Potřeby pro děti - kočárky, pleny, lahve, sedačky

Potřeby pro děti. Jak správně vybrat kočárek, jaké používat pleny, láhve, dudlíky, oblečení. Jak vybrat nejbezpečnější a nejpohodlnější autosedačku.

Internetové hračkářství25 příspěvků

V dnešní době se stávají online hračkářství trendem v nakupování hraček. Lidé mnohem více využívají ...

Vendulka 13.03.2019
Cihličky pro dětičky náš malej dostal k narozeninám. A hodně ho baví z nich stavět různé stavby, bun...

Obuv pro děti - prosba0 příspěvků

Zdravím všechny maminky a tatínky, pokud máte 2 minutky času, prosím o vyplnění krátkého zaškrtávac...

Jaký fusak na zimu?14 příspěvků

Zdravím. Chtěla bych se s vámi poradit, jaký fusak pořídit na zimu. Chtěla bych pořídit pro mělou ně...

Tamara 02.12.2019
ted když byl black friday tak jsem si v malviku koupila fusak a čepicu pro syna . Bylo to ve slevě. ...

Kočárky15 příspěvků

Ahoj, já jen že kdo by potřeboval kočárek jak už golfák nebo obyčejný, tak se mrkněte sem http://www...

negaja 03.10.2019
mám Joolz v trojkombinaci a jsem s ním spokojená.

Postele15 příspěvků

Zdravím dámy, ráda bych doporučila velmi pěknou stránku na postele, matrace a ložnice. Já jsem tam p...

Listonka 02.12.2019
taky jsem postylku pro miminko kupovala v origoš obchodě s potřebami pro male děti a miminka. Nejdří...

Jaký teploměr pro mimčo?3 příspěvky

Jaký teploměr používáte pro mimčo? Kupovali jste ho už do výbavičky nebo později? Používáte jaký typ...

Momslifeandherson 01.11.2018
Infračervený dotykový teploměr. Za mě super. Měřím na čele už od narození a není problém. Používám h...

Nádobí pro děti11 příspěvků

Ahoj, jaké máte nádobí pro děti? Talíře a vidličky? Musí se při výběru dát na něco konkrétního pozo...

Sandra 25.02.2019
https://www.tommeetippee.cz/basic dobrý výběr, od této značky používáme doma snad vše od narození. (...

Zkušenosti s nosítkem7 příspěvků

Čauky maminy, zkoušela jste některá nosítko na mimčo? Říkala jsem si, že bych to vyzkoušela, protože...

Diana 28.03.2019
Mají v tom malvíku i ty houpačky pro mimča ? Nechci to objednávat přes eshop, protože bych si je rád...

Zkušenost s hvězdnou želvičkou0 příspěvků

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s hračkou zvanou Hvězdná želv...

monitor dechu6 příspěvků

máte zkušenosti s monitorem dechu? Chtěla bych si ho pro miminko pořídit, zalíbil se mi ten za plenk...

Hanka 28.03.2019
Jakou značku sis pořídila a z jakým mají na výběr jestli si to pamatuješ ? Kde vůbec mají v Praze pr...

Ohřívač lahví30 příspěvků

Máte někdo zkušenosti s tím ohřívačem láhví? http://www.alenkaobchod.cz/detail/univerzalni-ohrivac-l...

EliškaJ 16.04.2020
Souhlasím! Skvěle se ním pracuje a žádný problém :) Kamarádka teď vybírala podle tohohle https://www...

autosedačka21 příspěvků

Zdravím v únoru se nám má narodit mimko a já se dívám po výbavě. Zrovna ted řeším aktuálně koupi aut...

Milena 17.12.2019
Skvely dekuji moc za odpoved nevite kde to sehnat ci objednat? At se s tim nemusim tahat?

Hluboká korba10 příspěvků

Zdravím maminky, jaký byste doporučily hluboký kočárek? Požadavky mám takové, aby byl co nejvíce pro...

Hella 01.07.2018
Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste po...

Stolní tenis4 příspěvky

Ahojte, přemýšlíme s manželem, že by jsme dětem a i vlastně nám pořídili stůl na stolní tenis. Nevít...

Marinak8 16.04.2015
To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, a...

Dětská postýlka24 příspěvků

dobrý den, vybírám postýlku pro naší malou, která se má narodit, ale značek je tolik, že nevím ktero...

Jana 28.03.2019
Aha, tak to vůbec nevím, že prodávají i dětský nábytek a mají ho vystavený i na prodejně nebo jenom ...

Ostrava prodejna3 příspěvky

dobry den prosim o radu ci doporuceni na dobrou prodejnu v ostrave. budu zarizovat nejake vybaveni p...

olga.polka 25.05.2015
ja mam nejoblibenejsi znacku nebo nejvice mi vyhovuje znacka Cam od te mame asi nejvice takovych tec...

zem v pokojíku3 příspěvky

Co máte u dětí v pokojíku na zemi? Kamrádka mi doporučovala pěnové puzzle, ale mě se líbí víc koberc...

Katka 27.05.2015
Nene v hračkářství ne, na netu malyneposeda.cz. Rozhodnout se musíš ty, já bych se už asi ke koberci...

Plenky16 příspěvků

Holky můžu se zeptat zda jste někdo kupoval plenky z e-shopu Lekarna? Mají tam tedka akci na jedny, ...

Momslifeandherson 31.10.2018
Já nevím, ale pokud dítěti sedí značka, neměnila bych... Přijde mi to zbytečné...

Dětský teploměr13 příspěvků

Ahoj, kompletuji výbavičku a potřebovala bych poradit s teploměrem. Nejdřív mě napadl digitální, ale...

Lucie 16.12.2015
Kupujeme pro sestru, která čeká mimi na Vánoce k výbavičce. Praktické dárky jsou nejlepší dárky. A t...

Péče o pokožku83 příspěvků

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se...

Monika 08.05.2019
Kvalitní přírodní kosmetiku si objednávám tady https://omorfia.care/gb/

Jídelní stolička pro prcka7 příspěvků

Ahojda maminy. Jaké jídelní stoličky máte pro prcky doma? myslíte, že rostoucí je fajn? narazila jse...

Andrea 25.05.2016
Jé, i ti šmoulové jsou roztomilí :-)

Prací prásek pro alergika2 příspěvky

Nemáte tady nekdo zkusenost nejakým dobrým pracím práskem pro alergiky? je jich na trhu tolik, ze ra...

Hana0022 22.06.2016
Tak jsem se na ten Dalli med prací prášek koukala a vyjde i cenove fajn. no a chtela jsem se te zept...

Prací prostředek pro miminko15 příspěvků

Dobrý večer, měla bych prosbu. Nevíte někdo o dobrém prášku pro mimčo. Spíše něco na citlivou pokožk...

Romana 20.11.2018
Já jsem používala pro své děti tento prášek https://2nature.cz/drogerie/prani/praci-gely-a-prasky/at...

Zimní oblečení 8 příspěvků

Maminky, kde nakupujete cenově dostupné zimní oblečení? Jelikož to vydrží opravdu jen jednu sezonu :...

Pavlína 20.06.2017
Zkus se mrknout na e-shop outdoor baby :) Tam nakupuju ja a jsem spokojena :)

Internetový eshop11 příspěvků

Ahoj, doporučí mi někdo internetový obchod s outdoorovým oblečením pro děti ?

Jarka 12.07.2017
Radko, výměna probíhá naprosto bez problémů. A doba dodání je cca 3 dny, já jsem objednávala v úterý...

Oblečení pro děti35 příspěvků

Ahojky, poradíte někdo, kde koupit levně oblečení pro děti? Děkuji

Martinka 21.08.2018
Jo to je ono. Rozhodně se vyplatí tam zajet! Ceny jsou tam mnohem příznivější, než jinde. Fakt se ta...

Kočárek5 příspěvků

Zdravím, mohla bych poprosit o radu, jaká značka prodává prostorné hluboké korby ? Co jsem tak proch...

Eva 26.01.2018
Jéé, tak to tiše závidím :)). A to se dá emmaljunga pořídit akorát v Ostravě ? :O

Problém s opruzeninami8 příspěvků

Pěkný den, nemá tu nějaká maminka zkušenost s touhle mastičkou Propanthen 365 Baby ?

Natka 11.08.2018
Jestli se můžu přidat do diskuze, tak za zkoušeku stojí rozhodně neo phytiol od rosenpharmy. Hrozně ...

Potřeby pro nejmenší3 příspěvky

Ahoj, tip na pěknou hračku pro malé miminko. Sestřina dcera bude mít narozeniny a nevím co koupit. D...

Jana 24.05.2017
Co koupit nějakého plyšáka, knížku, u nás jsou oblíbené měkké pískací knížky, chrastítko, pěnové puz...

Emmaljunga0 příspěvků

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda nemáte některá kočárek značky Emmaljunga ?

Plenky8 příspěvků

nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito plenkami ? www.muumibaby.cz Budu ráda za nějakou recenz...

Milena 24.02.2018
Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětsk...

Boty pro děti0 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jaké botičky jste kupovali dětem, když začaly chodit ? Chtěla bych pro začátek...

Vánoční dárek pro děti17 příspěvků

Ahoj maminky, obracím se na vás s dotazem a tím pádem i prosbou o inspiraci. Co letos kupujete dětem...

Jitka 27.11.2018
Už jsem tu hru dětem koupila.Vůbec nevím,že se takové kostky prodávají.Děti budou hodně překvapené z...

Attipasky0 příspěvků

Nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito capáčkami ? www.attipas.cz ?

Drahé kočárky0 příspěvků

Jaký je váš názor na kočárky, co jsou cenově od 20 tisíc a výše ? S přítelem teď diskutujeme jestli ...

láhev do školy0 příspěvků

chci se zeptat,jakou láhev dáváte dětem do školy.Malá má ráda čajík a než dojde do školy tak ho má j...

Vigantol10 příspěvků

Dává tu některá z maminek Vigantol ? Docela by mě zajímaly názory tady na ty kapičky. Myslíte, že je...

Janina 20.11.2018
Aha, dekuji, ja si rikala ze jsem o nem jeste neslysela. :-) Take se na nej zeptat. Predpokladam, ze...

Vlhčené ubrousky pro děti2 příspěvky

Dají se u nás sehnat vlhčené ubrousky bez chemie a bez parfemace ?

Nikola 25.02.2018
Taky jsem slyšela samou chválu na muumi baby :)

Kočárek přes internet3 příspěvky

Je tu nějaká mamča, co objednávala kočárek přes internet ? Zajímalo by mě jestli vám přišel v pořádk...

Peťula 28.02.2018
Byla jsem přímo v Ostravě na této prodejně www.babyplace.cz

Co na rýmu u mimča0 příspěvků

Prosím pěkně co jste dávali dětem na ucpaný nosík ? Snažím se co nejvíc odsávat a prošplíchávat mořs...

Deka pro dítě se jménem1 příspěvek

Holky, kde prosím kupujete dečky pro děti se jmény ? Nedaří se mi to nikde sehnat :(

Nikča 31.01.2019
Já jsem ji nechávala dělat tady a jsou fakt boží :) www.mimmo.cz/Personalizovane-deky. Jsou hrozně p...

Kočárky Praha1 příspěvek

Na jaké prodejně v Praze mají pěkný výběr kočárku pro sourozence a dvojčata prosím ?

Simča 28.03.2019
V Praze mají podle mě největší výběr v Malvíku, jak na jejich eshopu www.malvik.cz, tak i na prodejn...

Výbava pro mimčo4 příspěvky

Kam v Praze vyrazit pro kompletní výbavu pro mimčo, aby člověk nemusel lítat z obchodu do obchodu ? ...

Vikky 26.11.2019
Takze i tu sedacku? A jakou prosim? Hledam nejakou opravdu kvalitni a bezpecnou!

Šidítka3 příspěvky

Pěkný den, nemáte prosím zkušenost s šidítky a dudlíky ? Které vaše dítě přijalo ? :( Já už nevím ja...

Kája 02.04.2019
Stát se může všechno, ale díky tomu, že to mají tvarově přizpůsobené tak by se to stát nemělo, proto...

Autosedačka2 příspěvky

Mohla bych dostat doporučení na kvalitní, bezpečnou a cenově přijatelnou dětskou autosedačku ?

Makyna 23.11.2019
My jsme se tedy moc na cenu při vyberu autosedacky nedivali, chtela jsem hlavne novou, bezpecnou a t...

Dudlíky2 příspěvky

Ahoj, ráda bych se tu poradila ohledně výběru dudlíku. Taky by mě zajímalo co je pravdy na tom, že d...

Eva 18.07.2019
Tak to u nás vyhrály dudlíky od Tommee Tippee.

Učící hrníčky 0 příspěvků

Ahoj, doporučíte mi prosím učící hrníčky ?

Hygiena u dětí2 příspěvky

Ahoj, nemáte zkušenost s nějakými přípravky na intimní partie, co jsou určené pro děti ?

Tereza 30.09.2020
Klasické mýdlo ne, proto se prodávají ta speciální na intimní hygienu, která neštípou a mají úplně ...

Plenky3 příspěvky

Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení kvalitních plínek, prosím jenom jednorázové, které mají dobro...

Majki636 01.04.2020
Tak to je dobře, že to vím. Musím se podívat a pročíst diskuze, jaké plenky se doporučují, protože c...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat