Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

8297 / 1297 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Můj psík (jorkšír) je hodně vybíravý. Jen tak něco nesníí a to platí i pro konzervy. Tyhle byly super, dávali jsme mu ochutnat a zatím všechny moc chutnaly. Celkem i hezky voní :D Líbí se mi složení a rozmanitost - každý pejsek co má rád :) super doporučuji!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jediným problémem byla chuť, veřím , že se dá zvyknout :) Jinak kvělé! Po 5ti dnech jsem se cítala mnohem líp. Nabitá energií. O tom, že je to bio výrobek ani nemluvě. Shaker v balení mě velice překvapil. Skvělá volba.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Hned jak přičichnete je cítit nádherná vůně limetky. Na eco výrobek krasně pění. Obal je jednoduchý, ale přesto poutavý. Vůni cítím ještě dlouho po umytí. Doporučuji. Jsem moc ráda za možnost vyzkoušet.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento krém je bez parfemace, což oceňuji. Skvělé je, že do něj nemusím sahat, pumpička super. Pleť je po něm hladká, vyživená a hydratovaná. Není mastný, snadno se vstřebává, je lehký a přijemný. Velice doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testování. Nehty se mi vždy třepily, ale teď se to velice zlepšilo. Pleť se mi zdá o trošku lepší, budu doufat, že se to po delším braní zlepší víc. Určitě si zakoupím další balení. Ráno si nasypu buď do vody nebo do smoothie. Rychle se rozpouští a chuť není žádná.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Po používání je pleť krásně vypnutá a hebká. Skvěle se vstřebává a stačí ho opravdu malinko. Mimické vrásky se překvapivě také vypínají. Parfemace je jemná. Za mě naprosto skvělý produkt! Maska byla skvěle hydratační a příijemná. Palec nahoru za oba produkty.

Zápory

Možná cena, ale stačí ho opravdu malinko, proto dlouho vydrží.

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat tento skvélý výrobek. Má skvělou konzistenci a krásnou vůni, která vydrží. Mám pocit čistoty. S intimními gely mívám potíže, ale tento mi velmi vyhovuje. Oceňuji také, že má pumpičku, která je ještě zakrytá víčkem.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Nejlepší kapesníčky! Vždy je kupujeme, nedráždí mi nos, okolo a také velmi oceňuji, že jde po starně vidět kolik kapesníku je ještě v krabičce. Jsem moc radá, že jsou bez parfemace. Krásně pevné, nethají se a zároveň měkké. Doporučuji!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Koupili jsme ho taťkovi k narozeninám. Je to opravdu slvělý pomocník. Já si ráda dělám krémové polévky. Dá se do něj dát i horké, takže můj požadavek je splněn. Skvělý i na smoothie nebo ledové tříště. S ledem si poradí jak nic.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento kávovar má babička. Zaujme jak vzhledem, tak chutí. Je silná, krásně voní. Moc chutná i návštěvám. Dobrá s mlékem i bez a po ránu pěkně povzbudí. Jsem náročná na kávu, proto velmi doporučuji. I mletou. Palec nahoru

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tyto výrobky miluji, nádherně voní ještě druhý den, po umytí vůbec nelepí a podlaha se krásně leskne. Krásně vyčístí s nezanechává žádné čmouhy s lze použít i v menšim množství než je doporučeno. Cena je přijatelná

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ikdyž jsem nebyla vybrána, oba připravky jsem si pořídala a vlasy mám o poznání lesklejší a hebčí. Řekla bych, že se už ani tolik nelámou, jsou silnější. Vážně skvělé přípravky, za celkem příznivé ceny. Doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Velice dobře pigmentovaná rdvoufázová rtěnka. Skvěle drží, ikdyž jíte a pijete celý den. Na rtech je rozdíl v tom, že není krémová, ale zasychá. Opatrně s nanášením, rtěnka se špatně opravuje. Vážně chválím i odstíny. Doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento produkt používala maminka. Velice se jí osvědčil a používá do teď. Vím, že se jí velice líbil aplikátor, kovový, který jemně chladil. Má jemnou texturu, příjemnou vůni. Také je skvělé, že je sérum přírodní. Doporučuji

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento gel je nejlepší věc na opary, kterou jsem vyzkoušela. Vše jsem užívala dle návodu a opar velmi rychle zmizel. Opar při nanesení nesvědí ani nepálí. Zanedlouho přejde i bolest. Cena se může zdát vyšší, avšak za takto účinnou věc je to v pořádku.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Houbička má skvělý tvar a na to co vše jsem s ní již umyla velice dobře drží, nedrolí se. Umývám s ní i připálené věci. Je velice šetrná k nádobí a také troubě. Oceňuji také, že se v ní nedrží žádné nečistoty a jde skvěle umýt.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mléko má skvělou chuť, kterou jsem ještě neochutnala. Vážně originální. Jogurt je bez debat výborný, smetanový a hodně hustý. Na dně je plno jahod. Cena je velice přijatelná. Vážně velká dobrota, doporučuji👍🏼

Zápory