Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 3. do 9. prosince 2018 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

02.12.2018 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Váhy? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Býky? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit napravit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Jste si jisti vztahy tak, jak jste už dlouho nebyli, a vaše touhy a sny začínají dostávat reálný rozměr. Zadaní mají jedinečnou příležitost požádat svou lásku o ruku. Nezadaným přejí hvězdy v osudových setkáních, které by měly vydržet na celý život.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Ať už máte svou lásku doma či jste sami, vaše touha po pocitu zamilovanosti nabývá neskutečných rozměrů. Bude ale lepší, pokud svou energii budete investovat do něčeho trvalejšího, což období růžových brýlí není. Zamyslete se co je pro vás prioritní.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Disciplína a pořádek. Na první pohled vám absolutně neznámá slova. Tento týden se ale budete snažit o zavedení pravidelného řádu. Zjistíte totiž, že vás životní chaos vysiluje. Je to posun k lepšímu, ať už se to týká třeba jen pravidelných snídaní.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Šípy lásky k vám doletí neskutečnou rychlostí a zasáhnou vás rychleji než kulový blesk. Rozum sice velí celému tělu, ale se srdcem si u vás absolutně neví rady. Tento týden budete věnovat více času milostným záležitostem, než je zdrávo. Užijte si to.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Myslíte si, jak jste dobří a ve věcech máte jasno. To vám ovšem vydrží jen do té doby, než se se svými plány svěříte rodičům či partnerovi. Aniž by jste si to uvědomili, ovlivní vás jejich názory natolik, že přehodnotíte všechny své dosavadní plány.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Vánoční večírky či předvánoční setkání s přáteli vás každý rok šíleně nudí. To ovšem neplatí pro tento týden, jenž přeje v navazování nových známostí. Právě jednu takovou potkáte na večírku, na který nebudete mít vůbec náladu. Nová osoba váš pohled na věc změní.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Tento týden budete mít jedinečnou šanci. Váš nadřízený si bude vybírat osobu, kterou poctí povýšením. Ačkoliv se budete o kariérní postup ze všech sil snažit, to samé bude chtít jeden z vašich kolegů. Nedejte mu šanci, máte velkou příležitost uspět.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Připadáte si nezajímaví pro své okolí? Změňte svůj zevnějšek! Zajděte ke kadeřníkovi, upravte si bradku, nebo jen navštivte báječného maséra. Budete se cítit daleko víc sexy, a při pozorování ostatních, zda si toho všímají budete mile překvapeni.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

V tomto týdnu na vás budou kladeny přehnaně vysoké nároky. Partner bude chtít vypomoci v domácnosti, v zaměstnání vás nadřízený pověří neodkladným úkolem. Všechno zvládnete s lehkostí sobě vlastní a tím prokážete svou pracovní vytrvalost a sílu.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Budete přemýšlet o obnovení dávného vztahu. I když si moc dobře uvědomujete, že dvakrát nelze vstoupit do stejné řeky, zároveň víte, že s jistým partnerem vás k sobě pojí mnohem více než jenom vzpomínky. Možná jste totiž našli svoji osudovou lásku!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Budete mít soucit se sociálně slabšími kamarády. I když byste se pro ně nejraději rozdali, dobře si uvědomujete, že byste je také mohli velice lehce dostat do nepříjemné situace. Naštěstí umíte rozlišit mezi upřímnou účastí a ponižujícím litováním.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Kterých 8 testerek vyzkouší žehlicí prkno Total Reflect P...

Kuřecí stehna s rýži

Kuřecí stehna s rýži

28 hlasů
1h a 30min 708 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Medové těstoviny s čerstvými rajčátky

7 hlasů
35min 448kJ 90 Kč

Milovníci těstovin si určitě na tomto italském receptu...

Dušené filé z tresky

9 hlasů
30min 281kJ 220 Kč

Kousky filé v kokosovém mléce.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více