Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

6840 / 6840 Počet bodů celkem/aktuálně
6 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Ze všeho nejdříve musím vyzdvihnout bůni tohoto výrobku! To je také důvod, proč balzám používám hlavně jako bezoplachovou kůru. Nádherně vlasy proviní. Použila jsem i jako masku a vlasy byly krásně uhlazené a barva zářila.

Zápory

Čistě přírodní složení bych ocenila ještě víc.

Moje hodnocení

Klady

Jako velkou výhodu spreje Top Gold Chemek vidím v tom, že se dá použít do obuvi a na nohy, takže nemusím mít dva různé spreje! Moc hezky voní a rychle schne. Na nohou nelepí. Zápach sice nezmizí úplně, ale velice se zmírní :-) Sprej doporučuju vyzkoušet!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kartáč je lehký, takže se s ním dobře manipuluje. Vyhovuje mi také povrch, po kterém vlasy hezky kloužou a díky iontům pak neelektrizují. Teplota 210 °C mi zpočátku přišla vysoká (na žehličce nastavuji 160), ale na vlasech se to nijak nepromítlo (spálení, krepatost,...). Na jemné nebo kratší vlasy je to určitě dobrý pomocník!

Zápory

Mám dlouhé a pevné vlasy, takže ani po dlouhé době se mi nepodařilo je vyrovnat. Na jemné nebo krátké vlasy může být dobrý, ale já musím zůstat u žehličky.

Moje hodnocení

Klady

Šampon moc pěkně voní a líbí se mi také složení! Vlásky hezky umyje a odmastí. Je trošku řidší, ale to není na škodu. Hodí se i pro moje vlasy, takže ho může používat celá rodina :-) Určitě znovu vyzkouším!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Lupínky jsem testovala ke dvoum snídaním. Velice mě překvapilo, že nejsou sladké, což opravdu oceňuji! Většina kupovaných snídaní obsahuje spousty cukru, což nevyhledávám...Dávala jsem si je s ovocným jogurtem a chutnaly výborně!

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.