Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 6. do 12. května 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

06.05.2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Raci? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Vodnáře? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Rozhodování pro vás bude těžší než kdy jindy. Ocitli jste se na křižovatce, odkud vede několik cest. V tuto chvíli se všechny zdají lákavé, existují však významné rozdíly, které zatím nevidíte. Proto nelamte nic přes koleno, s rozhodnutím vyčkejte.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Pohled na vaši výplatní pásku vám vykouzlí obrovský úsměv na tváři. Však jste si onu finanční odměnu také náležitě zasloužili! Teď si ji proto budete jenom užívat. Nezapomeňte na svou rodinu a přátele. Jistě s vámi vaše úspěchy velice rádi oslaví!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Vaše ambice v zaměstnání budou čím dál vyšší! Sebevědomí vám rozhodně nechybí a navíc moc dobře víte, že máte potenciál. Pracujete na sobě s neuvěřitelnou pílí a odhodláním, díky čemuž s vámi konkurence nedokáže držet krok. Máte velké předpoklady!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Dostanete šanci okouzlit opačné pohlaví! A můžete si být jisti, že ji rozhodně nepropásnete. Naopak. Nápadníci vám budou doslova padat k nohám. Je jenom na vás, jak si vyberete. Nezapomenete na své priority. Máte velké nároky, kterým každý nevyhoví.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Komunikace ve vztahu bude poněkud váznout. Nemusíte však panikařit, jde jen o dočasnou záležitost, která vás nemusí nijak rmoutit. Nejlepším řešením bude klidit se s protějškem vzájemně z cesty, alespoň na nějakou dobu. Oběma by vám to prospělo.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Díky dědictví byste si mohli finančně polepšit. Připravte se však na to, že se záležitost neobejde bez menších zádrhelů. Pokud však vytrváte, uvidíte, že se vaše snaha vyplatí. Je skvělé, že máte jisté hranice, které v žádném případě nepřekročíte.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Můžete se těšit na menší finanční odměnu! I když nepůjde o žádné závratné peníze, jedná se o předzvěst lepších časů! Proto na sobě nepřestávejte pracovat. Do budoucnosti můžete hledět s optimismem a dobrou náladou. Čekají vás velmi příjemné chvíle!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Vaše dlouhodobé pracovní úsilí se konečně vyplatí. Váš nadřízený si je moc dobře vědom vašeho nasazení a můžete se proto těšit na náležité ocenění. Však si ho také zasloužíte! Pracujete na sobě opravdu neúnavně a hlavně s neuvěřitelným odhodláním.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Přerušíte kontakty s bývalým protějškem. I když to bude poněkud náročné a neobejde se to bez citového vypětí, uvidíte, že je to jediné moudré řešení. Navíc se pravděpodobně nejedná o trvalý stav. Časem se může spoustu věcí změnit. Myslete pozitivně!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Konečně nabudete životní jistoty. Bude to velice příjemný pocit, který si také budete náležitě užívat. Nic není dokonalé, proto se i vy budete muset připravit na všemožné zádrhely. Dílčí problémy vás však nerozhodí, se vším se s přehledem vypořádáte!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Neuniknete partnerovu drobnohledu. I když vám to možná nebude úplně příjemné, uvědomte si, že jeho zájem pramení jen z lásky a přehnané opatrnosti. Pokud to bude nutné, nebojte se s protějškem promluvit. Uvidíte, že si vaše připomínky vezme k srdci.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Uvíznete v sítích lásky. V následujících dnech vás nejspíše klidný spánek nečeká, můžete se však těšit na příjemné rozechvění a spoustu pozitivní energie, jakou může přinést pouze zamilovanost. Užijete si ten pocit a nenecháte si jej ničím kazit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Otužováním k lepšímu zdraví

Pečený kapr

Pečený kapr

13 hlasů
40min 966 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuskus s rajčaty a paprikou

10 hlasů
45min 500kJ 75 Kč

Lehký letní zeleninový oběd.

Špagety s mletým vepřovým masem a ostrým kečupem

16 hlasů
40min 1297kJ 95 Kč

když potřebujete připravit rychlý oběd

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více