Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

máte někdo zkušenosti s operací horních víček?84 příspěvků

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak ...

Linda 06.04.2020
Když bych na něco tak velkého šla, tak bych si vybrala určitě altos kliniku, protože když jsem se na...

Jak na břicho ?32 příspěvků

Může mi někdo poskytnout info o plastické operaci břicha a podělit se o zkušenost . Mám tři děti, to...

Hanka 08.04.2017
Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím v...

zmenšení prs 27 příspěvků

je tu někdo,kdo už byl na zmenšení prsníků?

Viky 02.12.2018
Ino já jsem měla takový dávkovač ze kterého vedly dvě kanyly přímo do ranek a postupně mi vpouštěla ...

Vysněná plastická operace97 příspěvků

Kdybyste se nemusela ohlížet na peníze a mohla si vybrat jakoukoliv plastickou operaci, jaká by to b...

Jana 09.07.2019
Já bych chtěla jít na plastiku prs, ale bojím se té bolesti po zákroku! Takže se nemůžu pořád odhodl...

odstranění tetování12 příspěvků

Chci se poradit jestli má někdo zkušenost s klinilkou beautypro, případně jakou? díky. Mám tetování ...

anastaziaa 23.03.2016
No není za co, uvidíš že to bude v pohodě ;)

Směnárná bodů0 příspěvků

Chtěla bych poprosit některou z Vás, zda mi poradíte, jak si mohu objednat dárky za body ve Směnárně...

Směnárna bodů0 příspěvků

Mám body, které bych ráda proměnila za dárky ze Směnárny bodů, ale marně se o to pokouším. Může mi n...

Darek pro maminku36 příspěvků

Ahoj, moje mamka trpi na krecove zily, prosim neznate nejake centrum ci salon krasy, kde by ji pomoh...

Dana 17.12.2018
Neboli to? Jina procedura se taky dela?

Lipotranfér1 příspěvek

Dobrý den, našel by se tu někdo, kdo podstoupil lipotransfér ? Minulý týden jsem se o tomto zákroku ...

Erika 24.07.2017
Lipotransfér jsem sice nepodstoupila, ale podstoupila jsem jiný zákrok na klinice Aesthevita a vím, ...

Browlift2 příspěvky

Ahoj máte někdo zkušenost s Brow liftem? Popřípadě kde jste byly a byly jste spokojené ?

Andrea 30.10.2018
Mamka byla na operaci horních víček v Amaryllis centru a byla moc spokojená. Prošla i konzultacemi n...

Klinika15 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych mamce zaplatit zákrok, a to browlift, ale potřebovala bych poradit, na jakou ...

Anetka 26.04.2019
No, v lete si to neumim ani predstavit, ja chodim v sukni skoro porad!

odstranění vrásek38 příspěvků

Jsem ve věku, kdy bych potřebovala vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze, která je prof...

Hladká 30.11.2019
V Aesthevita jsem byla také, a co se ochoty a vlídnost tady týká tak nemůžu říct jinak než perfektní

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat