Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 11. do 17. března 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10.03.2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Štíři? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Berany? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Rozhodnete se být iniciativní a pozvete svůj nový objev na schůzku. Je dost možné, že se budete zprvu za svůj nápad proklínat, ovšem k tomu není sebemenší důvod. Obavy jsou sice pochopitelné, nicméně zcela zbytečné. Rande se povede nad očekávání!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Stanete se vděčným bavičem společnosti. Okolí bude s nadšením poslouchat vaše vtipy a veselé historky ze života. Vaše kouzlo tkví ve vypravěčském umění, díky němuž proměníte i zdánlivě banální příhody v komedii. Ostatní vás za to budou obdivovat!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

S protějškem vyrazíte do kina na film. Ať už půjde o jakýkoliv snímek, můžete se těšit na příjemně strávený den ve společnosti milované osoby. I když utratíte více, než by se vám líbilo, uvidíte, že to bude stát za to. Užijete si spoustu legrace.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Myšlenky se vám budou neustále toulat okolo osoby, která vám nedávno padla do oka. Problém je, že dotyčný je zadaný. Srdce vám napovídá, jak se zachovat. Budete brát v potaz především morální zásady a hrdost, která vám jisté věci prostě nedovolí.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Okolnosti vám sice budou stavět do cesty všelijaké překážky, vy se však přesto nevzdáte. S nepřízní osudu budete bojovat zkrátka jako lvi a vaše snaha se setká s velikým úspěchem. Získáte tak nejenom to, po čem jste toužili, ale také obdiv a respekt okolí.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Jistý nečekaný výdaj vás nerozhodí. Umíte totiž myslet do budoucna a na podobné situace jste skvěle připraveni. Proto ve chvíli, kdy si ostatní zoufají, nemáte problémy a vše zvládnete levou zadní. Navíc neodmítnete pomoci svým blízkým. Jen tak dál!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Nastává ideální doba zažádat o zvýšení platu! Pokud se tedy k tomuto kroku odhodláváte už nějaký ten čas, seberte odvahu a vyražte za svým nadřízeným. Uvidíte, že vám vyjde vstříc, i když to možná bude chtít trochu přemlouvání a silné argumenty.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Budete zcela zaneprázdnění svými povinnostmi a podaří se vám přehlédnout zamilované signály, které k vám vysílá jistá osoba. Mějte proto oči dokořán a všímejte si svého okolí! Je totiž možné, že tak narazíte na někoho, s kým vám bude opravdu dobře!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Vaše nová známost bude značně nedůvěřivá. Možná se budete cítit trochu ukřivděni, nedáváte však dotyčnému najevo lhostejnost? Zkuste se o druhého trochu více zajímat. Nejenže tak nahlédnete do hlubin jeho duše, ale posílíte tak vzájemnou důvěru!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Tento týden pro vás bude opravdu výjimečný! Bude se vám dařit ve všem, do čeho se pustíte. Elánu budete mít na rozdávání a žádná překážka nebude dost veliká, aby se vám ji nepodařilo překonat. Využijte proto příznivé konstelace hvězd na maximum!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Konečně se vám podaří vyřešit vleklý pracovní problém, se kterým se potýkáte už nějakou dobu. Tento týden však přijdete na řešení, které bude vyhovovat nejenom vám, ale také všem okolo. Získáte tak více času a spadne vám obrovský kámen ze srdce.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nadchnete se pro novou vymoženost. Vaše okouzlení je pochopitelné, přesto ale ještě zvažte, zda chcete do něčeho takového opravdu investovat nyní. Je velice pravděpodobné, že pokud ještě nějaký čas počkáte, budete mít mnohem výhodnější příležitost.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Kterých 8 testerek vyzkouší žehlicí prkno Total Reflect P...

Guláš  na pivu

Guláš na pivu

14 hlasů
2h a 0min 383 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřový guláš s kedlubnou

7 hlasů
1h a 10min 310kJ 150 Kč

Guláš z vepřového masa s mrkví a kedlubnou.

Polévka z mangoldu

19 hlasů
45min 349kJ 85 Kč

Vydatná polévka skvělá s čerstvým chlebem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více