Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Léto ve znamení testování. Přidejte se i vy!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 7. 2017 | Testování

K létu patří sluníčko, prázdniny a dovolené, dobré jídlo a pití, zkrátka všeobecná pohoda. Jak si toto období letos ještě více zpříjemnit? Co třeba tím, že během něj vyzkoušíte nějaké novinky z oblasti kosmetiky, zdraví, elektroniky, péče o děti nebo pomocníků do domácnosti?

Díky Bety.cz máte jedinečnou možnost zjistit, zda a jak který výrobek funguje, přečíst si rady a recenze ostatních uživatelek a zapojit se do sdílení zkušeností s konkrétním produktem. Stačí se stát naší testerkou!

Testuji, testuješ, testujeme

Znáte to. Zaujme vás v obchodě nějaký výrobek, ale jste na vážkách, zda ho koupit. Opravdu toho dokáže tolik, kolik slibuje výrobce? Jak by se vám v takové chvíli hodily zkušenosti ostatních žen, které by se o ně s vámi podělily a usnadnily vám tak rozhodování! A právě to je základní princip našeho testování s Bety.cz. Naše testerky se stávají jakousi vaší kamarádkou, která vás nenechá ve štychu a poradí vám.

V rámci klasického testování získají vybrané uživatelky, jež se přihlásí do testování konkrétního produktu, výrobek k vyzkoušení, určitou dobu jej testují a poté napíší své hodnocení. To ostatně mohou přidat i uživatelky, které sice vybrány nebyly, ale s daným produktem už zkušenosti mají. Společně takto otestovaly například už mopy na podlahu či vysavače na okna, krémy proti vráskám i akné, prací prostředek či samotnou pračku, ale i operaci očních víček nebo hračky pro dospělé.

Testování jako společenská událost

Další možností, jak vyzkoušet nějaký výrobek a o své zkušenosti se podělit, je testování Zážitkové. Jak už název napovídá, jedná se o testování, při kterém se sejde na jednom místě hned několik vybraných testerek a společně podrobí testu daný produkt. A protože naše testerky jsou ženy zábavné a společenské, odnesou si nejen spoustu nových poznatků a zkušeností, ale také zážitků a dobrou náladu. A kromě zkoušeného výrobku či možnosti jeho výhodného nákupu s výraznou slevou také nějaký ten dáreček.

Zážitkové testování jsme s našimi testerkami absolvovali docela nedávno a kritickému oku jsme při něm v úžasném prostředí Tančící kuchyně podrobili vysavač, výkonný mixér, parní hrnec či kávovar.

Jakýmsi sourozencem Zážitkového testování je Skupinové testování. To už třímají pevně v rukou naše vybrané testerky. Ty totiž ke zkoušení produktů přizvou i své kamarádky a výrobek buď otestují spolu (třeba v rámci úžasné letní party), nebo se o něj podělí postupně.

Když testuje redakce a blogeři

Třetím typem testování je Redakční testování. Během něho výrobek vyzkoušíme za vás v redakci a pak se s vámi podělíme o své zážitky. S úspěchem jsme již takto otestovali třeba auto, mop na podlahu, naše dítka si vychutnala testování dětských svačinek a jedna z našich kolegyň na vlastní tělo (a to doslova) vyzkoušela účinek Venušiných kuliček.

Samostatnou kapitolu pak tvoří testování s našimi blogery. Tím prvním je Testování na tátovi, v jehož hlavní roli stojí spisovatel Martin M. Cabicar a jeho malá dcera Viki. Tihle dva nikdy nezklamou a svými hodnoceními baví nejen nás v redakci Bety.cz, ale – jak víme díky vašim redakcím – také naše čtenářky. Přečíst si můžete jejich zkušenosti například s houbičkami na nádobí, polévkovačem nebo vysavačem na okna.

K Viki a tátovi nedávno přibyla HanKa alias Matka na pokusy. Ta se svými ratolestmi otestovala prakticky v přímém přenosu třeba přírodní krém nebo robotické vysavače.

Jak se zapojit?

Říkáte si po přečtení předchozích řádků, že by stálo za to přidat se k našim testerkám a zpříjemnit si nejen léto, ale i další měsíce, zkoušením novinek? Není nic snazšího než se zaregistrovat do Klubu testerek a přihlásit se k testování, které se vám bude líbit. Pak už budete jen předávat své zkušenosti dál. Více se o testování dozvíte ZDE.

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

Špenátová polévka s bramborami

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Ryba s paprikou a pomerančem

3 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více