Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

8050 / 1550 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Sirup mě nadchl svým jednoduchým a přírodním složením! Dceři chutnal, protože má sladkou chuť (ale neobsahuje cukr, jen ovocnou šťávu). Dávala jsem vždy na ochucení vody :-) Těžko se odhaduje, jak moc ovlivnil imunitu, nemocná nebyla, jen jednou trošku rýma, což je v dětském kolektivu běžné. Hlívu bych do ní normálně asi nedostala, takže je to pro mě velké plus :-)

Zápory

nenašla jsem žádné

Moje hodnocení

Klady

Ze všeho nejdříve musím vyzdvihnout bůni tohoto výrobku! To je také důvod, proč balzám používám hlavně jako bezoplachovou kůru. Nádherně vlasy proviní. Použila jsem i jako masku a vlasy byly krásně uhlazené a barva zářila.

Zápory

Čistě přírodní složení bych ocenila ještě víc.

Moje hodnocení

Klady

Jako velkou výhodu spreje Top Gold Chemek vidím v tom, že se dá použít do obuvi a na nohy, takže nemusím mít dva různé spreje! Moc hezky voní a rychle schne. Na nohou nelepí. Zápach sice nezmizí úplně, ale velice se zmírní :-) Sprej doporučuju vyzkoušet!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kartáč je lehký, takže se s ním dobře manipuluje. Vyhovuje mi také povrch, po kterém vlasy hezky kloužou a díky iontům pak neelektrizují. Teplota 210 °C mi zpočátku přišla vysoká (na žehličce nastavuji 160), ale na vlasech se to nijak nepromítlo (spálení, krepatost,...). Na jemné nebo kratší vlasy je to určitě dobrý pomocník!

Zápory

Mám dlouhé a pevné vlasy, takže ani po dlouhé době se mi nepodařilo je vyrovnat. Na jemné nebo krátké vlasy může být dobrý, ale já musím zůstat u žehličky.

Moje hodnocení

Klady

Šampon moc pěkně voní a líbí se mi také složení! Vlásky hezky umyje a odmastí. Je trošku řidší, ale to není na škodu. Hodí se i pro moje vlasy, takže ho může používat celá rodina :-) Určitě znovu vyzkouším!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Lupínky jsem testovala ke dvoum snídaním. Velice mě překvapilo, že nejsou sladké, což opravdu oceňuji! Většina kupovaných snídaní obsahuje spousty cukru, což nevyhledávám...Dávala jsem si je s ovocným jogurtem a chutnaly výborně!

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Růžové sérum je jedno z nejlepších, jaké jsem zatím vyzkoušela. Někomu by mohla vydit vůně, ale mě vyhovuje. Naníšela jsem po umytí obličeje pár kapek. Hezky se vstřebává a vyživuje. Mám ho moc ráda!!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Večerní chlebík je prostě geniální. Moc jsem si neuměla představit sladkou chuť v chlebu, ale je to super! Zasytí na dlouho a skvěle chutná. Nakoupila jsem je do mrazáku a postupně vyndavám :-) Doporučuji!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ovocňáka jsem poprvé ochutnala u kamarádky a od té doby ho kupujeme dětem. Je to bezva nápad na pamlsky bez cukru, který dětem dávám minimálně. Je to fajn i na cesty nebo do dětské herničky. Vozím ho v přebalovací tašce, takže je vždy při ruce :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Z této limitky jsem zkoušela krém, toaletku a šťávu. Krém je hutnější a na zimu ideální! Toaletka se opět povedla a má krásnou lehce sladkou vůni. A sirup je dobrý, ale trochu nevýrazný, oproto předchozím limitkám :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Floradix železo užívám pravidelně už od porodu, kdy mi pomohl zvýšit hladinu železa. Výborně chutná a díky obsahu vitamínu C se také lépe vstřebává, což mnoho lidí neví. Často ho doporučuji svým kamarádkám! Mám už čtvrté balení a momentálně už si ho dávám pouze 2x týdně pro udržení hladiny.

Zápory