Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
83 příspěvků máte někdo zkušenosti s operací horních víček? Holky, kam v Paze zajít do estetického centra na operaci očních víček? Mám je povyslé a zajímalo by ...
Jindřiška 27.03.2019
32 příspěvků Jak na břicho ? Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím v...
Hanka 08.04.2017
27 příspěvků zmenšení prs Ino já jsem měla takový dávkovač ze kterého vedly dvě kanyly přímo do ranek a postupně mi vpouštěla ...
Viky 02.12.2018
97 příspěvků Vysněná plastická operace Já bych chtěla jít na plastiku prs, ale bojím se té bolesti po zákroku! Takže se nemůžu pořád odhodl...
Jana 09.07.2019
12 příspěvků odstranění tetování No není za co, uvidíš že to bude v pohodě ;)
anastaziaa 23.03.2016
0 příspěvků Směnárná bodů
0 příspěvků Směnárna bodů
36 příspěvků Darek pro maminku Neboli to? Jina procedura se taky dela?
Dana 17.12.2018
1 příspěvek Lipotranfér Lipotransfér jsem sice nepodstoupila, ale podstoupila jsem jiný zákrok na klinice Aesthevita a vím, ...
Erika 24.07.2017
2 příspěvky Browlift Mamka byla na operaci horních víček v Amaryllis centru a byla moc spokojená. Prošla i konzultacemi n...
Andrea 30.10.2018
15 příspěvků Klinika No, v lete si to neumim ani predstavit, ja chodim v sukni skoro porad!
Anetka 26.04.2019
34 příspěvků odstranění vrásek Poslední dobou hodně přemýšlím nad faceliftem... Šli by ste do něj?
Heda 12.11.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více

Registrovat