Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 27. května do 2. června 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

27. 5. 2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Býci? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Střelce? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna nesršíte). Narazíte i na resty z nedávné minulosti (občas máte tendenci nepříjemné věci odkládat, čímž si ovšem jejich vyřešení poněkud zkomplikujete). Budete zkrátka v jednom kole. Pozor si dejte na své zdraví, na kterém se může negativně projevit dlouhodobý stres…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Poslední květnový týden konečně trochu uberete z nasazení (především pracovního), s nímž jste se vrhli už do začátku tohoto měsíce. A věřte, že bylo na čase – sami jste již nějakou dobu tušili, že takové tempo váš organismus nemůže vydržet dlouho. Kromě toho bude z vašeho „zpomalenějšího“ já mnohem šťastnější i vaše rodina, budete mít na ni mnohem více času a s partnerem či partnerkou zažijete především o nadcházejícím víkendu pěkné chvilky!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Zrozencům tohoto znamení bude poslední květnový týden přát hlavně v oblasti vztahů a rodinného života. Povede se jim totiž vyřešit dlouhodobý problém, kterým se s partnerem/partnerkou již nějakou chvíli zabývají (občas i za cenu nepříjemných sporů). Díky tomu z vás spadne tíha a budete si zase o něco blíž. A navíc vám, v důsledku klidného rodinného zázemí, nebudou problémy v práci připadat jako neřešitelné a se všemi se snadno poperete.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Po minulém týdnu, kdy jste doslova ocitli uprostřed pracovního kolotoče, přijde určité zklidnění. Týkat se to bude hlavně osobního života, přeci jen si vás vaši nejbližší v minulých dnech příliš neužili, a tak nyní ocení, že se jim věnujete více. A projeví se to především o nadcházejícím víkendu, kdy vás čeká nějaká ta romantika!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Zrozenci ve znamení Lva budou muset v samém závěru května zmobilizovat poslední zbytky sil. Sice na vás doléhají první známky únavy, ale vaše okolí (především to pracovní) pro to příliš pochopení nemá. Vydržte, zasloužené zklidnění se blíží. Závěr týdne už by měl být o něco vyrovnanější. Mimochodem, velmi důležitou (a především pozitivní) úlohu budou hrát ve vašem životě vaši přátelé. Rodina žádné větší překvapení nechystá, alespoň tady tedy nemusíte očekávat žádné turbulence…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Zrozenci ve znamení Panny by měli pokračovat v tempu, jež si stanovili v týdnu minulém (zatímco pro jiné by bylo téměř smrtící, pro vás je přijatelnější než nečinnost). Naštěstí žádné větší nástrahy nebo turbulence na vás hvězdy nechystají, sem tam sice budete muset vyřešit nějaký ten spor nebo nepříjemnost, ale to váš klid neohrozí. Věnujte volný čas rodině – je to nejlepší investice!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Zrozenci ve znamení Vah budou muset po náročném období, kdy však ještě sršeli energií, dosti zvolnit. Sice pro to nebudou mít příliš pochopení jejich nadřízení (ti samozřejmě očekávají naprosto strhující nasazení, na které jsou od vás zvyklí). Jenže váš organismus bude mít zkrátka jiný názor – co se jevilo jako obyčejná únava, vás totiž může v polovině týdne nepěkně potrápit. Věnujte pozornost i sobě, nejen druhým. Však si to zasloužíte!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Minulý týden jste dostali docela zabrat, ještěže víkend jste prožili v relativním klidu – a že jste si ho zasloužili. Dělejte všechno pro to, abyste si tento klid přenesli co nejvíce do týdne právě začínajícího. Úkoly v práci vám sice příliš neubydou, nicméně jejich řešení vám půjde o něco snáze než v minulých dnech. V rodině vás žádná záludnost nečeká, tak si toho užijte!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Poslední květnový týden na vás chystá nepříjemné nástrahy v podobě menších neshod s kolegy v práci. Většinou nechodíte do vyslovených soubojů, pokud vidíte nějakou možnost pro klidnější (argumentačně vyváženější) řešení, ale situace už se stane neúnosnou. Některé ze svých spolupracovníků svým „výstupem“ zaskočíte (některé i příjemně), ale neustupujte. Věřte, že i váš jasný postoj přispěje k vyřešení neshody a posílí se vaše postavení v kolektivu.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Bohužel, Kozorohy nečeká právě nejklidnější týden – především v pracovním životě vám dá okolí zabrat, ale ani v soukromém životě nebudete mít právě na růžích ustláno. Ne že by se na vás vysloveně valila nějaká zásadní nepříjemnost, spousta drobných maličkostí však dovede náladu velmi spolehlivě pokazit. Snažte se o trochu nadhledu (i když hledat se vám bude těžko), koncem týdne by už mělo přijít uklidnění. Pozor si ale dejte o víkendu na hádku s partnerem/partnerkou – co se nejprve bude zdát jako hloupost nehodná pozornosti, může přejít v nepříjemný (a vleklý) spor.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Minulým týdnem jste proklouzali poměrně hladce – jistě, v práci jste dostávali zabrat, ale zdárně jste se vším prokousali. A nejinak tomu bylo i ve vašem rodinném životě. Minimálně první polovina následujícího týdne by měla být hodně podobná, ta druhá pak přinese první známky nepohody – především mezi vašimi blízkými. Buďte rovněž ostražití, co se vašeho zdraví týče – sami víte, že jste ho v minulých dnech docela zanedbávali.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zdá se, že máte před sebou jeden z nejklidnějších květnových týdnů. Tak využijte přízně hvězd! V posledních dnech jste se téměř nezastavili a také doma vám dávali vaši nejbližší docela zabrat. Nyní se zdá, že by pro vás mělo nastat mnohem sympatičtější období. Jediné, co by vám ho mohlo přeci jen pokazit, je bohužel vaše zdraví – přeci jen se na vás začíná podepisovat shon minulých dnů. Rozhodně tedy nezanedbávejte odpočinek, bude k němu konečně příležitost a navíc si ho opravdu zasloužíte!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Horoskop na týden od 26. srpna do 1. září 2019 od naší as...

Hovězí zadní s uzenou kýtou

Hovězí zadní s uzenou kýtou

0 hlasů
2h a 25min 543 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík se sušenými bylinkami

5 hlasů
1h a 30min 442kJ 195 Kč

Recept na králíka tentokrát s koriandrem a koprem.

Vepřové medailonky s chřestem

9 hlasů
1h a 5min 508kJ 130 Kč

Minutka z vepřového masa s chřestem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více