Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Léto ve znamení testování. Přidejte se i vy!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 7. 2017 | Testování

K létu patří sluníčko, prázdniny a dovolené, dobré jídlo a pití, zkrátka všeobecná pohoda. Jak si toto období letos ještě více zpříjemnit? Co třeba tím, že během něj vyzkoušíte nějaké novinky z oblasti kosmetiky, zdraví, elektroniky, péče o děti nebo pomocníků do domácnosti?

Díky Bety.cz máte jedinečnou možnost zjistit, zda a jak který výrobek funguje, přečíst si rady a recenze ostatních uživatelek a zapojit se do sdílení zkušeností s konkrétním produktem. Stačí se stát naší testerkou!

Testuji, testuješ, testujeme

Znáte to. Zaujme vás v obchodě nějaký výrobek, ale jste na vážkách, zda ho koupit. Opravdu toho dokáže tolik, kolik slibuje výrobce? Jak by se vám v takové chvíli hodily zkušenosti ostatních žen, které by se o ně s vámi podělily a usnadnily vám tak rozhodování! A právě to je základní princip našeho testování s Bety.cz. Naše testerky se stávají jakousi vaší kamarádkou, která vás nenechá ve štychu a poradí vám.

V rámci klasického testování získají vybrané uživatelky, jež se přihlásí do testování konkrétního produktu, výrobek k vyzkoušení, určitou dobu jej testují a poté napíší své hodnocení. To ostatně mohou přidat i uživatelky, které sice vybrány nebyly, ale s daným produktem už zkušenosti mají. Společně takto otestovaly například už mopy na podlahu či vysavače na okna, krémy proti vráskám i akné, prací prostředek či samotnou pračku, ale i operaci očních víček nebo hračky pro dospělé.

Testování jako společenská událost

Další možností, jak vyzkoušet nějaký výrobek a o své zkušenosti se podělit, je testování Zážitkové. Jak už název napovídá, jedná se o testování, při kterém se sejde na jednom místě hned několik vybraných testerek a společně podrobí testu daný produkt. A protože naše testerky jsou ženy zábavné a společenské, odnesou si nejen spoustu nových poznatků a zkušeností, ale také zážitků a dobrou náladu. A kromě zkoušeného výrobku či možnosti jeho výhodného nákupu s výraznou slevou také nějaký ten dáreček.

Zážitkové testování jsme s našimi testerkami absolvovali docela nedávno a kritickému oku jsme při něm v úžasném prostředí Tančící kuchyně podrobili vysavač, výkonný mixér, parní hrnec či kávovar.

Jakýmsi sourozencem Zážitkového testování je Skupinové testování. To už třímají pevně v rukou naše vybrané testerky. Ty totiž ke zkoušení produktů přizvou i své kamarádky a výrobek buď otestují spolu (třeba v rámci úžasné letní party), nebo se o něj podělí postupně.

Když testuje redakce a blogeři

Třetím typem testování je Redakční testování. Během něho výrobek vyzkoušíme za vás v redakci a pak se s vámi podělíme o své zážitky. S úspěchem jsme již takto otestovali třeba auto, mop na podlahu, naše dítka si vychutnala testování dětských svačinek a jedna z našich kolegyň na vlastní tělo (a to doslova) vyzkoušela účinek Venušiných kuliček.

Samostatnou kapitolu pak tvoří testování s našimi blogery. Tím prvním je Testování na tátovi, v jehož hlavní roli stojí spisovatel Martin M. Cabicar a jeho malá dcera Viki. Tihle dva nikdy nezklamou a svými hodnoceními baví nejen nás v redakci Bety.cz, ale – jak víme díky vašim redakcím – také naše čtenářky. Přečíst si můžete jejich zkušenosti například s houbičkami na nádobí, polévkovačem nebo vysavačem na okna.

K Viki a tátovi nedávno přibyla HanKa alias Matka na pokusy. Ta se svými ratolestmi otestovala prakticky v přímém přenosu třeba přírodní krém nebo robotické vysavače.

Jak se zapojit?

Říkáte si po přečtení předchozích řádků, že by stálo za to přidat se k našim testerkám a zpříjemnit si nejen léto, ale i další měsíce, zkoušením novinek? Není nic snazšího než se zaregistrovat do Klubu testerek a přihlásit se k testování, které se vám bude líbit. Pak už budete jen předávat své zkušenosti dál. Více se o testování dozvíte ZDE.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtí...

Roštěnky se zeleninou

Roštěnky se zeleninou

5 hlasů
1h a 20min 416 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více