Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 25. února do 3. března 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

23. 2. 2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Blíženci? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Ryby? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to správná volba.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

I když jste byli rozhodnutí k jistému kroku, budete okolnostmi donuceni změnit své plány. Naštěstí vám improvizace nedělá problémy. Umíte se oprostit od zažitých stereotypů, což se vám tento týden bude náramně hodit. Nezapomeňte však, co chcete.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Fantazie vám začne pracovat na plné obrátky. A to nejenom v oblasti pracovní, kde přijdete na některé zajímavé inovace, ale především v oblasti vztahů. Jistá osoba vás doslova okouzlí a vy ji nebudete schopni vypudit z hlavy. A nejspíš nemáte důvod!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Po nějaké době se konečně udobříte se svým protějškem. Válečná sekera bude zakopána a vy si budete moci užívat pocit znovunabyté jistoty a harmonie. Uvědomíte si, že veškeré partnerské půtky a šarvátky byly vlastně zbytečné. Poučíte se pro příště.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

K svému vlastnímu údivu a překvapení se odhodláte oslovit atraktivní osobu opačného pohlaví. A vaše odvaha se tentokrát opravdu vyplatí! Nejenom, že se můžete těšit na schůzku, ale také zjistíte, že risk je často zisk! Strach je mnohdy špatný rádce.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Povzbudíte zoufalého přítele. Zvednete mu náladu svými chytrými a praktickými radami. Navíc si moc dobře uvědomujete, že váš kamarád se potřebuje především vypovídat. Nechte ho proto, aby se vám svěřil se svými trápeními. Bude to pro něj velká pomoc.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

U svého protějšku vzbudíte svým chováním nebývalou žárlivost. Chvilku vám však potrvá, než přijdete na pravý důvod partnerových reakcí. Nakonec ale zjistíte, kde je zakopaný pes. Snažte se své nešťastné počínání napravit. S partnerem si promluvte.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

V současné době se nacházíte v nebývale špatné finanční situaci. Nemusíte však zoufat, nebude to trvat dlouho. Již velmi brzy přijdete na rafinovaný způsob, jak si pomoci k penězům. Příště ale více uvažujte nad svými výdaji a zbytečně neutrácejte.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Můžete se těšit na zajímavé pozvání. Přesto si pečlivě rozmyslete, zda jej přijmete. Nezapomeňte, že to s sebou přináší jisté závazky a povinnosti. Jste ochotni je splnit? Lehce by se totiž mohlo stát, že svého rozhodnutí budete litovat. Přemýšlejte!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Máte pocit, že vaše problémy jsou nepřekonatelné? Opak je pravdou! Vidíte všechno až příliš černě. Pokud se však urychleně nepřestanete litovat, mohli byste se opravdu dostat do nepříjemné situace. Řešením je rychlé jednání. Nebojte se zariskovat.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Po dlouhé době se setkáte se svými skutečnými přáteli. A máte se opravdu na co těšit! Nejenom, že si skvěle popovídáte a dozvíte se mnoho novinek, ale kamarádi vám pomohou s problémem, který už nějakou dobu nemůžete vyřešit. Budete jim velmi vděční.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V práci zavládne uvolněná nálada. Vy i spolupracovníci se dostanete do příjemné nálady. Povinností vám sice neubude, ale při milé konverzaci vám kupodivu půjdou rychleji než kdy jindy. Zjistíte, jak moc je pracovní kolektiv důležitý. Važte si toho!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Cestování single je cestou k nezávislosti

Salát z brokolice s kozím sýrem

Salát z brokolice s kozím sýrem

11 hlasů
30min 468 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstovinová rýže s kuřetem

8 hlasů
35min 811kJ 99 Kč

Těstovinpvá rýže s kousky masa a baby špenátem.

Salát z grilované zeleniny

2 hlasy
40min 516kJ 120 Kč

Mimořádně snadné a výjimečně chutné. Chcete-li sytější ve...

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více