Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

sex s manželkou a milenkou..........1 příspěvek

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad r...

Natalie 18.09.2020
pokud zvládá obě tak klidně, proč ne. Jen by bylo dobre, kdyby se u sexu použil kondom.

Co mě zaručeně odradí od milování39 příspěvků

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Neb...

Xena 26.10.2020
já si zase potrpím na to, aby manžel voněl, byl tzv, sladký pro mě. POslední dobou hodně používame p...

Bolesť6 příspěvků

S priatelom sme sa uz par krat milovali ale stale si to neviem uzit... hodnu chvilu po tom ako do mn...

Xena 24.10.2020
určitě zkus nějaké lubrikační gel a třeba to bude mnohem lepší

pomůcky130 příspěvků

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naz...

Xena 25.10.2020
na tohle je moc dobrý sprej, nebo i intimní gel pro lepší erekci. Je to mnohem lepší než nějaké potr...

Womanizer46 příspěvků

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v cent...

Marcelka 29.10.2020
To si piš cena odpovídá kvalitě

Nestojí mu63 příspěvků

Ahoj holky, po několikaletém hledání jsem konečně našla chlapa pro mě. Rozumíme si uplně ve všem, j...

Eleonora 22.10.2020
na to je nejlepší sprej pro lepší erekci. Pak stojí jako svíčka a začně to působit tzv. ihned

stačí mu sex jednou týdně32 příspěvků

Ahojky, máme doma problém, jsem zvyklá mít sex jednou denně ale přítelovi to stačí jen jednou týdně ...

Milada 11.12.2019
Prosím pěkně .. měla bych trošku jiný dotaz a to ohledně přípravků na erekci. je spolehlivé kupovat ...

Sex nebo láska0 příspěvků

Máte milovaného partnera, ale sex s ním už nestojí za to? Nepociťujete ty motýlky v břiše, to vzruše...

Vibrátor nebo dildo ? 22 příspěvků

Ahoj, ráda bych se informovala jestli je lepší dildo nebo vibrátor ? A hlavně jaký je mezi tím pořád...

Pola 02.06.2019
Přes e-kondomy si já osobně moc ráda objednávám různé pomůcky a hračky. Za mě skvělý eshop

Porod císařem10 příspěvků

Holky prosím rodila jste některá císařem? jak moc mne to bude po operaci bolet? vydržím to bez prášk...

Kattulka 05.03.2019
Rodila jsem v listopadu 2015 dvojčata a jediné co byl děs, bylo po porodu stat a rozchodit tu jizvu....

Špatná erekce25 příspěvků

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu fung...

jancanoval 16.06.2020
je to psychicka zalezitost. mam dobre zkusenosti s poradnou www.hanapucherova.cz, konzultuji i onli...

Nová prsa4 příspěvky

Holky nechala jste si dělat některá prsa? jak moc to mě to bude bolet po operaci? budu muset brát an...

Iva 18.02.2019
Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D

Špatné tvrdnutí penisu12 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jestli se prosím některá z vás nesetkala s problémem, že se chlapovi normálně ...

Klaudie 26.09.2020
zkus nějaký gel, nebo sprej na penis pro lepší erekci a uvidíš, že mu bude stát jako svíčka

Moc mokrá 0 příspěvků

Mám problém, že při sexu jsem až moc mokrá, až tak že mi tam po nějaké chvili už opravdu plave a já ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat