Máme (chceme) zvířátko

Máme (chceme) zvířátko. Radosti a starosti s domácími mazlíčky. Jaké a jestli vůbec koupit dětem zvířátko, jaké se hodí do bytu a jaké na zahradu.

Připuštění - králičí dlouhosrstý jezevčík2 příspěvky

Nabízím 5 - letého psa k připuštění. Cena: 1000 Kč - STŘEDOČESKÝ KRAJ

Laugher 21.01.2017
Škoda, že bydlíte tak daleko

pojištění pejska a kočičky5 příspěvků

tak jsem si včera večer brouzdala po pojišťovnách a srovnávala jsem ceny pojistek a narazila jsem na...

Erik 13.03.2019
Můžete zkusit koupit Hot Spot Vetericyn, já jsem ho kupoval z eshopu https://www.vetericyn-eshop.cz/...

Kočka nebo pes?82 příspěvků

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik dom...

Diana 25.06.2019
Ahoj, když se tu rozebírají potřeby pro mazlíčky, tak dá se koupit něco jako cestovní miska ?

Zakrslí králíček ?12 příspěvků

Ahooj všichni :-) . Mám takový dotaz *1* ... už dlouho si chci pořídit nějaké další zvířátko :-) ......

Laugher 21.01.2017
Králík je pěkné zvířátko

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Dobrý den Vážení kwesi67@hotmail.com, Jsem karine jsem viděl váš profil a já ji miluji, myslím, že ...

Trimování - salón?4 příspěvky

Nemáte někdo zkušenost s nějakým psím salónem v Praze, kde dělají trimování a jak se pohybuje cena? ...

Laugher 21.01.2017
V Praze bohužel nebydlím

pronájem psů1 příspěvek

Zdravím, právě jsem našla půjčovnu která pronajímá psy https://www.renbo.cz/labradorsky-retrivr vě...

Laugher 21.01.2017
Taky si pronajímám pejsky

Koupání a stříhání psa7 příspěvků

Ahoj, chtěla bych poprvé s pejskem na stříhání a přemýšlím že bych ho nechala i tam vykoupat, abych ...

Soňka 18.12.2018
A kupujete i nějaké speciální šampóny nebo stačí klasický lidský šampon ?

Luxusní vybavení pro psy16 příspěvků

Asi před půl rokem jsme si s přítelem pořídili štěňátko. Nevyroste z něj nic velkého, protože je to ...

Linda 30.12.2018
Eshopů je hodně když se podíváš. Já třeba ráda objednávám z exo-eko, protože mají věrnostní program,...

Činčila vlnitá2 příspěvky

Velmi roztomilé zvířátko, které se umí příjemně přitulit.*1*

Laugher 21.01.2017
Moje sestřenice měla činčilu

Zvířecí krematorium3 příspěvky

Prosím pěkně, mohla bych poprosit o nějaký kontakt na zvířecí krematorium ? Jen Praha a okolí. Bohuž...

Denisa 19.10.2017
Tak se jedná o toto krematorium www.krematoriumzviratpraha.cz

Krmivo pro psy15 příspěvků

Můžu poprosit o doporučení kvalitního štěněcího krmiva ?

lussyB 26.11.2019
Vybírejte hlavně kvalitní granule, plné masa. Hlavně žádné marketovky.

Doplňky pro zvířata28 příspěvků

Dáváte svým mazlíčkům i nějaké doplňky ke krmivu ? Konkrétně by mě zajímalo jestli je něco na zlepše...

Sára 29.09.2019
A které? Nebo jen tak na zkoušku, který bude pejskovi chutnat?

Kompletní výbava pro psa5 příspěvků

Můžu poprosit o něajký spolehlivý eshop kde bych nakoupila kompletní výbavu pro pejska ?

Danča 29.06.2019
mě třeba ted u nich zaujali jaké misky pro psa mají, tak mu pořídím novou

Šampon pro pejska3 příspěvky

Dobrý den, prosím poradíte mi jaký šampon je nejlepší pro psa?

Evka 24.01.2019
Podívejte se na pěnový šampón pro velmi hustou srst Vetericyn, já od nich kupuji šampon na krátkou s...

Úklid0 příspěvků

Ahoj, jak často doma uklízíte? Jako myslím tím ten důkladnější úklid... My máme doma kočku, takže za...

Výplach očí u psa3 příspěvky

Dobrý den, prosím poradíte mi někdo, jakým způsobem mohu psovi vypláchnout oči? Zdá se mi, že mu z n...

Lenka 13.03.2019
Zkuste koupit sprej pro výplach očí vašeho psa https://www.vetericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi...

Kočkolit7 příspěvků

Nemáte prosím zkušenost s tím parfemovaným kočkolitem ? Pomáhá to aby tak nebyla cítit kočičí moc a ...

Dita 26.05.2019
Ano od exo-eko,mají tam i spoustu jiných potřeb pro mazlíčky.

Zápach v bytě kvůli kočce0 příspěvků

Pěkný den, pořídili jsme si s přítelem kočku, ale byli jsme nemile překvapeni, jak moc je cítit ta j...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat