Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 14 diskusních témat seřadit dle:
27 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá....
Marianna 01.12.2018
9 příspěvků Těhotníček bere ho opravdu hodně žen. DOkonce i ty, co miminko se svým partnerem teprve plánuji.
Bianca 02.10.2018
6 příspěvků Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeni...
Bianca 02.10.2018
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
45 příspěvků První rady Já se tam podívat byla. Ale já tak něja chodím na všechny ty veletrhy, co dělá Babyplace. Tenhle byl...
Kikinka 25.02.2019
7 příspěvků Teploměr pro miminko bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?
Sandra 11.08.2018
47 příspěvků Těhotenství a únava Ptala jsem se na to a dá se to zařídit už i u nás stačí, když si zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4...
Marie 14.11.2018
19 příspěvků Mastitida Zitenax? Nikdy jsem o něm neslyšela
Jasmina 24.10.2018
27 příspěvků Darování vajíček Všechny zdravím. Jsem čekatelkou miminka z darovaného vajíčka. Protože mě téma darovaných buněk hodn...
Zuzka 13.03.2019
9 příspěvků Dárek pro těhotnou kamarádku nebo ji zkus koupit nějaké věci pro miminko, třeba krém na zadeček, bryndáček a takové drobnosti, ur...
Jasmina 24.10.2018
25 příspěvků Porod Holky a na kolik vyjde ta pumpička? Nebo to hradí pojišťovna?
Radůza 19.03.2019
8 příspěvků Vitamíny v těhu Kamrádka zkusila https://pravaja.cz/. Mají přímo vitamíny pro těhotné a je to dobré i pro vývoj plod...
Gita 19.03.2019
1 příspěvek Jak vyvolat porod nevím, těžko říct. Když mimi nechce ven, tak to jde opravdu těžko. Jedině vyvolávačkou a ani tam nem...
Sia 29.11.2018
3 příspěvky Císařský řez Pumpička stojí 4 tisíce korun, a já jsem tam byla týden dopředu to objednávat. Lékárna ji doručí pří...
Michala 06.02.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat