Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

3478 / 3478 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Diář Life Designer 2019 není jen tak obyčejným diářem. Spíše se jedná o kombinaci diáře, plánovače a do určité míry i osobního deníku. To z něj dělá skvělého společníka, bez kterého si jeho uživatelka nebo uživatel za pár dnů nedovede svůj další život představit. Po prostudování Průvodce na cestě za svou vizí si každá uživatelka stanoví své priority, vize, přání a úkoly. Jejich naplňování a plnění lze jednoduše přenést do diáře a sledovat tak svoji cestu za novými cíli a předsevzetími. Pravidelné vyhodnocení po měsících ukazuje cestu ke splnění cílů a úkolů. které ještě na splnění čekají. Diář je možné také používat jako klasický pracovní či osobní diář, např. v zaměstnání. Diář je skvěle vyroben, z kvalitních materiálů, zpracování vynikající. Diář má velmi dobrý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou a mohu ho doporučit všem aktivním uživatelkám a uživatelům, které nebo kteří si kladou osobní cíle, které jim usnadní splnit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Šampon dobře pění,má svoji specifickou vůni, která jistě není na závadu. Šampon je příjemný a nemusí se ho dávat na mytí hlavy moc. Po pár umytí jsem začala pomalu pocitovat zlepšení jak pokožky, ustalo svědění,tak se mně přestaly dělat velké šupinky s kterými jsem dlouho bojovala. Za mě je tenhle přípravek skvělý, mohu ho všem , kteří mají problémy jen a jen doporučit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Zmrzlina se velmi jednoduše připravuje. Vyšlehání je rychlé a zmrzlina nabyde na objemu. Po zmrazení je pěkně jemná a hlavně se netvoří ledové krystalky. Výborně chutná bez jakýchkoliv přísad, ale výborná je i s nastrouhanou čokoládou nebo s lyofilizovanými jahodami (mrazem sušené). Má sladší vanilkovou chuť a působí velmi kvalitním dojmem. Doporučuji ji pro každého, kdo rád mlsá.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Testovala jsem kapsle L'OR Lungo Profondo. Kapsle byly atraktivně zabaleny. Jejich použití nevyvolalo žádný technický problém. Káva z těchto kapslí mne velmi příjemně překvapila. Má bohatou plnou chuť, při přípravě mi vůni připomínala kvalitní mléčnou čokoládu, ale chutnala vydatně, jakoby po mandlích a oříšcích. Káva nemá žádný nepatřičný ocásek na jazyku. Při přípravě se vytvořila bohatá oříškově hnědá pěna. Kávě neublížilo ani přidání kapky mléka. Naopak její intenzivní chuť se zjemnila a zesametověla. Kávu L'OR Lungo Profondo vřele doporučuji všem, kteří si chtějí vychutnat kvalitní chuťově vyváženou kávu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Gel dobře pere běžně zašpiněné prádlo, pro silněji špinavé je nutné poněkud zvýšit dávku. Dobře se odměřuje a v pračce dobře rozpouští. Nástup pěnivosti pomalejší, ale pak pěnivost vydatná. Gel nevoní, ale vzhledem ke kategorii, do které patří, je to normální. Vyprané prádlo je nadýchané a na pokožce dětí jsem nezaznamenala žádnou negativní reakci. Gel mohu doporučit pro běžné praní dětského prádla, kde je vyžadována alergická snášenlivost, neboť gel není alergení.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat tyto vynikající tyčinky. Nejprve mne zaujal atraktivní obal, který odpovídá cenové úrovni výrobku. Čokoládová tyčinka má výraznou čokoládovou vůni i chuť a příjemně polotuhou konzistenci. Ovocná mne překvapila nezvykle nakyslou chutí, která ale byla velmi příjemná. Obě tyčinky nechutnají přesládle a rychle zasytí. Jsou velmi vhodné pro rychlé doplnění energie při námaze, ale i jako varianta sladkostí pro zdravější mlsání. Mohu jen doporučit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jsem moc ráda a zároveň děkuji, že jsem měla možnost otestovat tyto dva na sebe navazují krémy, denní a noční. Oba krásně voní, krásně se roztírají a pleť nenechávají mastnou. Pokožka je vysoce hydratovaná a dobře vyživená. Pleť a také vrásky mi připadají, vzhledem k délce používání a testování, přiměřeně jemnější. Pokožka působí velice svěžím dojmem a noční i denní krém se dobře vstřebává. Mám sušší pleť a oba tyto krémy se s ní vypořádaly moc dobře. Proto je mohu ženám jen doporučit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Primer Skin Match Protect krásně jemně oživil, navoněl a prosvětlil pokožku, která se po použití krásně projasnila. Pokožka se sjednotila a na pohled vypadá krásně přirozeně. Make-up Skin Match Protect se dobře roztírá, má velmi příjemnou konzistenci, která okamžitě splývá s pokožkou. Sjednotil barvu pleti, které dodal lehký příjemný odstín a zakryl jemné nedostatky. S pletí krásně splynul. Nemám pocit mastné pleti. Alergická reakce se u mě žádná na tyto přípravky neprojevila. Oba přípravky mohu pro jejich kvalitu a účinnost doporučit na běžné denní použití.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Krém velmi příjemně a jemně voní, jeho konzistence je na omak příjemná. Dobře se roztírá,dobře se s krémem pracuje, dobře se také vstřebává a zároveň i promašťuje. Krém mi vyhovuje, pleť mám hebčí a po namazání není moje pleť mastná,

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.