Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Cvičení pro budoucí mamky27 příspěvků

Ahoj můžete mi někdo doporučit cvičení pro těhotné? Je jich tolik a nevím z čeho si vybrat.

Marianna 01.12.2018
holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá....

Těhotníček32 příspěvků

Těhotenský deníček svému miminku můžete psát na http://www.tehotnicek.cz/ Nebo si jen můžete přečíst...

Hanny 05.06.2023
My jsme postoupili IVF. Byli jsme na https://www.ivf-zlin.cz/ a musím teda říct, že jejich přístup n...

Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti?7 příspěvků

Ahojky, Narazila jsem na Youtube na pěkné video. Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=t-Df...

Markéta 07.11.2021
Já jsem si koupila tady ten balíček a promazávala jsem se jenom tím jejich tělovým mlíkem :) https:/...

prenatální testy56 příspěvků

Zdravím, prosím vás, poradíte mi někdo, jaký prenatální test je nejlepší a hlavně nejspolehlivější? ...

Kamča 27.08.2023
Já jsem byla darovat na klinice Repromeda. A oni mají jednak vše popsané na netu a pokud jsem si něč...

První rady191 příspěvků

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první t...

diana27 15.04.2024
Ahoj, jediná nejsi, já otěhotněla právě díky IVF. Mám neprůchodné vejcovody, takže u mě byla pravděp...

Teploměr pro miminko16 příspěvků

Chtěla bych koupit teploměr do výbavičky pro naše mimčo, co se má narodit. Jaký byste mi doporučily?

Dana 03.10.2023
Mě se nejvíce osvědčil teploměr do konečníku. Mám tento jsem s ním moc spokojená https://www.notino....

Těhotenství a únava49 příspěvků

Holky cítím se hrozně unavená a vyčerpaná, ale potřebuju ještě chvíli normálně fungovat a ne pořád p...

Alice 25.09.2019
Ano, samozrejmejsem to konzultovala s gynekologem, aby i vedel a hlavne mi v tom hodne poradil co je...

Mastitida19 příspěvků

Ahoj holky, mam prasklinku na dvorci a zajimalo by me jak se to da nejlepe zahojit a jestli nemuzu ...

Jasmina 24.10.2018
Zitenax? Nikdy jsem o něm neslyšela

Darování vajíček160 příspěvků

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? J...

Danuta.Trvnita 17.12.2023
Taky se připojuji s kladnou recenzí. Hezká, moderní klinika, milí personál s vysokými kvalitami.

Dárek pro těhotnou kamarádku51 příspěvků

Ahoj mamči, prosím poradte dárek pro těhotnou kamarádku :) Je teprve na začátku, ale chci pro ní ně...

Klárka 01.05.2023
Mončo já jsem odlitek pořizovala na stránkách vzpominkovyodlitek, mají více druhů odlitků pro jakouk...

Porod53 příspěvků

Ahoj gynekolog mi dnes oznámil,že budu rodit asi císařem. Nevím zda mám být ráda,že to nebude aspoň ...

Lenny 01.11.2021
Ahoj všem, tak jsem se na tu https://www.florea.cz koukal a nabídku mají fakt super. No a teď se chc...

Vitamíny v těhu52 příspěvků

Ahojky. Jaké vitamíny jste braly v těhotenství?

Bertička 25.10.2023
Je to mlíčko. :) Mají vanilku a nebo čokoládu. Mě chutnali teda oba dva. https://www.sunar.cz/nase-p...

Jak vyvolat porod6 příspěvků

Dobrý den, jsem už pár dní po termínu a vypadá to, že miminku se stále nechce ven. Chtěla jsem se ze...

Pavla 08.04.2019
Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetik...

Císařský řez12 příspěvků

Prosím, máte zkušenosti jak moc to doopravdy bolí po císařském řezu? jak moc mne to bude bolet?

Jita22 12.10.2020
Mám za sebou tři přirozené porody a čtvrtý porod císařem kvůli poloze KP,v dobrém vzpomínám pouze na...

Vitamíny20 příspěvků

Zdravím, plánuju těhotenství a zajímalo by mě, jestli už teď doporučujete brát vitamíny? Nebo stačí ...

Markéta 06.04.2020
Ono se doporučuje brát železo hlavně kvůli ztrátě krve nebo takhle ne ?

Co brát během těhotenství za doplňky ?6 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně doplňků, co se dá brát v těhotenství. Dívala jsem se, že se jich...

JirineckaA 07.04.2024
Holky, chtěla jsem se zeptat, nebrala nebo neberete některá Xonveu na nevolnost? Pomohla vám nebo an...

Mléko v těhotenství3 příspěvky

Zdravím, znáte Gravimilk? Doporučila mi ho kamarádka. Měl by obsahovat dostatečné množství vitamínů,...

Hanka 26.09.2022
Já mám mlíka na rozdávání až mě to někdy štve, protože spotřeba prsních vložek je šílená.

Vitamíny v těhotenství8 příspěvků

Ahojky :) Holky, prosím o radu... Právě jsem zjistila, že se nám zadařilo a čekáme miminko. Je to mo...

Simona 05.12.2022
Vitamín E, kó, kyselinu listovou, vitamín D atd. Však se podívej třeba na ogestan, to jsou vitamíny ...

Klinika IVF ZLÍN44 příspěvků

Dobrý den, našla bych tu prosím někoho, kdo má zkušenost s s klinikou IVF ve Zlíně ? Sestra by ráda ...

Hildegarda 25.03.2024
My kliniku navštěvujeme teďka. Popravdě jsem moc mile překvapená z přístupu, musím říct, že oproti n...

Kojící košile5 příspěvků

Maminky, kde mají pěkné a kvalitní kojící košilky ? Potřebuji si připravit tašku do porodnice, takže...

Majki636 30.06.2021
Mají a je teda hodně našlapaná, co jsem se dívala, co všechno tam mají :)

Výbava do porodnice15 příspěvků

Ahoj, v září mám rodit a chtěla bych se poradit ohledně výbavy do porodnice, poradila by jste mi něk...

Simona K. 25.02.2024
Holky, díky za tip na monitor dechu i zmíněný e-shop! Ráda dám na doporučení a pokud je někdo fakt s...

Taška do porodnice0 příspěvků

Kde bych maminy sehnala prostornější tašku do porodnice ?

Prenatální test otcovství2 příspěvky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemá některá z vás zkušenost s prenatálním testem otcovství ...

Vercula 01.12.2021
Hledala jsem o tom víc informací, vůbec jsem o této možnosti nevěděla https://www.prenatalnitestdna....

jak přebalit chlapečka a jak holčičku1 příspěvek

prosím jak přebalit chlapečka a jak holčičku

Aleš 21.12.2021
jak přebalit holčičku

Únik moči 1 příspěvek

Co vám pomáhá? Co používáte za pomůcky? Pomáhá nějaké cvičení?

Kiska 23.12.2021
Podívej se sem https://www.care4you.cz/ mají široký výběr pro všechny stupně inkontinence a najdi si...

Darování vajíček12 příspěvků

Zdravím, docela dost dlouho uvažuju nad tím, že bych zkusila darovat vajíčka. Akorát jsem slyšela, ž...

Kosma 27.07.2023
Věková hranice je 33 let, kritéria je min středoškolské vzdělání a nemít v rodině dědičnou chorobu. ...

Darování vajíčka10 příspěvků

Ahoj.. jaký máte názor na darování vajíček? Podstoupila jste nějaká z vás? A jakou kliniku by jste d...

Magda 26.02.2023
Já jdu na umělé oplodnění příští měsíc, zatím jsme měli jen konzultace. A jsem plna optimismu, snad ...

Darování vajíček13 příspěvků

Ahooj, darovala jste některá z vás vajíčka? A kde? a šli byste do toho znovu?:-)

Oplatka 25.01.2024
Na stránkách vyplníte dotazníček a dle toho se Vám pak ozvou a domluví Vám termín u dr. Ten Vás vyše...

Zdravá voda 6 příspěvků

Kupujete balenou kojeneckou vodu? Já teď uvažuju nad filtrem přímo ke kohoutku. Koukala jsem na http...

Daniela11 10.07.2022
Jsem ráda že jsem mohla poradit ;)

Balíček se vším do porodnice6 příspěvků

Zdravím všechny, holky nemáte tip, kde nakoupit vše potřebné do porodnice? Jsou třeba nějaké už před...

Magda 23.05.2023
Já jsem to sháněla teda na internetu na doporučení kamarádky, našla jsem tam stránku kde měli vše od...

Vytékání mléka z prsu3 příspěvky

Prosím pěkně, jak jste řešily neustálé vytékání mléka z prsu? Začínám být docela zoufalá, protože pr...

Magda 23.05.2023
Tak by bylo asi nejlepší pořídit si nějaké kvalitní. Já jsem kupovala Phillips Avent s trojvrstvým j...

Vitamíny v těhotenství4 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaký máte názor na užívání vitamínů v těhotenství? Není to zbytečná zátě...

Tereza 05.12.2022
Nezbytné živiny a viamíny, jako je vitamín E, jód, kyselina listová apod ;)

Dobré plenky do porodnice3 příspěvky

Maminky napíšete jaké plenky koupit do porodnice? Jsou třeba nějaké s výkrojem na pupík?

Havlikova_M 25.10.2022
Holky, díky za tip - taky plínečky a kosmetiku od Bella Happy vyzkouším.

Darování vajíček5 příspěvků

Ahojky.. zvažuju dárcovství vajíček, ale nevím kam bych měla jít? Kde jste darovali vy?

Ellikopecka 25.10.2022
Tak to je bezva, moc díky za názor,, Kliniku Ivf Zlín zvážím :-)

IVF7 příspěvků

Dobrý večer, máte někdo za sebou IVF? Na jaké klinice jste byly spokojení? Napíšete?

Janka746 14.04.2024
My si ho rovnou připlatili a povedl se hned první KET. Nedokážu posoudit, jestli by to dopadlo i bez...

Výbavička pro miminko - kde objednat?7 příspěvků

Dobrý večer, napíšete kde nakoupit výbavičku pro miminko? Daly byste mi tip na spolehlivý eshop?

Bára 24.08.2023
Hele nosítko využiješ pokud budete jezdit na výlety a tak. Tam kočár tahat nechce, pokud teda nechod...

Šetrná kosmetika pro miminko3 příspěvky

Dobrý večer, nakupuju poslední věci do výbavičky pro miminko a nevím jakou šetrnou kosmetiku koupit?...

Soňulka 18.11.2022
Holky, já jsem si koupila od Bella Happy Sensitive krém na opruzeniny a je výborný. Obsahuje zinek, ...

Vitamíny v těhotenství2 příspěvky

Ahoj maminky, jaký máte názor na užívání vitamínů v těhotenství? :) Popřípadě budu ráda i za doporuč...

Bětka 05.12.2022
Taky jsem užívala jak před otěhotněním kdy jsme se snažili, tak i potom Ogestan https://www.ogestan....

Zdravé svačinky pro 11 měsíční dítě5 příspěvků

Maminky, napíšete mi nějaké rychlé "zdravé" svačinky pro dítě, které má 11 měsíců?

Elininka 28.11.2022
My máme taky ovocných kapsiček od Sunaru velkou spotřebu. Mají fakt super složení a hlavně jsou prak...

Plenky9 příspěvků

Ahojky vlastní někdo ty to plenky? https://www.pilulka.cz/moltex Jak jste spokojení?

Beáta 11.02.2023
Dlouhodobě používám také Moltex, jsou dobře savé a neprotíkají

Křupky pro nejmenší děti5 příspěvků

Zdravím, jaké křupky pro malé děti (cca rok) kupujete? Která značka do křupek nepřidává cukr ani sůl...

Denisa5 20.12.2022
Mám to stejně :) Děti večer usnou a já ty jejich křupky miluju a ujídám jim je :)

Výběr kojeneckého mléka12 příspěvků

Prosím vás, když se vám nevytvořilo mléko, tak jaké mléko jste začaly dítěti dávat? Neporadily by js...

Eliška 07.08.2023
No, já se právě bojím, že to může nastat... Že budu hledat kaše, zkusím jich já nevím kolik a nic ne...

Darování vajíček3 příspěvky

Zdravím, přemýšlím o darování vajíček a četla jsem dobré recenze na kliniku IVF Zlín. Nemáte někdo z...

Elininka 10.01.2023
Tady máte odkaz na jejich stránky https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek Mají tam všechno hezky po...

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +180339217350 příspěvků

WERDE REICH MIT BLANK ATM CARD, Whatsapp: +18033921735 Ich möchte über Blanko-Geldautomatenkarten...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN JOZINI, MANGUZI, MBAZWANA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN KOKSTAD, HARDING, PORT EDWARD0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN KOKSTAD, HARDING, PORT EDWARD0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

Těhotenská cukrovka2 příspěvky

Těhulky, maminky, prosím o radu, máte nebo měla jste některá v těhotenství těhotenskou cukrovku? J...

StankaHoy 21.05.2023
Děkuju za odpověď, uklidnilo mě to. Kouknu tam a něco si o tom zjistím, doktor mi spoustu věcí řekla...

Porodnice3 příspěvky

Ahoj holky! Potřebovala bych radu ohledně výbavy do porodnice. Co všechno je důležité vzít s sebou? ...

Kajolla 20.06.2023
Super rady, díky holky! Teď se pustím do balení a připravím si výbavu do porodnice.

Videomonitor pro miminko4 příspěvky

Maminky, jaký videomonitor pro miminko mi doporučíte? A je to dobrá věc nebo stačí třeba klasická ch...

Dominka_K 29.06.2023
Moc díky - tento se mi líbí a má přesně ty funkce, které jsem našla na netu, že by videomonitor měl ...

Snaha o mimino - na koho se obrátit?6 příspěvků

Zdravím, bohužel se nám nedaří s manželem snaha o miminko. Poradíte na jakou kliniku se obrátit? Kte...

JirineckaA 07.04.2024
Přímo v budově, kde sídlí samotná klinika je možnost ubytování https://www.hotel-tomasov.cz/. My jsm...

umělé oplodnění12 příspěvků

Ahoj, má tu za sebou někdo umělé oplodnění? Budu podstupovat, tak jsem se chtěla zeptat těch co to p...

Maruška45 25.03.2024
Taky se přidávám. Je to vyhlášená klinika, nejenom u nás, ale taky v zahraničí. Léčí tam podle nejmo...

Eshop Crystalbaby3 příspěvky

Dobrý den, narazila jsem na stránky Crystababy a vybrala jsem si kočárek od Joolz. Máte prosím s e-s...

PetrovaVladka 15.08.2023
Nosítko mám přesně toto www.crystalbaby.cz/ergobaby-nositko-adapt-cool-air-mesh-pink-digi-camo a vře...

Kombinovaný kočárek3 příspěvky

Maminky, jaké jste pořídily kombinované kočárky pro děti? Dáte mi doporučení na opravdu pohodlný, do...

Blanickova 16.09.2023
Holky, já mám taky Joolz, konkrétně tento www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-awesome-anthrac...

IVF Zlín4 příspěvky

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s podstoupením IVF na klinice IVF Zlín?

Lilianne 16.04.2024
Ahoj, my léčbu podstoupili, úspěšně a teď jsem na začátku těhotenství a momentálně teda dost bojuju ...

Závodnění v těhotenství 1 příspěvek

Ahoj, jsem hrozně zavodnena, doktorka mi řekla ze piju málo. Kamarádka zase pije hodně a té řekla je...

Diana27 25.10.2023
To se dá pít tak moc, že vám to zakážou? :D Balenou vodu nepiju. Tchyně má doma konvici s filtrem Di...

Sušenky a snacky pro děti4 příspěvky

Maminky, dáte mi tip na opravdu dobré dětské sušenky/snacky od 1 roku věku? Jaké značky kupujete?

PetrovaVladka 22.11.2023
Tyto má asi moje dcerka nejraději www.mall.cz/deti-susenky/sunar-detsky-snack-mix-karton-l-5x50g?tab...

Plenky - jednorázové/látkové2 příspěvky

Maminky, čekám miminko a zajímá mě, jestli kupujete a používáte jednorázové plenky nebo látkové? Pře...

Ella789 25.11.2023
Dobrý den, kupuju stejné plenky, malý má týden a zvykla jsem si na plenky rychle. Kupuju přesně tyto...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Buy Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:     +162651403910 příspěvků

Buy Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:     +16265140391  Cu...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

HTTPS://KINGTRUST.TO Buy clone card Online USA | using Telegram username @bigshop79 DUMPS PIN CREDIT CARDS PAYPAL CASHAPP BANK TRANSFERA0 příspěvků

HTTPS://KINGTRUST.TO BUY CLONED ATM BANK CARDS(CREDIT CARDS)USA SELL DUMPS CC CLONED CARDS ATM WIT...

WWW.KINGTRUST.TO SELL GILF CARDS GOOGLE PAY FACENOOK PAY/DUMPS CARDS ATM EMV SOFTWARE MSR 605 CLONED CARDS ATM GOOD0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO FIND SHOP DUMPS TRACK 1&2 CLONED CARDS ATM PAYPAL CASHAPP TRANFER BANK LOGIN BANK T...

Nevolnost na začátku těhotenství1 příspěvek

Ahojky holky, jsem zrovna na začátku těhotenství a teda musím přiznat, že jsem nečekala, že mě to ta...

kikinkadob 17.04.2024
Ahoj, já bych se chtěla přidat dotaz k vláknu, pokud můžu. Zajímalo by mě, jestli jste některá otěho...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat