Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
91 příspěvků sex s manželkou a milenkou.......... Mohu se zeptat kolik vám je let? S ženou jsme 8let vzíti a 13celkove. Spíme spolu jen když chce ona-...
Martin 02.08.2019
36 příspěvků Co mě zaručeně odradí od milování Za mě super obchod.Občas mi tam přítel udělá radost a koupí mi nějakou hračku
Sandra 30.04.2019
4 příspěvky Bolesť Buď gel a nebo si zajít na Gyndu
Laugher 28.01.2017
123 příspěvků pomůcky Když se tu řeší pomůcky ... tak by mě zajímalo jestli taky některá z vás s partnerem řešila problém ...
Lenka 17.10.2019
38 příspěvků Womanizer Aha super dekuji moc hned se mrknu*15*
Alena 16.09.2019
52 příspěvků Nestojí mu Dívala jsem se na ten eshop a spíš mě zaujal podle popisu a účinku viamax, s tím náhodou tvůj partne...
Lea 25.06.2019
31 příspěvků stačí mu sex jednou týdně Také si sem tam udělám radost něčím z e-kondomy a se vším jsem tu naprosto spokojená
Lenka 30.11.2019
0 příspěvků Sex nebo láska
22 příspěvků Vibrátor nebo dildo ? Přes e-kondomy si já osobně moc ráda objednávám různé pomůcky a hračky. Za mě skvělý eshop
Pola 02.06.2019
10 příspěvků Porod císařem Rodila jsem v listopadu 2015 dvojčata a jediné co byl děs, bylo po porodu stat a rozchodit tu jizvu....
Kattulka 05.03.2019
8 příspěvků Špatná erekce Rozhodně je lepší, aby to muž konzultoval s praktikem ... chlap s tím měl taky problém a objednával ...
Nina 17.10.2019
4 příspěvky Nová prsa Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D
Iva 18.02.2019
0 příspěvků Špatné tvrdnutí penisu
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více

Registrovat