Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Léto ve znamení testování. Přidejte se i vy!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.07.2017 | Testování

K létu patří sluníčko, prázdniny a dovolené, dobré jídlo a pití, zkrátka všeobecná pohoda. Jak si toto období letos ještě více zpříjemnit? Co třeba tím, že během něj vyzkoušíte nějaké novinky z oblasti kosmetiky, zdraví, elektroniky, péče o děti nebo pomocníků do domácnosti?

Díky Bety.cz máte jedinečnou možnost zjistit, zda a jak který výrobek funguje, přečíst si rady a recenze ostatních uživatelek a zapojit se do sdílení zkušeností s konkrétním produktem. Stačí se stát naší testerkou!

Testuji, testuješ, testujeme

Znáte to. Zaujme vás v obchodě nějaký výrobek, ale jste na vážkách, zda ho koupit. Opravdu toho dokáže tolik, kolik slibuje výrobce? Jak by se vám v takové chvíli hodily zkušenosti ostatních žen, které by se o ně s vámi podělily a usnadnily vám tak rozhodování! A právě to je základní princip našeho testování s Bety.cz. Naše testerky se stávají jakousi vaší kamarádkou, která vás nenechá ve štychu a poradí vám.

V rámci klasického testování získají vybrané uživatelky, jež se přihlásí do testování konkrétního produktu, výrobek k vyzkoušení, určitou dobu jej testují a poté napíší své hodnocení. To ostatně mohou přidat i uživatelky, které sice vybrány nebyly, ale s daným produktem už zkušenosti mají. Společně takto otestovaly například už mopy na podlahu či vysavače na okna, krémy proti vráskám i akné, prací prostředek či samotnou pračku, ale i operaci očních víček nebo hračky pro dospělé.

Testování jako společenská událost

Další možností, jak vyzkoušet nějaký výrobek a o své zkušenosti se podělit, je testování Zážitkové. Jak už název napovídá, jedná se o testování, při kterém se sejde na jednom místě hned několik vybraných testerek a společně podrobí testu daný produkt. A protože naše testerky jsou ženy zábavné a společenské, odnesou si nejen spoustu nových poznatků a zkušeností, ale také zážitků a dobrou náladu. A kromě zkoušeného výrobku či možnosti jeho výhodného nákupu s výraznou slevou také nějaký ten dáreček.

Zážitkové testování jsme s našimi testerkami absolvovali docela nedávno a kritickému oku jsme při něm v úžasném prostředí Tančící kuchyně podrobili vysavač, výkonný mixér, parní hrnec či kávovar.

Jakýmsi sourozencem Zážitkového testování je Skupinové testování. To už třímají pevně v rukou naše vybrané testerky. Ty totiž ke zkoušení produktů přizvou i své kamarádky a výrobek buď otestují spolu (třeba v rámci úžasné letní party), nebo se o něj podělí postupně.

Když testuje redakce a blogeři

Třetím typem testování je Redakční testování. Během něho výrobek vyzkoušíme za vás v redakci a pak se s vámi podělíme o své zážitky. S úspěchem jsme již takto otestovali třeba auto, mop na podlahu, naše dítka si vychutnala testování dětských svačinek a jedna z našich kolegyň na vlastní tělo (a to doslova) vyzkoušela účinek Venušiných kuliček.

Samostatnou kapitolu pak tvoří testování s našimi blogery. Tím prvním je Testování na tátovi, v jehož hlavní roli stojí spisovatel Martin M. Cabicar a jeho malá dcera Viki. Tihle dva nikdy nezklamou a svými hodnoceními baví nejen nás v redakci Bety.cz, ale – jak víme díky vašim redakcím – také naše čtenářky. Přečíst si můžete jejich zkušenosti například s houbičkami na nádobí, polévkovačem nebo vysavačem na okna.

K Viki a tátovi nedávno přibyla HanKa alias Matka na pokusy. Ta se svými ratolestmi otestovala prakticky v přímém přenosu třeba přírodní krém nebo robotické vysavače.

Jak se zapojit?

Říkáte si po přečtení předchozích řádků, že by stálo za to přidat se k našim testerkám a zpříjemnit si nejen léto, ale i další měsíce, zkoušením novinek? Není nic snazšího než se zaregistrovat do Klubu testerek a přihlásit se k testování, které se vám bude líbit. Pak už budete jen předávat své zkušenosti dál. Více se o testování dozvíte ZDE.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na večeři

Vepřové maso se zeleninou

19 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Grepový salát s klíčky

15 hlasů
20min 222kJ 90 Kč

Recept na jednoduchý salát, kombinace ledového salátu ...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více