Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 17. do 23. září 2018 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15. 9. 2018 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Ryby? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Lvy? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Tento týden přeje především sázkám a hrám. Štěstěna vám totiž bude přát ve chvíli, kdy ostatní opustí. Přesto nezapomenete, že nic se nemá přehánět, a včas rozpoznáte, kdy je risk už příliš velký. I tak se ale můžete těšit na velice úspěšný týden.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Neuvědomíte si, že jistá osoba na vás může oči nechat. Avšak to, co považujete za ryze kamarádské chování, je ve skutečnosti vyznání hluboké lásky. Proto konečně otevřete oči a zvažte, jak se situací naložíte. Neunáhlujte se ve svých rozhodnutích.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Tento týden se vám podaří získat velmi dobré konexe. Budete mít ze svého úspěchu velkou radost a pozitivní energii přenesete i na své blízké. Moc dobře totiž víte, že známosti jsou v branži nepostradatelné a je to dobrý krok při cestě za kariérním postupem.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Charisma jisté osoby vás naprosto okouzlí. Uvědomíte si, jak moc je šarm důležitý a také to, že naprosto nesouvisí se vzděláním či finanční situací. Toto zjištění vám mnohé dá a v mnohém vás posune. Dotyčnému budete naslouchat s otevřenou pusou.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Konečně budete mít možnost zrealizovat všechny své rodinné plány. Nebudete proto váhat ani minutu a rozhodnete se jednat. Za určité věci nelitujete peněz a dobře děláte. Uvidíte, že vaši blízcí budoucí změnu ocení. Ba co víc, budou naprosto nadšení!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Domluvíte si sraz s dobrými přáteli. Prázdninový shon je totiž definitivně za vámi a vy si uvědomíte, že by bylo dobré obnovit staré vazby. Můžete se proto těšit na spoustu dobré zábavy a příjemné konverzace. Dozvíte se mnoho zajímavých novinek.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

V současné době jste na tom finančně více než dobře. Přesto se rozhodnete neutrácet a hýření dost možná zatrhnete i dalším členům rodiny. Přebytečné peníze si totiž chcete schovat na horší časy. Moc dobře víte, že v určitých chvílích se budou hodit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Buďte připraveni na ostřejší konflikt ohledně peněz! Vašim blízkým se pravděpodobně nebude zamlouvat fakt, že máte rodinné finance pevně v rukou. V názorech na jejich využití se totiž diametrálně rozcházíte. Zkuste proto najít společný kompromis!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

V práci se dostanete na absolutní vrchol své kariéry, alespoň budete mít takový pocit. Všechno vám půjde od ruky, každou situace zvládnete brilantně a díky invenci a neotřelým řešením vás budou kolegové obdivovat. Jen nesmíte usnout na vavřínech.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Vaše chladné chování partnera naprosto rozhodí. Dejte si proto na svoji odtažitost pozor a snažte si ji rozumě regulovat. Je pochopitelné, že nemáte náladu, nicméně byste si měli uvědomit, že tím můžete svůj protějšek hluboce ranit. Ovládejte se.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V současné době musíte čelit naprosto hektickému pracovnímu tempu a takový přístup vám rozhodně sedět nebude. Z toho důvodu budete otrávení a svým kolegům dáte najevo, ať se k vám raději nepřibližují. Nemusíte zoufat, tento stav nebude trvat dlouho!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Horoskop na týden od 18. do 24. února 2019 od naší astrol...

Salát se zeleninou

Salát se zeleninou

8 hlasů
50min 341 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečený květák s pórkem

12 hlasů
1h a 10min 352kJ 70 Kč

Zapečený květák jako příloha nebo samostatné jídlo.

Kuřecí paličky s medem a česnekem

8 hlasů
13h a 10min 561kJ 220 Kč

Voňavé, vynikající pečené kuřecí paličky.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více