Chceme dítě

Jak nejrychleji otěhotnět, problémy s početím, inseminace, umělé oplodnění, plodné a neplodné dny, ovulace a další rady.

nedaří se...66 příspěvků

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Marianna 01.12.2018
taky se snažíme o miminko už dva roky a jsme zoufalí :( poraďte co dělat, na koho se obrátit

těhotenský test9 příspěvků

Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle...

Zdena 27.03.2020
Jani a jak se odebírají vzorky?

asistovaná reprodukce34 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy jste se po marných snahách o mimčo rozhodli řešit problém na něj...

Romana 05.04.2019
Ahoj všem, chci se zeptat… Jak se tváříte na darování vajíček?

Děti doma4 příspěvky

moje děti jsou teď docela často nemocné a nechci aby pořád koukaly na tv, docela čtou ale chci jim v...

Paraplinka 02.03.2015
super, mohu jen potvrdit, nalepovací tabuli jsem koupila pro své dvě děti a nakonec jsem si z ní kou...

kam dáváte děti přes prázdniny??54 příspěvků

Ahoj, dávali jste někdo přes prázdniny děti do téhle školky? http://www.dracek-skolka.cz/ Jaké sní ...

Lenka 28.11.2016
Ahojky, já dávám přes prázdniny jedině do školky dráček v Brně.Je to soukromá školka a jesle a mám s...

Zkušenosti Stellart Teplice4 příspěvky

Zdravím všechny snažilky a budoucí maminky :) Chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti s klinikou ...

Pavla 12.09.2018
kterým jste začinali a povedlo se? Prosím o radu

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat