Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 10. do 16. prosince 2018 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10. 12. 2018 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Štíři? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Kozorohy? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde všechno s lehkým úsměvem a bez zbytečného stresu.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

V tomto týdnu budete skvělými společníky i baviči. Budete se projevovat hravě a ostatní to vrátí k myšlenkám vlastního dětství. Toto umění je dar. Vždyť kolika z nás se povede vrátit se do světa plného kouzelných skřítků a nikdy nekončících her?
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Ať se snažíte sebevíc, stále se vám nedaří, jak by jste chtěli. Koukněte se kolem sebe, a zjistíte že je ve vašem okolí osoba která vám hází klacky pod nohy. Vyříkejte si to s ní před širokou veřejností. Spadne jí hřebínek a vám se zase začne dařit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Adventní čas vás přinutí zamýšlet se nad tím co bylo a co bude dál. Ponoříte se do událostí slavné minulosti a ačkoliv současnost není taková jako tomu bývalo, jste si dobře vědomi, že bude lépe, jakmile se k minulosti přestanete upínat a půjdete dál.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Máte sklony porovnávat se s druhými, i co se zaměstnání a výdělků týče. Zvedne vám sebevědomí, když zjistíte, že si žijete nad poměry, a současný pracovní stav vám proto přijde dostačující. Nedávejte to moc najevo, nebo v sousedech vzbudíte závist.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Dojde vám, že se celý rok honíte za perfektně uklizeným bytem, pracovními úspěchy, ale zapomínáte se honit za perfektně fungující rodinou. Budete si to chtít dostatečně vynahradit, tak si vezmete v práci dovolenou, kterou věnujete jen svým dětem.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Protiklady se přitahují. A to ve vašem případě platí i při výběru partnera. Nezadaným se povede svůj protipól objevit a ukořistit. Zadaní však zjistí, že jsou s partnerem povahově rozdílní, a proto není možné se ani shodnout, jaký salát na Vánoce udělají.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Vše stíháte na poslední chvíli, a známí přesto vyžadují, abyste veškerý svůj volný čas věnovali hlavně jim? V klidu vysvětlete, že do vánočních svátků skutečně nestíháte a vše jim vynahradíte o Vánocích. Bohužel i na lásku budete mít velmi málo času.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Práce se na vás lepí, a ačkoliv máte z přesčasů radost, už jste naprosto vyčerpaní. Těžko ovšem vysvětlíte rodině, která vás potřebuje, že to děláte hlavně pro ně, a proto hodně času trávíte v zaměstnání. Vyčleňte si také chvilku pro ty, co máte rádi.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

I úřady chtějí mít před příchodem nového roku ve svých věcech pořádek. Proto se zbytečně rozčilujete nad obálkou s pruhem, která na vás vykukuje z poštovní schránky. Hvězdy jsou vám nakloněny a vy máte skvělou šanci vyřešit spory a soudní procesy.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Tento týden přeje obchodníkům a prodavačům, jelikož jim zboží půjde nadprůměrně na odbyt. Nepřikládejte to ovšem Vánocům, může za to vaše prodavačské umění. Pokud se prodejem ovšem neživíte, nevěšte hlavu. I na vás čeká zajímavá možnost výdělku.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Každou chvíli se kolem vás něco děje a vy jste tím hlavním iniciátorem. Ať už bavíte široké okolí humornými groteskami či se vám podaří flirtovat se spolucestujícím v MHD, jisté je to, že žijete vzrušující život plný milých a veselých překvapení.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Zimní aktivity bez lyžování

Polévka s mandlemi

Polévka s mandlemi

19 hlasů
25min 1117 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s krevetami

11 hlasů
35min 107kJ 166 Kč

Jemná polévka pro milovníky krevet.

Míchaný vepřový guláš

18 hlasů
1h a 20min 449kJ 160 Kč

Vepřový guláš s ledvinkami a játry.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více