Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 10. do 16. června 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10.06.2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Panny? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Raky? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, ale navíc ovlivňujete i práci ostatních, za což si můžete vysloužit pár zamračených pohledů… a sami víte, že docela oprávněně), nicméně nečekají vás žádné situace, s nimiž byste si neuměli poradit. Teprve v závěru týdne vám vrásky na čele přidělá nemoc blízkého člověka. Nepůjde sice o nic vážného, ale nejste zvyklí, že něco nemůžete ovlivnit svým pověstným beraním úsilím, a tak tyto situace nezvládáte právě s klidem… Neostýchejte se hledat podporu u svých nejbližších!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Lidé narození ve znamení Býka budou právě začínající, téměř letní týden bojovat se dvěma pomyslnými nepřáteli. Na jedné straně budete to správné býčí odhodlaní zvládnout vše, co jste si předsevzali (a právě toto úsilí, proměněné ve skutečnost, vás naplní radostí), na straně druhé se budete potýkat s nezvyklou fyzickou únavou (horko vám zkrátka nedělá zrovna dobře). Tato rozpolcenost ovšem není pro Býky, jež jsou zvyklí bojovat až do posledního dechu, ničím příjemným. Koncem týdne budete muset zvolnit. Zapomeňte ale na nějaké výčitky a dopřejte si čas jen a jen pro sebe!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Pokud budou k některému znamení hvězdy druhý červnový týden opravdu shovívavé (i když to nutně neznamená, že vám budou vysloveně nakloněny v každé z lidských činností), pak jsou to právě Blíženci. Zaznamenáte radosti i starosti (a týká se to jak života profesního, tak i rodinného), ale žádné významnější nepříjemnosti se na vás nechystají. Snad jen děti vám přidělají nějakou tu starost, však se také blíží vysvědčení a to je vždy poněkud vyčerpávající období – snažte se být více nad věcí! Na druhou stranu se ti z vás, kteří v minulých dnech bojovali s alergiemi, nachlazením apod., budou moci konečně pořádně nadýchnout (a platí to vlastně i doslovně).
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Pro pragmatické Raky začíná týden, v němž se budou muset více spolehnout na svou intuici než na své rozumové schopnosti. Není to pro vás sice nejpřirozenější věc, ale uvidíte, že když necháte věcem volný průběh, aniž byste se je snažili nějak složitě racionalizovat, život vám to paradoxně ulehčí (a ve druhém červnovém týdnu to bude platit hlavně v rodinných vztazích). Držte se svých instinktů, pomohou vám lépe než snaha vše složitě analyzovat. Pamatujte, že nemusíte být vždy ten nejrozumnější – přenechte tuhle roli na chvíli někomu jinému! Možná vám to i pomůže pochopit, jak je občas složité s někým tak pragmatickým, jako jste většinou právě vy, vyjít.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Lvi by tento týden měli mít oči otevřené dokořán – hvězdy si na ně přichystaly několik nástrah, které však na první pohled nebudou tak patrné, jak byste možná čekali. A platí to jak pro život pracovní, tak i osobní (především partnerský). Dejte na svou intuici, nepouštějte se do věcí, z nichž nemáte tak docela dobrý pocit (a pokud už nebudete mít jinou možnost, buďte opatrnější než obvykle – sami uvidíte, jak pravdivé je rčení, že „ďábel se skrývá v maličkostech“). Nejvíce pak zpozorněte v polovině týdne a potom o víkendu.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Zrozenci tohoto znamení budou druhý červnový týden bojovat především se svým zdravím a zdánlivě nikdy nekončící únavou, kterou by v téměř již letním období rozhodně nečekali. Ještě než se rozhodnete zatočit se všemi symptomy, zkuste se zamyslet nad tím, co mohlo být příčinou vašich obtíží. Docela často totiž zapomínáte, že vaše duše a tělo jsou těsně propojeny. Jako pragmatická Panna si takovou věc málokdy připouštíte, ale tentokrát to zkuste. Zapátrejte ve své mysli a pokuste přijít na to, co vás trápí a co mohlo být oním spouštěcím faktorem, kvůli němuž nyní strádá i vaše tělo.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Váhy bohužel nečeká žádný idylický letní týden – v práci na vás kladou stále vyšší nároky, které byste sice zvládli naplnit, ale cena za to (únava, stres, podrážděnost apod.) je přeci jen příliš vysoká, nehledě na to, že už nyní děláte spoustu věcí nad rámec svých časových možností. Doma se tedy příliš neohřejete, navíc se na vás začne projevovat vyčerpání, které vám na dobré náladě zrovna nepřidá. A tak se ještě (velkou měrou z vlastní viny) budete muset vypořádat s několika nepříjemnými hádkami v rodině. Trpělivost vašich nejbližších má totiž také své meze. A i když jste skvělými diplomaty, tentokrát vaše vyjednávací schopnosti klid v rodině jen tak snadno nezajistí…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Lidé narození ve znamení Štíra by měli být opatrní především sami na sebe – nějakou dobu už totiž okázale ignorují varovné signály svého těla v podobě nejrůznějších drobných obtíží a únavy. A to by se vám mohlo nepěkně vymstít. Ačkoli letní počasí svádí k lehkomyslnosti (a většina z nás na nějaké zdravotní potíže ani nemyslí), skrývá řadu nástrah, například ve formě alergií, ale i úrazů. Takže se zkuste na chvíli zastavit a věnovat se své tělesné schránce. Ano, jste silnou osobností, ale pamatujte, že potřebujete i sílu fyzickou.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Zrozenci tohoto znamení budou tento týden „bojovat“ o své místo především na rodinné frontě. Nebojte, nepůjde o žádné střety ve smyslu nepříjemných hádek a nebezpečně vypjatých situací (těch jste si ostatně užili docela dost v minulých týdnech). Budete však muset svým nejbližším připomenout, že jste a že hlavně stále chcete být součástí jejich života. Vina za to, že o tom nejsou občas přesvědčeni, leží částečně na vás – jen málokdy otevřeně projevujete své city tak, že jsou pro všechny zúčastněné snadno „čitelné“. Nebojte se bát otevřenější, není tak těžké ukázat, že vám na někom opravdu záleží! Uvidíte, že i partner či partnerka budou ve svém vztahu k vám upřímnější. Možná právě to vám v uplynulém období tolik chybělo!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Pro zrozence tohoto znamení začíná druhý červnový týden naplněný rodinnou pohodou, především ve smyslu zklidnění vztahů s rodiči a sourozenci. Ačkoli jste již dávno vylétli z hnízda (pokud ne fyzicky, psychicky ano), stále vám velmi záleží na tom, aby nebyly vztahy v rodině napjaté (a to nejen ve vztahu přímo k vám, ale i mezi ostatními příbuznými). Bohužel se poslední dobou zdálo, že jste jediní, kdo o podobnou pohodu usiluje. Tento týden však dojde vaše snaha naplnění a vy si zase budete moci připomenout onu bezstarostnost dětství, jež jste prožívali právě se svými rodiči a sourozenci. Kromě toho se dočkáte uznání za své diplomatické úsilí – všichni moc dobře vědí, že za „klid zbraní“ vděčí právě vám.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Pro Vodnáře hvězdy přichystaly překvapivé rozptýlení v podobě nečekaného setkání s člověkem, který ve vašem životě v minulosti mnoho znamenal (ale z mnoha důvodů, které nebyly vždy radostné, se z vašeho dalšího bytí někam vytratil). Nemusí to být nutně setkání tváří v tvář (i když ani to není vyloučené), může to být i „pouhá“ vzpomínka, připomenutí dávno zapomenutého přátelství či lásky v okamžiku, kdy to nebudete čekat. Býváte od přírody sentimentální, tak se nechejte tímto setkáním naplnit, ale nepropadejte zbytečně smutku. Na jedné straně není dobré žít jen ze vzpomínek, na straně druhé je pěkné se jimi čas od času potěšit!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zrozence tohoto znamení nečeká právě jeden z nejpříjemnějších červnových týdnů. Věc, v niž jste již nějakou dobu doufali, totiž nevyjde zcela podle vašich představ. Ne že by dopadla úplně špatně, ale detailistům zvyklým na vždy perfektní provedení a výsledky, jimiž bezpochyby jako Ryba jste, nemůže přinést takové uspokojení. Bohužel, vaši rozčarovanost nebude zcela schopno pochopit ani vaše okolí, a tak si dobré nálady příliš neužijete. Zkuste slevit ze svých nároků a podívat se na celý problém očima někoho jiného (nejlépe někoho, komu na vás opravdu záleží) – možná pochopíte, že oni žádný domnělý neúspěch nevidí… Mimochodem, dočkáte se i nečekaného a milého rozptýlení! Ozve se vám člověk, kterého jste již nějakou dobu neviděli.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Otužováním k lepšímu zdraví

Bramborová polévka s křenem

Bramborová polévka s křenem

20 hlasů
45min 266 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tvarohový trhanec

28 hlasů
1h a 50min 593kJ 85 Kč

Jídlo našich babiček.

Jehněčí kostky s rajčaty

2 hlasy
2h a 30min 359kJ 250 Kč

Jehněčí maso dušené s rajčaty a pivem.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více