
1 příspěvek kdo tu vyrábí domácí jogurty? Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...
Lenča34 25. 5. 2017
7 příspěvků Kašičky Ony se ty kaše můžou dávat už v 5. měsíci ? :O
Evička 5. 4. 2019
15 příspěvků Jak doplnit vitamín D? Jee, děkuji, asi do toho taky půjdu. Vypadá to sympaticky. A dost prakticky pro malé děti...
lerrus 18. 10. 2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více

Registrovat