Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 8. do 14. července 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

8. 7. 2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Panny? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Střelce? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se budou v budoucnu hodit!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Na jistou osobu budete myslet ve dne v noci. I když víte, že byste se měli soustředit na sebe a přítomnost, myšlenky vám to nedovolí. Je to zcela přirozené, nebraňte se jakýmkoliv pocitům. Jen se snažte, aby vás to neovlivňovalo v běžném životě.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Vaše popularita u přátel vzroste. Příčinou bude nejen váš smysl pro humor a dobrodružství, který způsobuje, že se s vámi nikdo nenudí, ale také empatie a pozorné chování. Umíte zařídit, aby se lidé ve vašem okolí cítili výjimeční. A to je důležité!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Překvapíte sami sebe, když zjistíte, jak jste zruční. Manuální práce totiž, jak jste si alespoň dosud mysleli, nepatří k vašim silným stránkám. Jak se ale ukazuje, život nám nabízí netušené možnosti a vy jste dost možná odhalili svůj skrytý talent.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Kdosi vám bude chtít přebrat lásku. I když jste většinou mírní a spory se snažíte řešit v klidu a tichu, tentokrát předvedete, že si s vámi nikdo nesmí zahrávat. Konkurenci doslova zadupete do země a ostatním dost rázně pohrozíte. Umíte se bránit!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Kamarád vás bude přemlouvat, abyste s ním začali podnikat. I když bude nabídka lákavá, neunáhlíte se a pečlivě zvážíte všechna pro a proti. Spolupráce s přítelem má nepochybné výhody, ale zároveň ohrožuje to, co je pro vás nejcennější. Přátelství.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Párům, jež jsou spolu v tuto chvíli teprve krátce, hrozí krize a potenciální rozchod. Začnete mít totiž pochybnosti o svém budoucím směřování a nejistota se promítne i do vztahu, který je stále ještě v plínkách. Dejte si proto pozor na unáhlenost.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Tento týden utratíte více peněz, než máte ve zvyku. Výsledkem bude rozporuplná nálada. Na jednu stranu budete mít radost z nákupů, na stranu druhou jste si vědomi, že v následujícím týdnu si budete muset leccos odpustit. Avšak dobrý pocit převáží!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Zamyslíte se nad tím, zda svými činy nechtěně neubližujete někomu z okolí. Faktem totiž je, že dosud jste své kroky vnímali jen a pouze ze svého hlediska. Je tedy dobře, že jste sáhli do svědomí. Naštěstí se však ukáže, že je vše v nejlepším pořádku.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

V zaměstnání se vám podaří vyniknout nad ostatními. Máte totiž nejenom vytrvalost a odhodlání, ale také bystrou mysl a smysl pro detail. Nepracujete bezhlavě, ale nad důsledky a premisami svých kroků přemýšlíte. To vám dává obrovský nadhled a výhodu!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Vůči dobývání jistého ctitele či ctitelky budete zcela imunní. Když jednou řeknete ne, myslíte to zcela vážně a nic a nikdo vás již nepřesvědčí o opaku. Proto vás náznaky obdivovatelů nechají naprosto chladnými. Může se to zdát kruté, ale je to fér.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Konečně se dočkáte odpočinku a prázdninového dobrodružství. Poznáte nová místa a nové lidi. I když to bude poněkud fyzicky vyčerpávající, můžete si být jisti, že psychicky vás to nabije na dlouhou dobu dopředu. Pozitivní energie z vás přímo sálá!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Zimní aktivity bez lyžování

Zapečené brambory s matjesy

Zapečené brambory s matjesy

10 hlasů
1h a 10min 425 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kiwi salát

18 hlasů
25min 559kJ 65 Kč

Lehký salát z kiwi a mozzarelly.

Roštěná s houbami

6 hlasů
2h a 10min 994kJ 166 Kč

Výborná roštěná s houbami a vínem Madeira.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více