Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 3. do 9. června 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

03.06.2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Váhy? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Býky? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojení!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

S dětmi budete v těchto dnech opravdu velcí kamarádi. Nechybí vám totiž smysl pro humor a hravost! Proto si se svými potomky (a nejen s nimi) budete rozumět jako nikdy předtím. Vaše okolí bude nadšené. Dokážete totiž každému rychle zvednout náladu!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Vyzpovídáte se dobrému kamarádovi. Všechna trápení a problémy, které jste až dosud drželi v sobě, se uvolní. Díky tomu vám spadne obrovský kámen ze srdce a budete se moci postavit nesnázím čelem. Koneckonců platí, že sdílené trápení je poloviční!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

V práci se dostanete do úzkých. I když to nebude příjemná situace, jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Díky tomu zjistíte, jak moc pevné vztahy s kolegy jste si na pracovišti udělali. Spolupracovníci vás totiž nikdy nenechají na holičkách!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Podstatně snížíte nároky na budoucí protějšek. Uvědomíte si, že vaše laťka je nasazená zbytečně vysoko. Pravdou totiž je, že vysoká očekávání vás šťastnými neudělají. Proto se budete snažit hledat na svém partnerovi jen to pozitivní. A dobře uděláte!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Návrat k dávné lásce není v těchto dnech úplně nereálný. Přesto se pečlivě rozmyslete, než začnete něco, z čeho se bude jenom obtížně couvat. Nezapomeňte na staré dobré rčení o tom, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíte. Proto pozor na ukvapenost!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Volný vstup na jistou akci, který máte k dispozici, stoprocentně využijete. Rozhodně se nedá říct, že byste promarnili příležitost. Právě naopak. Můžete se těšit na hezký den plný humoru a dobré nálady. Navíc se vám podaří navázat zajímavé známosti!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Na pracovišti k vám kdosi vzplane velkou láskou. Je pravděpodobné, že náklonnost budou oboustranná. Vaše pragmatické já vám však nedovolí riskovat, a proto se lákavého románku raději vzdáte. Prozíravě tušíte, že by přinesl víc komplikací než užitku.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Na práci se budete soustředit mnohem hůře než kdy jindy. Důvodem bude především komplikovaný osobní život. Jinými slovy, myšlenky se vám točí okolo lásky, nikoliv kolem povinností a restů. Nemá proto cenu nic lámat přes koleno. Musíte si vše ujasnit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Vztah mezi vámi a partnerem bude v těchto dnech značně napjatý. Paradoxně bude důvodem naprostá banalita. Chyba v komunikaci však způsobí, že se z komára rychle stane velbloud a nepříjemná atmosféra je na světě. Snažte se s partnerem více mluvit!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Hvězdy dnes přejí delším obchodním cestám. Pokud tedy máte v plánu vyrazit za zkušenostmi, je tento týden naprosto ideální doba. I když jisté obavy z neznámého jsou naprosto přirozené, věřte, že k nim nemáte důvod. Kam půjdete, tam také uspějete.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Čeká vás velice zajímavá pracovní příležitost. Byla by proto škoda ji odmítnout jenom proto, že máte strach. Zapomeňte na obavy a vrhněte se po hlavě za svou šancí. Uvidíte, že dobrý pocit z překonání sebe sama bude více než dostatečnou odměnou!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Otužováním k lepšímu zdraví

Losos pečený s hoisin omáčkou

Losos pečený s hoisin omáčkou

12 hlasů
1h a 15min 711 kJ 420 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové závitky s datlemi

7 hlasů
45min 868kJ 145 Kč

Vepřové plátky naplněné kouskem datlí

Polévka s mrkví a mozzarellou

16 hlasů
45min 368kJ 85 Kč

Tato pestrá polévka bude chutnat především dětem.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více