Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 14 diskusních témat seřadit dle:
27 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá....
Marianna 01.12.2018
9 příspěvků Těhotníček bere ho opravdu hodně žen. DOkonce i ty, co miminko se svým partnerem teprve plánuji.
Bianca 02.10.2018
6 příspěvků Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeni...
Bianca 02.10.2018
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
48 příspěvků První rady chci se vás tady v diskuzi zeptat na rady a tip ohledně vitamínů a doplňků během těhotenství, s čím ...
Dana 12.05.2019
7 příspěvků Teploměr pro miminko bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?
Sandra 11.08.2018
47 příspěvků Těhotenství a únava Ptala jsem se na to a dá se to zařídit už i u nás stačí, když si zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4...
Marie 14.11.2018
19 příspěvků Mastitida Zitenax? Nikdy jsem o něm neslyšela
Jasmina 24.10.2018
28 příspěvků Darování vajíček Krásně jsi to popsala a výstižně :)) Sama jsem byla darovat, vidím v tom neskutečné kouzlo pomoci
Amanda 05.04.2019
9 příspěvků Dárek pro těhotnou kamarádku nebo ji zkus koupit nějaké věci pro miminko, třeba krém na zadeček, bryndáček a takové drobnosti, ur...
Jasmina 24.10.2018
31 příspěvků Porod Zdravím, poraďte mě máte vyzkoušené opravdu to pomáhá proti bolesti? Děkuji za radu.
Alena 21.04.2019
8 příspěvků Vitamíny v těhu Kamrádka zkusila https://pravaja.cz/. Mají přímo vitamíny pro těhotné a je to dobré i pro vývoj plod...
Gita 19.03.2019
6 příspěvků Jak vyvolat porod Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetik...
Pavla 08.04.2019
8 příspěvků Císařský řez Jediné co mě bolelo po císaři, bylo vstvání z postele...Samotná jizva vůbec...Prostě se to muselo ro...
Kattulka 17.05.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více

Registrovat