Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Léto ve znamení testování. Přidejte se i vy!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.07.2017 | Testování

K létu patří sluníčko, prázdniny a dovolené, dobré jídlo a pití, zkrátka všeobecná pohoda. Jak si toto období letos ještě více zpříjemnit? Co třeba tím, že během něj vyzkoušíte nějaké novinky z oblasti kosmetiky, zdraví, elektroniky, péče o děti nebo pomocníků do domácnosti?

Díky Bety.cz máte jedinečnou možnost zjistit, zda a jak který výrobek funguje, přečíst si rady a recenze ostatních uživatelek a zapojit se do sdílení zkušeností s konkrétním produktem. Stačí se stát naší testerkou!

Testuji, testuješ, testujeme

Znáte to. Zaujme vás v obchodě nějaký výrobek, ale jste na vážkách, zda ho koupit. Opravdu toho dokáže tolik, kolik slibuje výrobce? Jak by se vám v takové chvíli hodily zkušenosti ostatních žen, které by se o ně s vámi podělily a usnadnily vám tak rozhodování! A právě to je základní princip našeho testování s Bety.cz. Naše testerky se stávají jakousi vaší kamarádkou, která vás nenechá ve štychu a poradí vám.

V rámci klasického testování získají vybrané uživatelky, jež se přihlásí do testování konkrétního produktu, výrobek k vyzkoušení, určitou dobu jej testují a poté napíší své hodnocení. To ostatně mohou přidat i uživatelky, které sice vybrány nebyly, ale s daným produktem už zkušenosti mají. Společně takto otestovaly například už mopy na podlahu či vysavače na okna, krémy proti vráskám i akné, prací prostředek či samotnou pračku, ale i operaci očních víček nebo hračky pro dospělé.

Testování jako společenská událost

Další možností, jak vyzkoušet nějaký výrobek a o své zkušenosti se podělit, je testování Zážitkové. Jak už název napovídá, jedná se o testování, při kterém se sejde na jednom místě hned několik vybraných testerek a společně podrobí testu daný produkt. A protože naše testerky jsou ženy zábavné a společenské, odnesou si nejen spoustu nových poznatků a zkušeností, ale také zážitků a dobrou náladu. A kromě zkoušeného výrobku či možnosti jeho výhodného nákupu s výraznou slevou také nějaký ten dáreček.

Zážitkové testování jsme s našimi testerkami absolvovali docela nedávno a kritickému oku jsme při něm v úžasném prostředí Tančící kuchyně podrobili vysavač, výkonný mixér, parní hrnec či kávovar.

Jakýmsi sourozencem Zážitkového testování je Skupinové testování. To už třímají pevně v rukou naše vybrané testerky. Ty totiž ke zkoušení produktů přizvou i své kamarádky a výrobek buď otestují spolu (třeba v rámci úžasné letní party), nebo se o něj podělí postupně.

Když testuje redakce a blogeři

Třetím typem testování je Redakční testování. Během něho výrobek vyzkoušíme za vás v redakci a pak se s vámi podělíme o své zážitky. S úspěchem jsme již takto otestovali třeba auto, mop na podlahu, naše dítka si vychutnala testování dětských svačinek a jedna z našich kolegyň na vlastní tělo (a to doslova) vyzkoušela účinek Venušiných kuliček.

Samostatnou kapitolu pak tvoří testování s našimi blogery. Tím prvním je Testování na tátovi, v jehož hlavní roli stojí spisovatel Martin M. Cabicar a jeho malá dcera Viki. Tihle dva nikdy nezklamou a svými hodnoceními baví nejen nás v redakci Bety.cz, ale – jak víme díky vašim redakcím – také naše čtenářky. Přečíst si můžete jejich zkušenosti například s houbičkami na nádobí, polévkovačem nebo vysavačem na okna.

K Viki a tátovi nedávno přibyla HanKa alias Matka na pokusy. Ta se svými ratolestmi otestovala prakticky v přímém přenosu třeba přírodní krém nebo robotické vysavače.

Jak se zapojit?

Říkáte si po přečtení předchozích řádků, že by stálo za to přidat se k našim testerkám a zpříjemnit si nejen léto, ale i další měsíce, zkoušením novinek? Není nic snazšího než se zaregistrovat do Klubu testerek a přihlásit se k testování, které se vám bude líbit. Pak už budete jen předávat své zkušenosti dál. Více se o testování dozvíte ZDE.

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Kuřecí maso na pórku

Kuřecí maso na pórku

9 hlasů
50min 586 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & ...

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hyd...

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Tip na oběd

Kuřecí maso se špenátem

10 hlasů
55min 608kJ 145 Kč

Dušené kuřecí maso se špenátem a sýrovou omáčkou.

Kuřecí karbanátky

16 hlasů
1h a 15min 445kJ 135 Kč

Karbanátky s jablkem a bazalkou.

Poradny

Dostanu příspěvek na bydlení, když pobírám ID?

Dobrý den,invalidní důchod s nárokem na příspěvek na bydlení nijak nesouvisí. Nárok na příspěvek ... Více

Na co mám nárok při pobírání invalidního důchodu?

Dobrý den,ptáte se pouze na to, na co máte nárok, ale z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konkr... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Drobné vrá...

Více