Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5941 / 5941 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Dostala jsem možnost otestovat ocet klasický a dvojici octů vinných. Tradiční ocet nezklame, jak na tlačenku, tak k zavařování. Vinný ocet zaujme svou chutí především v zeleninové variaci, ale nebojte se vyzkoušet i něco odvážného - třeba krémovou mungovou polévku s vinným octem, nebo tento ocet použít i k dochucení svěží ovocné mísy... doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Testovala jsem kávu JACOBS BARISTA CREMA. Kává ma opravdu bohatou a přesto jemnou chuť Přídavek jemně mleté kávy jí propůjčuje dojem kávy z kavárny. + lahodná pěna + lehká a rychlá příprava Za mě rozhodně doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Velice mě zaujala už kombinace obsažených "super zelenáčů". A rozhodně nelituju, že jsem se do testování zapojila. Již po pár dnech se dostavil nový příval energie. Kam se hrabe kafe. Začala se mi čistit pleť a nafouklé břicho i problémy s trávením jsou tatam. Také se mi zlepšily hodnoty jaterních testů. Vřele doporučuji.

Zápory

Ta chuť je malinko "brčálníková" ale kvůli těm benefitům se to dá přežít.

Moje hodnocení

Klady

Synovi překvapivě chutná, měla jsem trochu strach, protože byl zvyklý na jinou, sladší pastu. Malý si čistí zoubky rád, tak to nebyl žádný boj. U této pasty se konečně naučil odplivávat přebytky. Čistí moc dobře. Pěnivost je střídmá a pro nás ideální.

Zápory

né každému dítěti sedne bylinková chuť

Moje hodnocení

Klady

Princip hry je velice snadno pochopitelný. Hra je jednoduchá, zábavná a zajímavá i pro nás dospělé. Zažijete napětí, zlepšíte si jemnou motoriku a procvičíte mozek. Ideální zpestření deštivého večera nebo jako zábava, když příjdou hosté.

Zápory

Puberťáci s námi odmítali hrát, ale za to nemůže hra, ale tahle doba.

Moje hodnocení

Klady

Krém je velice příjemný. Lehce se roztírá a dobře vstřebává. Má lehkou příjemnou vůni. Má pleť je velice citlivá a tento krém jsem snášela velice dobře. Pleť vypadá svěže a rozzářeně. Za mě tento krém rozhodně vřele doporučuji.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Štítky jsou fajn věc, dříve jsem vše vyšívala. Použití je velice snadné, neodlepují se ani po vícero vyprání. Jsou hezky barevné a pro děti líbivé - lepší, než rozmazaná fixka, žejo?! :-D Za nás nepostradatelnost, která ušetří mnoho času.

Zápory

Menší výběr motivů - ve školce máme úplně jiné obrázky Vyšší cena

Moje hodnocení

Klady

Vezmě velkou plochu na jeden tah. Dobře saje. Dobře pobírá nečistoty. Měla jsem ho půjčený a je fakt bezva. Začnu šetřit.

Zápory

pořizovací cena

Moje hodnocení

Klady

Vyzkoušela jsem tuto kávu na návštěvě u kamarádka. Velice mě zaujala plná chuť kávy. Nemá žádný nepříjemný "ocásek" a je velice chutná. Opravdu jak z kavárny. Zaujal také design a snadné použití. Za mě rozhodně doporučuji. <3

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Samsung Powerbot jsme měli půjčený, když jsem byla po operaci. A je to prostě pan Vysavač. Měla jsem strach jak zvládne přechod z parket na kusové koberce, ale přejel bez sebemenšího škobrtnutí. Synek ho měl místo televize. :-D Vysál bezvadně a já mohla odpočívat a věnovat více času těm, které miluji. No...už na něj šetříme.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Maska se dobře nanáší. Konzistence je "tak akorát" a nanést ji rovnoměrně není problém. Čistí opravdu do hloubky. To je konec konců i vidět na sloupnuté masce. :-D Za mě rozhodně doporučuji. Slupování mě nebolelo, ale asi jsem již zvyklá, používám černé masky už delší dobu.

Zápory