Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 24. do 30. září 2018 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

22.09.2018 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Raci? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Váhy? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které je provázely. Nostalgii se po celý týden nevyhnete.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

V zaměstnání nezkazíte žádnou zábavu! Právě naopak, podaří se vám přispět k dobré náladě vlastními vtipy a můžete si být jisti, že to vaši kolegové s nadšením ocení! Jediný, kdo bujarost nebude sdílet, je pravděpodobně váš nadřízený. Pozor na něj!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Nový kolega vám nedá spát. Nakonec proto neodoláte a začnete s dotyčným nenápadně flirtovat. I když tušíte, že riskujete, rozhodně vám to nebude bránit v odvážných pohledech. Vaše touha po dobrodružství je zkrátka silnější! Potřebujete vzrušení.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Nespolehlivost jistých kolegů vám poleze na nervy. Uvědomujete si, že s nervy nevydržíte věčně a ještě ke všemu spadá jejich práce na vás, protože nevydržíte přihlížet jejich laxnímu chování. Nebojte se rázně svým spolupracovníkům promluvit do duše.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Protějšek vycítí z vašeho chování chlad a nezájem. Dejte si proto pozor na svůj přístup k němu, obzvláště pokud jej nechcete ranit a k odtažitosti nemáte důvod. Snažte se mu dát najevo, že vaše lhostejnost nesouvisí s jeho osobou. Uklidníte jej.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Vaše neskonalé pracovní výkony budou zřejmě ještě nějakou dobu přehlíženy. I když budete v duchu bezmocně pěnit vzteky, neboť nesnášíte jakoukoliv nespravedlnost, berte současnou situaci jako zkoušku. Uvidíte, že se zanedlouho změní a vy uspějete!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Přijmete pozvání do společnosti. I když zpočátku nebude toto rozhodnutí jednoznačné a budete nemálo váhat, věřte, že nakonec budete rádi, že jste se rozhoupali. Užijete si totiž příjemný čas, skvěle se pobavíte a navíc navážete důležité kontakty!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Váš nadřízený ocení vaši píli a cílevědomost! Bude nadšený z faktu, že jenom slepě neplníte povinnosti, ale snažíte se dělat vše tak, jak si myslíte, že by to bylo nejlepší. Tato iniciativa, kreativita a zájem jsou stěžejní pro váš kariérní postup!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Dostane se k vám zajímavá novinka! Je jen na vás, jak s ní naložíte, pamatujte si však, že není kam spěchat. Raději si na všechno nechte čas a vyhněte se tak ukvapeným rozhodnutím, kterých byste mohli litovat. Počkejte si, dokud nebudete mít jistotu.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Protějšek začne neuváženě zasahovat do rodinného rozpočtu, což vám bude značně proti srsti. A rozhodně to dáte rázně najevo! Připravte se proto na menší výměnu názorů. Přestože jste plně přesvědčeni o své pravdě, nebojte se přistoupit na kompromis.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Máte se v tomto týdnu rozhodně na co těšit! Rande naslepo se kupodivu vydaří na jedničku. Sami budete překvapeni, jak moc si s protějškem, kterého takřka neznáte, rozumíte. Přesto je stále ještě na místě jistá opatrnost. Raději se tedy neukvapuje!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Od přátel se neplánovaně dozvíte, kdo usiluje o vaše srdce. A budete tím zaskočeni! Nenechte se však zbytečně do ničeho tlačit. Raději si rozmyslete, zda chcete dotyčnému opravdu dávat naděje. Ukvapených rozhodnutí by totiž mohli litovat všichni.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Horoskop na týden od 24. do 30. června 2019 od naší astro...

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více