Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Cvičení pro budoucí mamky27 příspěvků

Ahoj můžete mi někdo doporučit cvičení pro těhotné? Je jich tolik a nevím z čeho si vybrat.

Marianna 01.12.2018
holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá....

Těhotníček11 příspěvků

Těhotenský deníček svému miminku můžete psát na http://www.tehotnicek.cz/ Nebo si jen můžete přečíst...

eliska 24.07.2019
Za zkousku to stoji, ale znam hodne pripadu, kdy je vazne brali a pomohlo to.

Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti?6 příspěvků

Ahojky, Narazila jsem na Youtube na pěkné video. Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=t-Df...

Bianca 02.10.2018
ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeni...

prenatální testy3 příspěvky

Zdravím, prosím vás, poradíte mi někdo, jaký prenatální test je nejlepší a hlavně nejspolehlivější? ...

Nora 24.02.2015
Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!

První rady116 příspěvků

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první t...

Miris 03.11.2019
Bylo to naprosto vpohodě. Sada na odebrání vzorku mi přišla domů i s návodem. Vzorky jsem hned po od...

Teploměr pro miminko7 příspěvků

Chtěla bych koupit teploměr do výbavičky pro naše mimčo, co se má narodit. Jaký byste mi doporučily?

Sandra 11.08.2018
bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?

Těhotenství a únava49 příspěvků

Holky cítím se hrozně unavená a vyčerpaná, ale potřebuju ještě chvíli normálně fungovat a ne pořád p...

Alice 25.09.2019
Ano, samozrejmejsem to konzultovala s gynekologem, aby i vedel a hlavne mi v tom hodne poradil co je...

Mastitida19 příspěvků

Ahoj holky, mam prasklinku na dvorci a zajimalo by me jak se to da nejlepe zahojit a jestli nemuzu ...

Jasmina 24.10.2018
Zitenax? Nikdy jsem o něm neslyšela

Darování vajíček69 příspěvků

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? J...

karol 20.10.2020
mně třeba doktor přímo řekl, že bych mohla jít darovat, kdybych chtěla, po dětech už mám

Dárek pro těhotnou kamarádku16 příspěvků

Ahoj mamči, prosím poradte dárek pro těhotnou kamarádku :) Je teprve na začátku, ale chci pro ní ně...

Bětka 16.09.2019
Já jsem kupovala mexickou bolu https://www.tehotenskarolnicka.cz/ a udělala radost.

Porod44 příspěvků

Ahoj gynekolog mi dnes oznámil,že budu rodit asi císařem. Nevím zda mám být ráda,že to nebude aspoň ...

Pavlína 30.12.2019
Osobně jsem u pana doktora Pilky podstoupila několikrát liposukci a zkušenost mám ve všech případech...

Vitamíny v těhu30 příspěvků

Ahojky. Jaké vitamíny jste braly v těhotenství?

Naďa 05.04.2020
To je nějaká novinka nebo jak dlouho je vůbec na trhu k dostání ?

Jak vyvolat porod6 příspěvků

Dobrý den, jsem už pár dní po termínu a vypadá to, že miminku se stále nechce ven. Chtěla jsem se ze...

Pavla 08.04.2019
Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetik...

Císařský řez12 příspěvků

Prosím, máte zkušenosti jak moc to doopravdy bolí po císařském řezu? jak moc mne to bude bolet?

Jita22 12.10.2020
Mám za sebou tři přirozené porody a čtvrtý porod císařem kvůli poloze KP,v dobrém vzpomínám pouze na...

Vitamíny20 příspěvků

Zdravím, plánuju těhotenství a zajímalo by mě, jestli už teď doporučujete brát vitamíny? Nebo stačí ...

Markéta 06.04.2020
Ono se doporučuje brát železo hlavně kvůli ztrátě krve nebo takhle ne ?

Co brát během těhotenství za doplňky ?3 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně doplňků, co se dá brát v těhotenství. Dívala jsem se, že se jich...

Tamara 31.01.2020
Taky mám strach tady z toho problému, protože už i tak chodím špatně na velkou a do toho tady tohle,...

Mléko v těhotenství2 příspěvky

Zdravím, znáte Gravimilk? Doporučila mi ho kamarádka. Měl by obsahovat dostatečné množství vitamínů,...

Ditka25 22.10.2019
Díky, objednala jsem si od každé příchutě jeden a sleva je výrazná, takže super :)

Vitamíny v těhotenství6 příspěvků

Ahojky :) Holky, prosím o radu... Právě jsem zjistila, že se nám zadařilo a čekáme miminko. Je to mo...

Natálie 03.02.2020
Dívala jsem se na ten doplněk a ono žádné železo neobsahuje. Tak na jakém principu to funguje ?

Klinika IVF ZLÍN4 příspěvky

Dobrý den, našla bych tu prosím někoho, kdo má zkušenost s s klinikou IVF ve Zlíně ? Sestra by ráda ...

Denisa 22.09.2020
Počet, kolikrát můžeš jít vajíčka darovat omezený není, ale musí tam být jistý odstup a pak také hra...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat