Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 21. do 27. ledna 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21.01.2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Lvi? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Raky? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že vás o své lásce sám ujistí.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Tento týden s vámi šijí všichni čerti. Neposedíte chvilku na místě a máte neustálou potřebu něco dělat. Navíc se ve vás probudí touha po pozornosti. Rozhodně nebudete stát v koutě. Naopak, stanou se z vás šoumeni, kteří budou bavit celou společnost!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Přátelé vám pomohou zařídit jistou záležitost, která je pro vás velice důležitá! Nechte si proto poradit a zapomeňte na svoji ješitnost! Tentokrát jde o víc než jen o pocit nezávislosti a velké ego. Uvidíte, že to s vámi kamarádi myslí jenom dobře.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Tento týden si na vás šéf posvítí. Určitě to nebude nic příjemného, vy si však dokážete s tlakem poradit levou zadní! Navíc je dobrá příležitost konečně šéfovi ukázat, co ve vás je! Předveďte své nejlepší dovednosti a schopnosti. Vyplatí se vám to!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Ve svádění se z vás stanou doslova profesionálové! Moc dobře víte, co se opačnému pohlaví líbí a jak si potenciální partnery omotat kolem prstu. Vaše nenucená elegance, humor, šarm a zdravé, neokázalé sebevědomí z vás udělají přímo magnet na lásku!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

V zaměstnání se můžete tento týden těšit na pozitivní zprávu! Dočkáte se změny pracovní pozice. A bude to změna vytoužená! Konečně se vymaníte ze stereotypu a rutiny, která vás tolik ubíjí. Jen musíte jít svému štěstí naproti! Udělejte první krok.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Povede se vám nevídaný kousek. Získáte všechny kolegy na svoji stranu a přesvědčíte je o jisté záležitosti, která je pro vás velmi důležitá. Můžete na sebe být právem pyšní. Vaše logická argumentace a přesvědčivé řečnické schopnosti jsou silná zbraň!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

S přáteli si vzájemně vypomůžete, což velmi prospěje všem zúčastněným stranám. Vaše práce tak bude rychlejší a efektivnější. Zamyslete se, zda toto fungování není do budoucna reálná možnost. Navíc si společně užijete spoustu legrace a dobré zábavy.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Objevíte nové možnosti, jak se uplatnit, a to v záležitostech a oblastech, o kterých se vám doposud ani nesnilo. Možná je ten pravý čas dát životu nový směr a vyzkoušet si rok jinak. Nemějte obavy. Vždycky existuje varianta B, které se můžete chopit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Pro opačné pohlaví budete mít opravdu velké kouzlo! Nebojte se ho proto využít. Obzvláště pokud jste nezadaní, máte jedinečnou příležitost ukázat, co ve vás dřímá. Nebojte se iniciovat kontakt! Jenom buďte obezřetní v tom, na koho se obracíte.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Tento týden se můžete těšit na to, že poznáte mnoho nových lidí! A nepůjde o jen tak ledajaké známosti, ale o přátele, kteří vám vydrží opravdu dlouhou dobu. Jen se nesnažte za každou cenu udělat dobrý dojem, máte sklony k přehánění a neupřímnosti.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Peníze se k vám jen pohrnou a po dlouhé době budete mít peněz na rozhazování. Náležitě si ten pocit užijete a uděláte si menší nákup, jen tak pro radost. Přesto nezapomeňte na své zodpovědnější já a investujte finance rozumně. Co takhle začít spořit?
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Pohodové vinařské cyklostezky jihomoravským krajem

Vepřová panenka pečená se zeleninou

Vepřová panenka pečená se zeleninou

11 hlasů
60min 482 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jehněčí guláš se zelím

14 hlasů
1h a 35min 383kJ 199 Kč

Guláš z jehněčího masa, zelí a brambor.

Smažená mozzarella

15 hlasů
50min 979kJ 95 Kč

Mozzarella smažená se šunkou a bazalkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více